ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Fără denumire: codul înseamnă altceva în Rev.2 față de Rev.3, iar revizia nu e înregistrată.
sectorul 1
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| persoanăadministrator | — |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3.022.980 RON | 1.378.540 RON | 1.414.931 RON | 28.481.199 RON | 1.725.436 RON | 29.054.243 RON | 4 |
| 2024 | 2.059.774 RON | 942.535 RON | 1.496.453 RON | 28.702.675 RON | 1.119.782 RON | 28.588.543 RON | 4 |
| 2023 | 1.708.633 RON | 910.003 RON | 927.444 RON | 28.665.923 RON | 1.083.903 RON | 28.898.358 RON | 4 |
| 2022 | 1.872.991 RON | 913.258 RON | 1.080.461 RON | 28.866.640 RON | 947.610 RON | 28.809.765 RON | 4 |
| 2021 | 2.170.036 RON | 1.267.515 RON | 1.666.351 RON | 28.518.418 RON | 968.464 RON | 27.896.507 RON | 5 |
| 2020 | 1.771.824 RON | 1.232.771 RON | 1.231.279 RON | 28.356.066 RON | 830.870 RON | 27.899.105 RON | 5 |
| 2019 | 1.201.368 RON | 470.530 RON | 740.092 RON | 28.093.391 RON | 737.059 RON | 28.166.334 RON | 5 |
| 2018 | 1.178.787 RON | 277.465 RON | 603.805 RON | 28.151.083 RON | 695.384 RON | 28.318.638 RON | 5 |
| 2017 | 1.262.304 RON | 485.170 RON | 390.946 RON | 28.232.897 RON | 748.246 RON | 28.666.173 RON | 6 |
| 2016 | 1.300.785 RON | 454.863 RON | 740.614 RON | 28.276.936 RON | 943.706 RON | 28.556.004 RON | 4 |
| 2015 | 1.238.430 RON | 3.879.198 RON | 1.017.894 RON | 28.427.226 RON | 1.074.775 RON | 28.560.083 RON | 2 |
| 2014 | 1.410.399 RON | 458.582 RON | 4.583.205 RON | 28.515.291 RON | 1.090.329 RON | 25.098.391 RON | 2 |
| 2013 | 1.243.381 RON | 517.507 RON | 4.543.220 RON | 28.586.667 RON | 620.387 RON | 24.739.810 RON | 1 |
| 2012 | 1.186.010 RON | 597.877 RON | 4.524.259 RON | 28.222.678 RON | 413.534 RON | 24.187.929 RON | 3 |
| 2011 | 0 RON | -98.168 RON | 4.614.689 RON | 27.976.323 RON | 152.442 RON | 23.590.052 RON | 3 |
| 2010 | 10.273 RON | -83.973 RON | 4.542.359 RON | 27.936.662 RON | 217.941 RON | 23.688.220 RON | 3 |
| 2008 | 63.936 RON | -24.111 RON | 4.461.651 RON | 27.732.456 RON | 149.654 RON | 23.496.435 RON | 2 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 3.022.980 RON | 2.059.774 RON | 1.708.633 RON | 1.872.991 RON | 2.170.036 RON | 1.771.824 RON | 1.201.368 RON | 1.178.787 RON | 1.262.304 RON | 1.300.785 RON | 1.238.430 RON | 1.410.399 RON | 1.243.381 RON | 1.186.010 RON | 0 RON | 10.273 RON | 63.936 RON |
| Venituri totale | 3.318.088 RON | 2.252.774 RON | 2.345.648 RON | 1.873.713 RON | 2.170.036 RON | 1.771.824 RON | 1.206.268 RON | 1.178.787 RON | 1.338.175 RON | 1.427.435 RON | 5.217.352 RON | 1.485.064 RON | 1.243.401 RON | 1.191.421 RON | 5 RON | 10.279 RON | 139.507 RON |
| Cheltuieli totale | 1.638.060 RON | 1.056.243 RON | 1.415.589 RON | 942.655 RON | 881.170 RON | 524.675 RON | 723.675 RON | 889.893 RON | 842.871 RON | 866.203 RON | 553.814 RON | 917.701 RON | 645.694 RON | 474.208 RON | 98.173 RON | 91.026 RON | 163.618 RON |
| Profit brut | 1.680.028 RON | 1.196.531 RON | 930.059 RON | 931.058 RON | 1.288.866 RON | 1.247.149 RON | 482.593 RON | 288.894 RON | 495.304 RON | 561.232 RON | 4.663.538 RON | 567.363 RON | 597.707 RON | 717.213 RON | 0 RON | — | — |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 98.168 RON | 80.747 RON | 24.111 RON |
| Profit net | 1.378.540 RON | 942.535 RON | 910.003 RON | 913.258 RON | 1.267.515 RON | 1.232.771 RON | 470.530 RON | 277.465 RON | 485.170 RON | 454.863 RON | 3.879.198 RON | 458.582 RON | 517.507 RON | 597.877 RON | 0 RON | — | — |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 98.168 RON | 83.973 RON | 24.111 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 28.481.199 RON | 28.702.675 RON | 28.665.923 RON | 28.866.640 RON | 28.518.418 RON | 28.356.066 RON | 28.093.391 RON | 28.151.083 RON | 28.232.897 RON | 28.276.936 RON | 28.427.226 RON | 28.515.291 RON | 28.586.667 RON | 28.222.678 RON | 27.976.323 RON | 27.936.662 RON | 27.732.456 RON |
| Active circulante | 1.725.436 RON | 1.119.782 RON | 1.083.903 RON | 947.610 RON | 968.464 RON | 830.870 RON | 737.059 RON | 695.384 RON | 748.246 RON | 943.706 RON | 1.074.775 RON | 1.090.329 RON | 620.387 RON | 413.534 RON | 152.442 RON | 217.941 RON | 149.654 RON |
| Stocuri | 0 RON | — | 2.063 RON | — | 489 RON | 2.299 RON | — | — | 9.517 RON | 1.434 RON | 1.080 RON | 71 RON | 10.516 RON | 589 RON | — | 34.358 RON | — |
| Creante | 1.541.890 RON | 958.009 RON | 850.090 RON | 924.453 RON | 947.569 RON | 816.603 RON | 725.365 RON | 678.909 RON | 724.348 RON | 839.740 RON | 947.286 RON | 796.087 RON | 272.874 RON | 45.412 RON | 131.549 RON | 169.031 RON | 142.327 RON |
| Casa si conturi la banci | 183.546 RON | 161.773 RON | 231.750 RON | 23.157 RON | 20.406 RON | 11.968 RON | 11.694 RON | 16.475 RON | 14.381 RON | 102.532 RON | 126.409 RON | 294.171 RON | 336.997 RON | 367.533 RON | 20.893 RON | 14.552 RON | 7.327 RON |
| Cheltuieli in avans | 262.539 RON | 262.539 RON | 75.976 RON | 75.976 RON | 75.976 RON | 75.976 RON | 75.976 RON | 75.976 RON | 75.976 RON | 75.976 RON | 75.976 RON | 75.976 RON | 75.976 RON | 75.976 RON | 75.976 RON | 75.976 RON | 75.976 RON |
| Datorii totale | 1.414.931 RON | 1.496.453 RON | 927.444 RON | 1.080.461 RON | 1.666.351 RON | 1.231.279 RON | 740.092 RON | 603.805 RON | 390.946 RON | 740.614 RON | 1.017.894 RON | 4.583.205 RON | 4.543.220 RON | 4.524.259 RON | 4.614.689 RON | 4.542.359 RON | 4.461.651 RON |
| Venituri in avans | 0 RON | — | — | — | — | 132.528 RON | — | — | — | — | 0 RON | — | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 29.054.243 RON | 28.588.543 RON | 28.898.358 RON | 28.809.765 RON | 27.896.507 RON | 27.899.105 RON | 28.166.334 RON | 28.318.638 RON | 28.666.173 RON | 28.556.004 RON | 28.560.083 RON | 25.098.391 RON | 24.739.810 RON | 24.187.929 RON | 23.590.052 RON | 23.688.220 RON | 23.496.435 RON |
| Capital subscris varsat | 184.110 RON | 184.110 RON | 184.110 RON | 184.110 RON | 184.110 RON | 184.110 RON | 184.110 RON | 181.944 RON | 181.944 RON | 181.944 RON | — | 181.944 RON | 181.944 RON | 180.500 RON | 180.500 RON | 180.500 RON | 180.500 RON |
| Nr. mediu salariati | 4 | 4 | 4 | 4 | 5 | 5 | 5 | 5 | 6 | 4 | 2 | 2 | 1 | 3 | 3 | 3 | 2 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.