ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
imobil identificat în CF nr. 129 - Ghijasa de Jos, nr. top - 268, 269
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020 | — | 0 RON | 80.123 RON | — | -532 RON | -80.655 RON | — |
| 2019 | 910 RON | 1.401 RON | 80.662 RON | — | 7 RON | -80.655 RON | — |
| 2018 | 33.502 RON | -6.727 RON | 86.226 RON | — | 4.170 RON | -82.056 RON | — |
| 2017 | 32.936 RON | -12.743 RON | 77.706 RON | — | 2.377 RON | -75.329 RON | 1 |
| 2016 | 29.250 RON | -10.110 RON | 65.299 RON | — | 2.713 RON | -62.586 RON | 1 |
| 2015 | 28.315 RON | -9.306 RON | 55.115 RON | — | 2.639 RON | -52.476 RON | — |
| 2014 | 30.728 RON | -3.902 RON | 45.306 RON | — | 2.136 RON | -43.170 RON | 1 |
| 2013 | 22.558 RON | -1.879 RON | 42.739 RON | — | 3.471 RON | -39.268 RON | 1 |
| 2012 | 4.118 RON | -14.309 RON | 40.662 RON | — | 3.272 RON | -37.390 RON | 1 |
| 2011 | 16.254 RON | -6.777 RON | 26.582 RON | — | 3.501 RON | -23.081 RON | 1 |
| 2010 | 30.706 RON | -4.665 RON | 19.513 RON | — | 3.209 RON | -16.304 RON | 1 |
| 2009 | 54.383 RON | -8.183 RON | 13.469 RON | — | 1.830 RON | -11.639 RON | 1 |
| 2008 | 113.525 RON | 22 RON | 12.220 RON | — | 8.764 RON | -3.456 RON | 2 |
| Indicator | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | — | 910 RON | 33.502 RON | 32.936 RON | 29.250 RON | 28.315 RON | 30.728 RON | 22.558 RON | 4.118 RON | 16.254 RON | 30.706 RON | 54.383 RON | 113.525 RON |
| Venituri totale | 0 RON | 910 RON | 33.503 RON | 32.936 RON | 29.250 RON | 28.315 RON | 30.729 RON | 22.559 RON | 4.119 RON | 16.254 RON | 30.706 RON | 54.383 RON | 113.525 RON |
| Cheltuieli totale | — | -518 RON | 39.706 RON | 45.349 RON | 38.775 RON | 36.771 RON | 33.709 RON | 23.827 RON | 18.428 RON | 23.031 RON | 32.135 RON | 59.417 RON | 110.665 RON |
| Profit brut | 0 RON | 1.428 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | 2.860 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 6.203 RON | 12.413 RON | 9.525 RON | — | 2.980 RON | 1.268 RON | 14.309 RON | 6.777 RON | 1.429 RON | 5.034 RON | — |
| Profit net | 0 RON | 1.401 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | 22 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 6.727 RON | 12.743 RON | 10.110 RON | 9.306 RON | 3.902 RON | 1.879 RON | 14.309 RON | 6.777 RON | 4.665 RON | 8.183 RON | — |
| Active circulante | -532 RON | 7 RON | 4.170 RON | 2.377 RON | 2.713 RON | 2.639 RON | 2.136 RON | 3.471 RON | 3.272 RON | 3.501 RON | 3.209 RON | 1.830 RON | 8.764 RON |
| Stocuri | -539 RON | — | -138 RON | 1.776 RON | 445 RON | 1.682 RON | 572 RON | 2.094 RON | 3.128 RON | 2.051 RON | 2.970 RON | 1.651 RON | 7.359 RON |
| Creante | — | — | — | 271 RON | 2.123 RON | 279 RON | 333 RON | — | 61 RON | — | — | — | 112 RON |
| Casa si conturi la banci | 7 RON | 7 RON | 4.308 RON | 330 RON | 145 RON | 678 RON | 1.231 RON | 1.377 RON | 83 RON | 1.450 RON | 239 RON | 179 RON | 1.293 RON |
| Datorii totale | 80.123 RON | 80.662 RON | 86.226 RON | 77.706 RON | 65.299 RON | 55.115 RON | 45.306 RON | 42.739 RON | 40.662 RON | 26.582 RON | 19.513 RON | 13.469 RON | 12.220 RON |
| Capitaluri proprii | -80.655 RON | -80.655 RON | -82.056 RON | -75.329 RON | -62.586 RON | -52.476 RON | -43.170 RON | -39.268 RON | -37.390 RON | -23.081 RON | -16.304 RON | -11.639 RON | -3.456 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | — | — | — | 1 | 1 | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.