ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Vecinii nu se pot numara: adresa publicata nu ajunge nici pana la strada, deci cheia ar aduna toata localitatea.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanănu mai e administratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| persoanăadministrator | — |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 517.822 RON | 56.824 RON | 213.746 RON | 21.717 RON | 634.044 RON | 432.954 RON | 2 |
| 2024 | 466.122 RON | 51.066 RON | 270.075 RON | 11.881 RON | 635.169 RON | 376.130 RON | 2 |
| 2023 | 470.671 RON | 61.915 RON | 250.543 RON | 10.609 RON | 566.622 RON | 325.063 RON | 2 |
| 2022 | 414.774 RON | 61.341 RON | 258.866 RON | 11.696 RON | 510.318 RON | 263.148 RON | 2 |
| 2021 | 336.551 RON | 43.999 RON | 206.989 RON | 14.783 RON | 428.012 RON | 235.806 RON | 2 |
| 2020 | 346.837 RON | 43.254 RON | 237.280 RON | 17.870 RON | 411.217 RON | 191.807 RON | 2 |
| 2019 | 332.580 RON | 37.708 RON | 252.659 RON | 10.920 RON | 390.447 RON | 148.553 RON | 2 |
| 2018 | 348.898 RON | 57.230 RON | 236.642 RON | 13.002 RON | 334.640 RON | 110.845 RON | 2 |
| 2017 | 304.151 RON | 36.585 RON | 186.987 RON | 15.374 RON | 261.968 RON | 90.200 RON | 2 |
| 2016 | 352.547 RON | 67.267 RON | 118.372 RON | 16.593 RON | 222.661 RON | 120.882 RON | 2 |
| 2015 | 360.959 RON | 63.108 RON | 182.555 RON | 14.320 RON | 221.850 RON | 53.615 RON | 2 |
| 2014 | 294.230 RON | 27.974 RON | 272.254 RON | 18.252 RON | 244.509 RON | -9.493 RON | 2 |
| 2013 | 312.794 RON | 15.991 RON | 230.795 RON | 19.463 RON | 173.865 RON | -37.467 RON | 2 |
| 2012 | 290.697 RON | 9.971 RON | 230.479 RON | 17.562 RON | 159.459 RON | -53.458 RON | 2 |
| 2011 | 256.560 RON | -4.136 RON | 269.234 RON | 17.685 RON | 188.121 RON | -63.428 RON | 2 |
| 2010 | 207.858 RON | -17.404 RON | 230.593 RON | 11.036 RON | 160.265 RON | -59.292 RON | 2 |
| 2009 | 206.767 RON | -22.919 RON | 193.160 RON | 25.325 RON | 125.947 RON | -41.888 RON | 3 |
| 2008 | 312.131 RON | -19.379 RON | 163.409 RON | 39.614 RON | 104.826 RON | -18.969 RON | 3 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 517.822 RON | 466.122 RON | 470.671 RON | 414.774 RON | 336.551 RON | 346.837 RON | 332.580 RON | 348.898 RON | 304.151 RON | 352.547 RON | 360.959 RON | 294.230 RON | 312.794 RON | 290.697 RON | 256.560 RON | 207.858 RON | 206.767 RON | 312.131 RON |
| Venituri totale | 520.041 RON | 476.909 RON | 490.485 RON | 432.278 RON | 353.323 RON | 362.849 RON | 344.416 RON | 359.919 RON | 313.823 RON | 362.125 RON | 381.799 RON | 299.721 RON | 319.536 RON | 298.491 RON | 256.565 RON | 207.865 RON | 206.786 RON | 313.388 RON |
| Cheltuieli totale | 452.980 RON | 416.192 RON | 423.911 RON | 366.831 RON | 306.214 RON | 316.965 RON | 303.264 RON | 299.097 RON | 274.099 RON | 291.237 RON | 305.951 RON | 270.228 RON | 301.827 RON | 286.119 RON | 260.701 RON | 221.561 RON | 225.372 RON | 324.932 RON |
| Profit brut | 67.061 RON | 60.717 RON | 66.574 RON | 65.447 RON | 47.109 RON | 45.884 RON | 41.152 RON | 60.822 RON | 39.724 RON | 70.888 RON | 75.848 RON | 29.493 RON | 17.709 RON | 12.372 RON | 0 RON | — | — | — |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 4.136 RON | 13.696 RON | 18.586 RON | 11.544 RON |
| Profit net | 56.824 RON | 51.066 RON | 61.915 RON | 61.341 RON | 43.999 RON | 43.254 RON | 37.708 RON | 57.230 RON | 36.585 RON | 67.267 RON | 63.108 RON | 27.974 RON | 15.991 RON | 9.971 RON | 0 RON | — | — | — |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 4.136 RON | 17.404 RON | 22.919 RON | 19.379 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 21.717 RON | 11.881 RON | 10.609 RON | 11.696 RON | 14.783 RON | 17.870 RON | 10.920 RON | 13.002 RON | 15.374 RON | 16.593 RON | 14.320 RON | 18.252 RON | 19.463 RON | 17.562 RON | 17.685 RON | 11.036 RON | 25.325 RON | 39.614 RON |
| Active circulante | 634.044 RON | 635.169 RON | 566.622 RON | 510.318 RON | 428.012 RON | 411.217 RON | 390.447 RON | 334.640 RON | 261.968 RON | 222.661 RON | 221.850 RON | 244.509 RON | 173.865 RON | 159.459 RON | 188.121 RON | 160.265 RON | 125.947 RON | 104.826 RON |
| Stocuri | 402.835 RON | 409.477 RON | 404.621 RON | 375.904 RON | 346.988 RON | 324.814 RON | 303.478 RON | 266.365 RON | 220.340 RON | 189.697 RON | 171.130 RON | 163.127 RON | 116.569 RON | 115.319 RON | 111.486 RON | 106.774 RON | 87.248 RON | 50.777 RON |
| Creante | 127.347 RON | 78.393 RON | 87.367 RON | 72.987 RON | 47.312 RON | 46.334 RON | 47.336 RON | 55.146 RON | 48.252 RON | 47.399 RON | 45.003 RON | 35.206 RON | 38.353 RON | 24.695 RON | 37.548 RON | 31.861 RON | 26.097 RON | 25.909 RON |
| Casa si conturi la banci | 103.862 RON | 147.299 RON | 74.634 RON | 61.427 RON | 33.712 RON | 40.069 RON | 39.633 RON | 13.129 RON | -6.624 RON | -14.435 RON | 5.717 RON | 46.176 RON | 18.943 RON | 19.445 RON | 39.087 RON | 21.630 RON | 12.602 RON | 28.140 RON |
| Cheltuieli in avans | 1.117 RON | 780 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii totale | 213.746 RON | 270.075 RON | 250.543 RON | 258.866 RON | 206.989 RON | 237.280 RON | 252.659 RON | 236.642 RON | 186.987 RON | 118.372 RON | 182.555 RON | 272.254 RON | 230.795 RON | 230.479 RON | 269.234 RON | 230.593 RON | 193.160 RON | 163.409 RON |
| Venituri in avans | 10.178 RON | 1.625 RON | 1.625 RON | — | — | — | 155 RON | 155 RON | 155 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 432.954 RON | 376.130 RON | 325.063 RON | 263.148 RON | 235.806 RON | 191.807 RON | 148.553 RON | 110.845 RON | 90.200 RON | 120.882 RON | 53.615 RON | -9.493 RON | -37.467 RON | -53.458 RON | -63.428 RON | -59.292 RON | -41.888 RON | -18.969 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
1.347 de contracte atribuite, in valoare de 804.921 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 803.585 lei.
Achizitii directe
1.344 de contracte
802.241 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
3 contracte
2.680 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.503 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.931.110 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.287 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.431 din cele 392.503 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.016 documente la 19.218.031 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 31.08.2026, 13:13).