ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Chioşc CP1
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| persoanăadministrator | — |
| persoanăadministrator | — |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4.201.959 RON | 699.473 RON | 4.679.477 RON | 7.630.080 RON | 8.225.334 RON | 8.255.625 RON | 47 |
| 2024 | 5.879.985 RON | 731.382 RON | 4.846.851 RON | 8.051.169 RON | 7.631.416 RON | 7.556.152 RON | 47 |
| 2023 | 5.748.579 RON | 972.363 RON | 4.964.192 RON | 8.785.713 RON | 7.053.332 RON | 7.040.127 RON | 49 |
| 2022 | 5.107.980 RON | 251.395 RON | 4.987.383 RON | 9.507.281 RON | 5.985.559 RON | 6.067.764 RON | 51 |
| 2021 | 3.874.808 RON | 71.736 RON | 1.340.294 RON | 10.293.467 RON | 5.495.226 RON | 9.792.428 RON | 50 |
| 2020 | 5.224.259 RON | 1.510.736 RON | 2.949.502 RON | 9.802.173 RON | 6.933.343 RON | 9.623.335 RON | 49 |
| 2019 | 3.665.641 RON | 831.568 RON | 3.416.081 RON | 9.241.416 RON | 6.648.143 RON | 8.112.600 RON | — |
| 2018 | 3.532.215 RON | 520.508 RON | 3.729.106 RON | 8.201.736 RON | 5.646.250 RON | 7.281.032 RON | 47 |
| 2017 | 3.539.155 RON | 692.594 RON | 4.711.577 RON | 8.264.683 RON | 6.127.975 RON | 6.760.524 RON | 49 |
| 2016 | 3.142.982 RON | 268.790 RON | 4.606.374 RON | 8.611.467 RON | 5.149.152 RON | 6.067.930 RON | 54 |
| 2015 | 3.788.889 RON | 1.036.483 RON | 138.110 RON | 8.895.239 RON | 5.010.399 RON | 10.493.153 RON | 54 |
| 2014 | 3.593.387 RON | 1.260.568 RON | 105.053 RON | 7.193.883 RON | 4.393.616 RON | 9.492.385 RON | 53 |
| 2013 | 2.834.774 RON | 136.895 RON | 198.476 RON | 6.404.660 RON | 3.541.814 RON | 8.231.817 RON | 48 |
| 2012 | 2.597.815 RON | 111.419 RON | 207.887 RON | 20.864.141 RON | 3.056.241 RON | 22.023.827 RON | 48 |
| 2011 | 2.288.625 RON | 157.585 RON | 150.893 RON | 21.162.859 RON | 2.815.816 RON | 22.066.840 RON | 49 |
| 2010 | 1.771.542 RON | 58.940 RON | 107.496 RON | 20.048.038 RON | 1.998.000 RON | 21.909.253 RON | 49 |
| 2009 | 2.423.231 RON | 890.985 RON | 150.521 RON | 19.948.173 RON | 2.092.398 RON | 21.860.761 RON | 50 |
| 2008 | 2.278.188 RON | 475.996 RON | 145.496 RON | 28.924.574 RON | 1.686.683 RON | 30.465.761 RON | 47 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 4.201.959 RON | 5.879.985 RON | 5.748.579 RON | 5.107.980 RON | 3.874.808 RON | 5.224.259 RON | 3.665.641 RON | 3.532.215 RON | 3.539.155 RON | 3.142.982 RON | 3.788.889 RON | 3.593.387 RON | 2.834.774 RON | 2.597.815 RON | 2.288.625 RON | 1.771.542 RON | 2.423.231 RON | 2.278.188 RON |
| Venituri totale | 7.374.034 RON | 7.482.283 RON | 7.449.906 RON | 6.736.371 RON | 5.604.253 RON | 6.820.031 RON | 4.842.438 RON | 4.394.329 RON | 4.322.856 RON | 3.673.531 RON | 4.589.928 RON | 4.433.662 RON | 3.543.845 RON | 3.312.770 RON | 2.845.394 RON | 2.446.052 RON | 3.279.466 RON | 2.816.378 RON |
| Cheltuieli totale | 6.537.774 RON | 6.596.310 RON | 6.325.110 RON | 6.455.398 RON | 5.532.517 RON | 5.031.765 RON | 4.004.454 RON | 3.782.329 RON | 3.514.023 RON | 3.356.519 RON | 3.383.534 RON | 3.002.278 RON | 3.288.227 RON | 3.077.354 RON | 2.588.942 RON | 2.320.104 RON | 2.213.147 RON | 2.255.608 RON |
| Profit brut | 836.260 RON | 885.973 RON | 1.124.796 RON | 280.973 RON | 71.736 RON | 1.788.266 RON | 837.984 RON | 612.000 RON | 808.833 RON | 317.012 RON | 1.206.394 RON | 1.431.384 RON | 255.618 RON | 235.416 RON | 256.452 RON | 125.948 RON | 1.066.319 RON | 560.770 RON |
| Profit net | 699.473 RON | 731.382 RON | 972.363 RON | 251.395 RON | 71.736 RON | 1.510.736 RON | 831.568 RON | 520.508 RON | 692.594 RON | 268.790 RON | 1.036.483 RON | 1.260.568 RON | 136.895 RON | 111.419 RON | 157.585 RON | 58.940 RON | 890.985 RON | 475.996 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 7.630.080 RON | 8.051.169 RON | 8.785.713 RON | 9.507.281 RON | 10.293.467 RON | 9.802.173 RON | 9.241.416 RON | 8.201.736 RON | 8.264.683 RON | 8.611.467 RON | 8.895.239 RON | 7.193.883 RON | 6.404.660 RON | 20.864.141 RON | 21.162.859 RON | 20.048.038 RON | 19.948.173 RON | 28.924.574 RON |
| Active circulante | 8.225.334 RON | 7.631.416 RON | 7.053.332 RON | 5.985.559 RON | 5.495.226 RON | 6.933.343 RON | 6.648.143 RON | 5.646.250 RON | 6.127.975 RON | 5.149.152 RON | 5.010.399 RON | 4.393.616 RON | 3.541.814 RON | 3.056.241 RON | 2.815.816 RON | 1.998.000 RON | 2.092.398 RON | 1.686.683 RON |
| Stocuri | 2.224.427 RON | 651.603 RON | 1.044.551 RON | 1.434.517 RON | 1.136.739 RON | 790.975 RON | 690.267 RON | 400.762 RON | 536.077 RON | 511.800 RON | 832.925 RON | 811.081 RON | 831.705 RON | 882.432 RON | 637.181 RON | 793.697 RON | 505.532 RON | 431.966 RON |
| Creante | 86.879 RON | 204.362 RON | 600.171 RON | 561.760 RON | 669.340 RON | 982.155 RON | 1.837.123 RON | 399.814 RON | 304.177 RON | 353.131 RON | 501.733 RON | 374.853 RON | 228.031 RON | 292.882 RON | 992.219 RON | 256.317 RON | 140.207 RON | 139.480 RON |
| Casa si conturi la banci | 261.361 RON | 1.306.929 RON | 5.408.610 RON | 372.091 RON | 155.163 RON | 116.562 RON | 894.372 RON | 376.191 RON | 1.650.698 RON | 683.584 RON | 155.006 RON | 71.926 RON | 18.017 RON | 77.944 RON | 188.156 RON | 947.986 RON | 1.446.659 RON | 1.115.237 RON |
| Datorii totale | 4.679.477 RON | 4.846.851 RON | 4.964.192 RON | 4.987.383 RON | 1.340.294 RON | 2.949.502 RON | 3.416.081 RON | 3.729.106 RON | 4.711.577 RON | 4.606.374 RON | 138.110 RON | 105.053 RON | 198.476 RON | 207.887 RON | 150.893 RON | 107.496 RON | 150.521 RON | 145.496 RON |
| Provizioane | 282.949 RON | 287.783 RON | 161.188 RON | 161.188 RON | 161.188 RON | 161.188 RON | 161.188 RON | 161.188 RON | 161.188 RON | 161.188 RON | 161.188 RON | 113.057 RON | 29.289 RON | 29.289 RON | 29.289 RON | 29.289 RON | 29.289 RON | — |
| Venituri in avans | 2.637.363 RON | 2.991.799 RON | 3.673.538 RON | 4.276.505 RON | 4.494.783 RON | 4.001.491 RON | 4.199.690 RON | 2.676.660 RON | 2.759.369 RON | 2.925.127 RON | 3.113.187 RON | 1.877.004 RON | 1.486.892 RON | 1.659.379 RON | 1.731.653 RON | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 8.255.625 RON | 7.556.152 RON | 7.040.127 RON | 6.067.764 RON | 9.792.428 RON | 9.623.335 RON | 8.112.600 RON | 7.281.032 RON | 6.760.524 RON | 6.067.930 RON | 10.493.153 RON | 9.492.385 RON | 8.231.817 RON | 22.023.827 RON | 22.066.840 RON | 21.909.253 RON | 21.860.761 RON | 30.465.761 RON |
| Capital subscris varsat | 499.463 RON | 499.463 RON | 499.463 RON | 499.463 RON | 499.463 RON | 499.463 RON | 499.463 RON | 499.463 RON | 499.463 RON | 499.463 RON | 499.463 RON | 499.463 RON | 499.463 RON | 499.463 RON | 499.463 RON | 499.463 RON | 499.463 RON | 499.463 RON |
| Nr. mediu salariati | 47 | 47 | 49 | 51 | 50 | 49 | — | 47 | 49 | 54 | 54 | 53 | 48 | 48 | 49 | 49 | 50 | 47 |
1 contract atribuit, in valoare de 2.000 lei
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
1 contract
2.000 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.291 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.937.090 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.446 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.485 din cele 393.291 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,4% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.231.847 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 02.09.2026, 08:24).