ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 117.449 RON | -72.259 RON | 4.248.164 RON | 3.746.953 RON | 3.186.668 RON | 2.685.457 RON | 1 |
| 2024 | 9.600 RON | -133.084 RON | 4.172.067 RON | 3.746.953 RON | 3.182.831 RON | 2.757.717 RON | 1 |
| 2023 | 43.045 RON | -51.035 RON | 1.602.717 RON | 3.736.953 RON | 756.565 RON | 2.890.801 RON | 1 |
| 2022 | 9.600 RON | -117.244 RON | 1.590.772 RON | 3.736.953 RON | 795.654 RON | 2.941.835 RON | 0 |
| 2021 | 22.277 RON | -187.939 RON | 1.581.339 RON | 3.757.599 RON | 882.819 RON | 3.059.079 RON | 1 |
| 2020 | 88.591 RON | -68.669 RON | 1.598.137 RON | 3.824.917 RON | 1.020.238 RON | 3.247.018 RON | 1 |
| 2019 | 134.271 RON | -108.729 RON | 1.219.634 RON | 3.726.790 RON | 808.531 RON | 3.315.687 RON | 1 |
| 2018 | 183.410 RON | 82.764 RON | 1.110.044 RON | 3.796.871 RON | 757.590 RON | 3.444.417 RON | 1 |
| 2017 | 159.937 RON | -29.531 RON | 1.123.279 RON | 3.753.937 RON | 730.995 RON | 3.361.653 RON | 2 |
| 2016 | 139.932 RON | -76.968 RON | 865.233 RON | 3.629.647 RON | 676.769 RON | 3.441.183 RON | 3 |
| 2015 | 221.848 RON | -31.644 RON | 916.875 RON | 3.681.320 RON | 1.053.706 RON | 3.818.151 RON | 3 |
| 2014 | 1.297.763 RON | 40.333 RON | 1.048.808 RON | 3.894.624 RON | 1.003.979 RON | 3.849.795 RON | 15 |
| 2013 | 1.462.990 RON | 30.018 RON | 1.346.666 RON | 4.124.502 RON | 1.087.082 RON | 3.864.918 RON | 22 |
| 2012 | 1.597.627 RON | 62.486 RON | 1.686.295 RON | 4.275.472 RON | 1.243.223 RON | 3.834.900 RON | 23 |
| 2011 | 1.660.034 RON | 85.125 RON | 1.943.711 RON | 4.343.729 RON | 1.364.087 RON | 3.764.105 RON | 26 |
| 2010 | 1.736.871 RON | 83.046 RON | 2.249.608 RON | 4.673.767 RON | 1.336.980 RON | 3.761.139 RON | 30 |
| 2009 | 1.642.080 RON | 69.594 RON | 2.633.626 RON | 4.798.702 RON | 1.495.182 RON | 3.672.506 RON | 37 |
| 2008 | 1.427.093 RON | 14.802 RON | 1.329.018 RON | 4.579.243 RON | 1.640.038 RON | 4.910.561 RON | 30 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 117.449 RON | 9.600 RON | 43.045 RON | 9.600 RON | 22.277 RON | 88.591 RON | 134.271 RON | 183.410 RON | 159.937 RON | 139.932 RON | 221.848 RON | 1.297.763 RON | 1.462.990 RON | 1.597.627 RON | 1.660.034 RON | 1.736.871 RON | 1.642.080 RON | 1.427.093 RON |
| Venituri totale | 309.052 RON | 12.374 RON | 44.418 RON | 9.600 RON | 239.666 RON | 296.591 RON | 134.454 RON | 265.168 RON | 167.924 RON | 140.290 RON | 407.008 RON | 1.462.691 RON | 1.464.086 RON | 1.600.401 RON | 1.700.599 RON | 1.737.516 RON | 1.649.005 RON | 1.504.640 RON |
| Cheltuieli totale | 381.311 RON | 145.458 RON | 95.453 RON | 126.556 RON | 425.209 RON | 362.294 RON | 241.840 RON | 179.755 RON | 195.779 RON | 215.859 RON | 438.652 RON | 1.413.384 RON | 1.426.970 RON | 1.523.133 RON | 1.589.376 RON | 1.640.918 RON | 1.573.678 RON | 1.489.838 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 85.413 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 49.307 RON | 37.116 RON | 77.268 RON | 111.223 RON | 96.598 RON | 75.327 RON | 14.802 RON |
| Pierdere bruta | 72.259 RON | 133.084 RON | 51.035 RON | 116.956 RON | 185.543 RON | 65.703 RON | 107.386 RON | 0 RON | 27.855 RON | 75.569 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 82.764 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 40.333 RON | 30.018 RON | 62.486 RON | 85.125 RON | 83.046 RON | 69.594 RON | 14.802 RON |
| Pierdere neta | 72.259 RON | 133.084 RON | 51.035 RON | 117.244 RON | 187.939 RON | 68.669 RON | 108.729 RON | 0 RON | 29.531 RON | 76.968 RON | 31.644 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | 3.746.953 RON | 3.746.953 RON | 3.736.953 RON | 3.736.953 RON | 3.757.599 RON | 3.824.917 RON | 3.726.790 RON | 3.796.871 RON | 3.753.937 RON | 3.629.647 RON | 3.681.320 RON | 3.894.624 RON | 4.124.502 RON | 4.275.472 RON | 4.343.729 RON | 4.673.767 RON | 4.798.702 RON | 4.579.243 RON |
| Active circulante | 3.186.668 RON | 3.182.831 RON | 756.565 RON | 795.654 RON | 882.819 RON | 1.020.238 RON | 808.531 RON | 757.590 RON | 730.995 RON | 676.769 RON | 1.053.706 RON | 1.003.979 RON | 1.087.082 RON | 1.243.223 RON | 1.364.087 RON | 1.336.980 RON | 1.495.182 RON | 1.640.038 RON |
| Stocuri | 304.972 RON | 307.740 RON | 307.814 RON | 307.494 RON | 307.420 RON | 323.389 RON | 327.726 RON | 306.124 RON | 305.815 RON | 295.376 RON | 279.666 RON | 291.902 RON | 400.656 RON | 484.610 RON | 545.927 RON | 626.812 RON | 733.920 RON | 810.679 RON |
| Creante | 2.856.269 RON | 2.862.464 RON | 431.719 RON | 472.081 RON | 570.042 RON | 443.681 RON | 435.362 RON | 430.068 RON | 368.537 RON | 360.549 RON | 656.363 RON | 680.948 RON | 613.854 RON | 659.689 RON | 757.490 RON | 628.313 RON | 663.109 RON | 765.190 RON |
| Casa si conturi la banci | 25.427 RON | 12.627 RON | 17.032 RON | 16.079 RON | 5.357 RON | 86.722 RON | 45.443 RON | 21.398 RON | 56.643 RON | 20.844 RON | 117.677 RON | 31.129 RON | 72.572 RON | 98.924 RON | 60.670 RON | 81.855 RON | 98.153 RON | 64.169 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 RON | 2.500 RON | — | — | 12.248 RON | 20.298 RON |
| Datorii totale | 4.248.164 RON | 4.172.067 RON | 1.602.717 RON | 1.590.772 RON | 1.581.339 RON | 1.598.137 RON | 1.219.634 RON | 1.110.044 RON | 1.123.279 RON | 865.233 RON | 916.875 RON | 1.048.808 RON | 1.346.666 RON | 1.686.295 RON | 1.943.711 RON | 2.249.608 RON | 2.633.626 RON | 1.329.018 RON |
| Capitaluri proprii | 2.685.457 RON | 2.757.717 RON | 2.890.801 RON | 2.941.835 RON | 3.059.079 RON | 3.247.018 RON | 3.315.687 RON | 3.444.417 RON | 3.361.653 RON | 3.441.183 RON | 3.818.151 RON | 3.849.795 RON | 3.864.918 RON | 3.834.900 RON | 3.764.105 RON | 3.761.139 RON | 3.672.506 RON | 4.910.561 RON |
| Capital subscris varsat | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | — | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 1.335.800 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 3 | 3 | 15 | 22 | 23 | 26 | 30 | 37 | 30 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
2 contracte atribuite, in valoare de 50.697 lei
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
2 contracte
50.697 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.503 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.931.110 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.374 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.460 din cele 392.503 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.218.031 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 31.08.2026, 23:07).
Nu am gasit contracte publice pentru aceasta firma in SEAP/SICAP.