ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
Fără denumire: codul înseamnă altceva în Rev.2 față de Rev.3, iar revizia nu e înregistrată.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 50% |
| persoanăadministrator | 50% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 352.755 RON | 97.047 RON | 109.208 RON | 4.690 RON | 202.165 RON | 97.647 RON | 2 |
| 2024 | 374.438 RON | 112.369 RON | 31.272 RON | 5.557 RON | 138.684 RON | 112.969 RON | 2 |
| 2023 | 327.397 RON | 54.984 RON | 61.360 RON | 14.253 RON | 159.325 RON | 112.218 RON | 3 |
| 2022 | 474.577 RON | 62.963 RON | 119.686 RON | 15.976 RON | 258.522 RON | 154.812 RON | 3 |
| 2021 | 542.061 RON | 619.605 RON | 109.162 RON | 17.117 RON | 712.325 RON | 620.280 RON | 4 |
| 2020 | 520.046 RON | 130.775 RON | 58.744 RON | 63.226 RON | 408.651 RON | 413.133 RON | 5 |
| 2019 | 499.710 RON | 77.543 RON | 84.850 RON | 92.319 RON | 279.889 RON | 287.358 RON | 6 |
| 2018 | 465.938 RON | 40.224 RON | 81.281 RON | 126.563 RON | 171.888 RON | 217.170 RON | 6 |
| 2017 | 454.464 RON | 27.291 RON | 70.597 RON | 152.339 RON | 95.203 RON | 176.945 RON | 9 |
| 2016 | 413.648 RON | 14.271 RON | 51.556 RON | 50.988 RON | 150.222 RON | 149.654 RON | 9 |
| 2015 | 478.886 RON | 33.640 RON | 48.326 RON | 55.670 RON | 128.039 RON | 135.383 RON | 10 |
| 2014 | 447.656 RON | 42.093 RON | 66.975 RON | 33.700 RON | 139.952 RON | 106.677 RON | 10 |
| 2013 | 451.385 RON | 31.872 RON | 59.371 RON | 23.235 RON | 132.592 RON | 96.456 RON | 10 |
| 2012 | 414.872 RON | 20.016 RON | 81.549 RON | 14.149 RON | 131.983 RON | 64.583 RON | 10 |
| 2011 | 456.942 RON | 17.594 RON | 110.787 RON | 25.116 RON | 130.238 RON | 44.567 RON | 9 |
| 2010 | 343.191 RON | 24.100 RON | 124.876 RON | 48.020 RON | 100.979 RON | 26.973 RON | 8 |
| 2009 | 304.221 RON | 864 RON | 134.706 RON | 59.873 RON | 73.919 RON | 2.873 RON | 7 |
| 2008 | 341.212 RON | 1.686 RON | 145.460 RON | 70.615 RON | 70.459 RON | 2.009 RON | 9 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 352.755 RON | 374.438 RON | 327.397 RON | 474.577 RON | 542.061 RON | 520.046 RON | 499.710 RON | 465.938 RON | 454.464 RON | 413.648 RON | 478.886 RON | 447.656 RON | 451.385 RON | 414.872 RON | 456.942 RON | 343.191 RON | 304.221 RON | 341.212 RON |
| Venituri totale | 352.757 RON | 374.456 RON | 328.487 RON | 482.495 RON | 1.022.378 RON | 524.298 RON | 500.654 RON | 466.633 RON | 453.992 RON | 412.806 RON | 486.741 RON | 456.735 RON | 457.198 RON | 414.108 RON | 464.280 RON | 352.624 RON | 299.549 RON | 349.090 RON |
| Cheltuieli totale | 250.559 RON | 256.066 RON | 270.218 RON | 415.277 RON | 393.077 RON | 388.280 RON | 418.105 RON | 421.742 RON | 422.154 RON | 392.916 RON | 444.245 RON | 402.774 RON | 416.452 RON | 388.626 RON | 442.319 RON | 320.362 RON | 294.352 RON | 347.083 RON |
| Profit brut | 102.198 RON | 118.390 RON | 58.269 RON | 67.218 RON | 629.301 RON | 136.018 RON | 82.549 RON | 44.891 RON | 31.838 RON | 19.890 RON | 42.496 RON | 53.961 RON | 40.746 RON | 25.482 RON | 21.961 RON | 32.262 RON | 5.197 RON | 2.007 RON |
| Profit net | 97.047 RON | 112.369 RON | 54.984 RON | 62.963 RON | 619.605 RON | 130.775 RON | 77.543 RON | 40.224 RON | 27.291 RON | 14.271 RON | 33.640 RON | 42.093 RON | 31.872 RON | 20.016 RON | 17.594 RON | 24.100 RON | 864 RON | 1.686 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 4.690 RON | 5.557 RON | 14.253 RON | 15.976 RON | 17.117 RON | 63.226 RON | 92.319 RON | 126.563 RON | 152.339 RON | 50.988 RON | 55.670 RON | 33.700 RON | 23.235 RON | 14.149 RON | 25.116 RON | 48.020 RON | 59.873 RON | 70.615 RON |
| Active circulante | 202.165 RON | 138.684 RON | 159.325 RON | 258.522 RON | 712.325 RON | 408.651 RON | 279.889 RON | 171.888 RON | 95.203 RON | 150.222 RON | 128.039 RON | 139.952 RON | 132.592 RON | 131.983 RON | 130.238 RON | 100.979 RON | 73.919 RON | 70.459 RON |
| Stocuri | 30.239 RON | 36.652 RON | 34.962 RON | 44.297 RON | 53.570 RON | 62.794 RON | 45.248 RON | 55.118 RON | 40.426 RON | 38.633 RON | 33.678 RON | 33.769 RON | 30.686 RON | 50.233 RON | 56.195 RON | 50.441 RON | 35.531 RON | 17.569 RON |
| Creante | 96.052 RON | 73.758 RON | 10.063 RON | 15.038 RON | 512.192 RON | 22.179 RON | 39.608 RON | 24.801 RON | 31.911 RON | 12.538 RON | 13.307 RON | 15.483 RON | 11.251 RON | 19.166 RON | 20.358 RON | 16.590 RON | 16.732 RON | 28.480 RON |
| Casa si conturi la banci | 75.874 RON | 28.274 RON | 114.300 RON | 199.187 RON | 146.563 RON | 123.678 RON | 195.033 RON | 91.969 RON | 22.866 RON | 99.051 RON | 81.054 RON | 90.700 RON | 90.655 RON | 62.584 RON | 53.685 RON | 33.948 RON | 21.656 RON | 24.410 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 2.850 RON | 3.787 RON | 6.395 RON |
| Datorii totale | 109.208 RON | 31.272 RON | 61.360 RON | 119.686 RON | 109.162 RON | 58.744 RON | 84.850 RON | 81.281 RON | 70.597 RON | 51.556 RON | 48.326 RON | 66.975 RON | 59.371 RON | 81.549 RON | 110.787 RON | 124.876 RON | 134.706 RON | 145.460 RON |
| Capitaluri proprii | 97.647 RON | 112.969 RON | 112.218 RON | 154.812 RON | 620.280 RON | 413.133 RON | 287.358 RON | 217.170 RON | 176.945 RON | 149.654 RON | 135.383 RON | 106.677 RON | 96.456 RON | 64.583 RON | 44.567 RON | 26.973 RON | 2.873 RON | 2.009 RON |
| Capital subscris varsat | 500 RON | 500 RON | 575 RON | 575 RON | 575 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | — | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON |
| Nr. mediu salariati | 2 | 2 | 3 | 3 | 4 | 5 | 6 | 6 | 9 | 9 | 10 | 10 | 10 | 10 | 9 | 8 | 7 | 9 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
116 contracte atribuite, in valoare de 301.443 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 269.416 lei.
Achizitii directe
101 contracte
269.315 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
15 contracte
32.128 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.503 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.931.110 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.287 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.431 din cele 392.503 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.016 documente la 19.218.031 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 31.08.2026, 12:02).