MACEAC COM SRL
- J13/2389/1994CONSTANTAdin 28.06.1994
- J40/9556/2011BUCURESTIdin 05.08.2011in vigoare
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2020
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP
Fără denumire: codul înseamnă altceva în Rev.2 față de Rev.3, iar revizia nu e înregistrată.
Afisate primele 50. Pagina persoanei le arata pe toate.
Afisate primele 50. Pagina persoanei le arata pe toate.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 99,5% |
| persoană | 0,5% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2010 | 1.029.796 RON | 23.567 RON | 764.519 RON | 66.172 RON | 924.227 RON | 225.880 RON | 10 |
| 2009 | 1.462.076 RON | 22.573 RON | 787.929 RON | 84.815 RON | 866.605 RON | 202.313 RON | 20 |
| 2008 | 2.100.613 RON | 10.811 RON | 663.073 RON | 95.660 RON | 728.205 RON | 179.740 RON | 21 |
| Indicator | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1.029.796 RON | 1.462.076 RON | 2.100.613 RON |
| Venituri totale | 1.163.785 RON | 1.681.383 RON | 2.285.477 RON |
| Cheltuieli totale | 1.133.768 RON | 1.652.575 RON | 2.271.874 RON |
| Profit brut | 30.017 RON | 28.808 RON | 13.603 RON |
| Profit net | 23.567 RON | 22.573 RON | 10.811 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 66.172 RON | 84.815 RON | 95.660 RON |
| Active circulante | 924.227 RON | 866.605 RON | 728.205 RON |
| Stocuri | 906.336 RON | 750.790 RON | 679.491 RON |
| Creante | 6.546 RON | 95.079 RON | 38.804 RON |
| Casa si conturi la banci | 11.345 RON | 20.736 RON | 9.910 RON |
| Cheltuieli in avans | — | 38.822 RON | 18.948 RON |
| Datorii totale | 764.519 RON | 787.929 RON | 663.073 RON |
| Capitaluri proprii | 225.880 RON | 202.313 RON | 179.740 RON |
| Capital subscris varsat | 30.000 RON | 30.000 RON | 30.000 RON |
| Nr. mediu salariati | 10 | 20 | 21 |