ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 75% |
| persoană | 25% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 68.661 RON | -20.562 RON | 28.256 RON | 0 RON | 58.930 RON | 30.674 RON | 1 |
| 2024 | 66.356 RON | -16.714 RON | 12.273 RON | — | 63.509 RON | 51.236 RON | 1 |
| 2023 | 61.416 RON | -42.627 RON | 6.322 RON | — | 74.272 RON | 67.950 RON | 2 |
| 2022 | 50.005 RON | -36.423 RON | 10.839 RON | — | 53.916 RON | 43.077 RON | 2 |
| 2021 | 61.738 RON | 7.239 RON | 10.479 RON | — | 53.479 RON | 43.000 RON | 1 |
| 2020 | 70.447 RON | 10.477 RON | 20.329 RON | — | 56.089 RON | 35.760 RON | 1 |
| 2019 | 93.314 RON | 20.701 RON | 27.832 RON | — | 63.115 RON | 35.283 RON | 2 |
| 2018 | 103.160 RON | 24.094 RON | 31.694 RON | — | 71.216 RON | 39.522 RON | 1 |
| 2017 | 131.352 RON | 34.504 RON | 35.743 RON | — | 99.472 RON | 63.729 RON | 1 |
| 2016 | 149.621 RON | 31.708 RON | 37.059 RON | — | 96.284 RON | 59.225 RON | 3 |
| 2015 | 166.135 RON | 27.121 RON | 34.440 RON | — | 91.957 RON | 57.517 RON | 3 |
| 2014 | 149.280 RON | 24.468 RON | 3.746 RON | — | 61.763 RON | 58.017 RON | 3 |
| 2013 | 146.852 RON | 29.240 RON | 5.476 RON | — | 69.525 RON | 64.049 RON | 3 |
| 2012 | 146.071 RON | 29.571 RON | 2.389 RON | 9.812 RON | 76.386 RON | 83.809 RON | 3 |
| 2011 | 115.245 RON | 4.134 RON | 2.249 RON | 33.320 RON | 61.666 RON | 92.737 RON | 3 |
| 2010 | 138.431 RON | 28.778 RON | 1.640 RON | 56.828 RON | 60.215 RON | 115.403 RON | 3 |
| 2009 | 103.722 RON | 5.579 RON | 1.859 RON | 80.336 RON | 77.447 RON | 155.924 RON | 4 |
| 2008 | 127.534 RON | 25.271 RON | 3.580 RON | — | 64.925 RON | 61.345 RON | 4 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 68.661 RON | 66.356 RON | 61.416 RON | 50.005 RON | 61.738 RON | 70.447 RON | 93.314 RON | 103.160 RON | 131.352 RON | 149.621 RON | 166.135 RON | 149.280 RON | 146.852 RON | 146.071 RON | 115.245 RON | 138.431 RON | 103.722 RON | 127.534 RON |
| Venituri totale | 68.661 RON | 66.356 RON | 61.416 RON | 50.006 RON | 75.735 RON | 76.648 RON | 119.042 RON | 104.432 RON | 131.352 RON | 149.621 RON | 166.135 RON | 149.280 RON | 146.852 RON | 146.071 RON | 115.245 RON | 138.472 RON | 103.722 RON | 127.534 RON |
| Cheltuieli totale | 88.536 RON | 81.079 RON | 103.429 RON | 85.926 RON | 67.879 RON | 65.533 RON | 97.408 RON | 79.306 RON | 95.534 RON | 116.417 RON | 134.030 RON | 120.338 RON | 113.305 RON | 115.502 RON | 111.111 RON | 106.469 RON | 95.276 RON | 102.263 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 7.856 RON | 11.115 RON | 21.634 RON | 25.126 RON | 35.818 RON | 33.204 RON | 32.105 RON | 28.942 RON | 33.547 RON | 30.569 RON | 4.134 RON | 32.003 RON | 8.446 RON | 25.271 RON |
| Pierdere bruta | 19.875 RON | 14.723 RON | 42.013 RON | 35.920 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | — |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 7.239 RON | 10.477 RON | 20.701 RON | 24.094 RON | 34.504 RON | 31.708 RON | 27.121 RON | 24.468 RON | 29.240 RON | 29.571 RON | 4.134 RON | 28.778 RON | 5.579 RON | 25.271 RON |
| Pierdere neta | 20.562 RON | 16.714 RON | 42.627 RON | 36.423 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | — |
| Active fixe (imobilizate) | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 9.812 RON | 33.320 RON | 56.828 RON | 80.336 RON | — |
| Active circulante | 58.930 RON | 63.509 RON | 74.272 RON | 53.916 RON | 53.479 RON | 56.089 RON | 63.115 RON | 71.216 RON | 99.472 RON | 96.284 RON | 91.957 RON | 61.763 RON | 69.525 RON | 76.386 RON | 61.666 RON | 60.215 RON | 77.447 RON | 64.925 RON |
| Stocuri | 55.944 RON | 58.623 RON | 59.604 RON | 53.456 RON | 52.789 RON | 54.456 RON | 62.651 RON | 71.124 RON | 59.594 RON | 67.654 RON | 71.613 RON | 58.094 RON | 66.431 RON | 67.758 RON | 59.920 RON | 52.997 RON | 61.590 RON | 58.318 RON |
| Creante | 0 RON | — | — | — | — | — | 229 RON | — | 39.013 RON | 27.719 RON | 17.947 RON | 500 RON | 1.980 RON | 6.445 RON | 1.505 RON | 656 RON | 15.827 RON | 833 RON |
| Casa si conturi la banci | 2.986 RON | 4.886 RON | 14.668 RON | 460 RON | 690 RON | 1.633 RON | 235 RON | 92 RON | 865 RON | 911 RON | 2.397 RON | 3.169 RON | 1.114 RON | 2.183 RON | 241 RON | 6.562 RON | 30 RON | 5.774 RON |
| Datorii totale | 28.256 RON | 12.273 RON | 6.322 RON | 10.839 RON | 10.479 RON | 20.329 RON | 27.832 RON | 31.694 RON | 35.743 RON | 37.059 RON | 34.440 RON | 3.746 RON | 5.476 RON | 2.389 RON | 2.249 RON | 1.640 RON | 1.859 RON | 3.580 RON |
| Capitaluri proprii | 30.674 RON | 51.236 RON | 67.950 RON | 43.077 RON | 43.000 RON | 35.760 RON | 35.283 RON | 39.522 RON | 63.729 RON | 59.225 RON | 57.517 RON | 58.017 RON | 64.049 RON | 83.809 RON | 92.737 RON | 115.403 RON | 155.924 RON | 61.345 RON |
| Capital subscris varsat | 250 RON | 250 RON | 250 RON | 250 RON | 250 RON | 250 RON | 250 RON | 250 RON | 250 RON | 250 RON | — | — | — | — | — | 250 RON | 250 RON | 250 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 4 | 4 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
2 contracte atribuite, in valoare de 3.970 lei
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
2 contracte
3.970 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.503 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.931.110 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.374 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.460 din cele 392.503 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.218.031 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 31.08.2026, 21:54).
Nu am gasit contracte publice pentru aceasta firma in SEAP/SICAP.