ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Simand, FN
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.265.455 RON | 212.844 RON | 1.485.905 RON | 1.099.431 RON | 1.197.795 RON | 811.321 RON | 2 |
| 2024 | 1.028.717 RON | 428.775 RON | 840.040 RON | 493.370 RON | 945.147 RON | 598.477 RON | 2 |
| 2023 | 995.388 RON | -44.964 RON | 1.483.571 RON | 488.094 RON | 1.165.180 RON | 169.703 RON | 2 |
| 2022 | 1.713.280 RON | 1.211.429 RON | 1.417.715 RON | 521.475 RON | 2.137.111 RON | 1.240.871 RON | 1 |
| 2021 | 297.150 RON | 472.524 RON | 434.236 RON | 565.615 RON | 1.037.337 RON | 1.168.716 RON | 4 |
| 2020 | 1.445.793 RON | 305.254 RON | 190.676 RON | 721.876 RON | 796.571 RON | 1.327.771 RON | 5 |
| 2019 | 1.227.737 RON | 165.064 RON | 568.777 RON | 901.481 RON | 952.971 RON | 1.285.675 RON | 5 |
| 2018 | 963.025 RON | 86.566 RON | 1.510.419 RON | 1.133.948 RON | 1.497.082 RON | 1.120.611 RON | 6 |
| 2017 | 2.805.058 RON | 9.651 RON | 1.882.688 RON | 1.385.169 RON | 1.531.564 RON | 1.034.045 RON | 5 |
| 2016 | 2.334.976 RON | 1.240 RON | 1.937.549 RON | 1.698.906 RON | 1.263.037 RON | 1.024.394 RON | 5 |
| 2015 | 4.758.989 RON | 2.664 RON | 2.599.411 RON | 1.934.306 RON | 1.688.258 RON | 1.023.153 RON | 5 |
| 2014 | 4.686.244 RON | 884.242 RON | 3.738.748 RON | 2.393.621 RON | 2.375.617 RON | 1.030.490 RON | 9 |
| 2013 | 3.485.671 RON | 76.304 RON | 4.020.387 RON | 1.834.726 RON | 2.331.909 RON | 146.248 RON | 8 |
| 2012 | 2.168.414 RON | -124.971 RON | 3.668.631 RON | 1.707.753 RON | 2.057.199 RON | 71.257 RON | 10 |
| 2011 | 3.648.938 RON | 953.594 RON | 3.210.784 RON | 1.511.797 RON | 2.214.998 RON | 196.228 RON | 8 |
| 2010 | 2.252.802 RON | -782.837 RON | 3.614.603 RON | 1.200.017 RON | 1.780.665 RON | -744.899 RON | 9 |
| 2009 | 3.433.380 RON | -161.635 RON | 4.672.069 RON | 1.369.665 RON | 3.462.891 RON | 37.939 RON | 11 |
| 2008 | 2.772.545 RON | 635 RON | 4.824.026 RON | 1.671.869 RON | 3.465.169 RON | 75.074 RON | 8 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1.265.455 RON | 1.028.717 RON | 995.388 RON | 1.713.280 RON | 297.150 RON | 1.445.793 RON | 1.227.737 RON | 963.025 RON | 2.805.058 RON | 2.334.976 RON | 4.758.989 RON | 4.686.244 RON | 3.485.671 RON | 2.168.414 RON | 3.648.938 RON | 2.252.802 RON | 3.433.380 RON | 2.772.545 RON |
| Venituri totale | 1.818.547 RON | 1.473.093 RON | 1.208.804 RON | 2.455.753 RON | 1.564.451 RON | 1.646.376 RON | 1.740.645 RON | 2.057.655 RON | 2.997.199 RON | 3.206.472 RON | 4.339.451 RON | 5.068.171 RON | 3.594.088 RON | 3.814.753 RON | 4.372.670 RON | 2.608.298 RON | 3.420.430 RON | 3.875.249 RON |
| Cheltuieli totale | 1.568.556 RON | 1.014.049 RON | 1.244.663 RON | 1.227.575 RON | 1.083.889 RON | 1.326.564 RON | 1.563.028 RON | 1.961.438 RON | 2.974.331 RON | 3.195.264 RON | 4.324.644 RON | 4.005.261 RON | 3.510.597 RON | 3.939.724 RON | 3.408.317 RON | 3.384.685 RON | 3.576.332 RON | 3.870.648 RON |
| Profit brut | 249.991 RON | 459.044 RON | 0 RON | 1.228.178 RON | 480.562 RON | 319.812 RON | 177.617 RON | 96.217 RON | 22.868 RON | 11.208 RON | 14.807 RON | 1.062.910 RON | 83.491 RON | 0 RON | 964.353 RON | — | — | 4.601 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 35.859 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 124.971 RON | 0 RON | 776.387 RON | 155.902 RON | — |
| Profit net | 212.844 RON | 428.775 RON | 0 RON | 1.211.429 RON | 472.524 RON | 305.254 RON | 165.064 RON | 86.566 RON | 9.651 RON | 1.240 RON | 2.664 RON | 884.242 RON | 76.304 RON | 0 RON | 953.594 RON | — | — | 635 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 44.964 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 124.971 RON | 0 RON | 782.837 RON | 161.635 RON | — |
| Active fixe (imobilizate) | 1.099.431 RON | 493.370 RON | 488.094 RON | 521.475 RON | 565.615 RON | 721.876 RON | 901.481 RON | 1.133.948 RON | 1.385.169 RON | 1.698.906 RON | 1.934.306 RON | 2.393.621 RON | 1.834.726 RON | 1.707.753 RON | 1.511.797 RON | 1.200.017 RON | 1.369.665 RON | 1.671.869 RON |
| Active circulante | 1.197.795 RON | 945.147 RON | 1.165.180 RON | 2.137.111 RON | 1.037.337 RON | 796.571 RON | 952.971 RON | 1.497.082 RON | 1.531.564 RON | 1.263.037 RON | 1.688.258 RON | 2.375.617 RON | 2.331.909 RON | 2.057.199 RON | 2.214.998 RON | 1.780.665 RON | 3.462.891 RON | 3.465.169 RON |
| Stocuri | 1.080.202 RON | 817.433 RON | 865.488 RON | 935.149 RON | 547.192 RON | 264.064 RON | 642.078 RON | 1.271.874 RON | 982.745 RON | 867.175 RON | 1.232.765 RON | 1.876.863 RON | 1.796.065 RON | 1.797.600 RON | 1.540.401 RON | 1.540.497 RON | 1.870.325 RON | 2.340.786 RON |
| Creante | 102.408 RON | 117.932 RON | 46.394 RON | 1.072.662 RON | 200.196 RON | 57.810 RON | 116.636 RON | 146.610 RON | 166.584 RON | 100.288 RON | 79.951 RON | 142.828 RON | 495.896 RON | 218.526 RON | 654.520 RON | 180.210 RON | 1.567.916 RON | 1.119.816 RON |
| Casa si conturi la banci | 15.185 RON | 9.782 RON | 253.298 RON | 129.300 RON | 289.949 RON | 474.697 RON | 194.257 RON | 78.598 RON | 382.235 RON | 295.574 RON | 375.542 RON | 318.962 RON | 2.984 RON | 41.073 RON | 20.077 RON | 59.958 RON | 24.650 RON | 4.567 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 309 RON | 15.198 RON | 27.508 RON |
| Datorii totale | 1.485.905 RON | 840.040 RON | 1.483.571 RON | 1.417.715 RON | 434.236 RON | 190.676 RON | 568.777 RON | 1.510.419 RON | 1.882.688 RON | 1.937.549 RON | 2.599.411 RON | 3.738.748 RON | 4.020.387 RON | 3.668.631 RON | 3.210.784 RON | 3.614.603 RON | 4.672.069 RON | 4.824.026 RON |
| Venituri in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 25.064 RON | 319.783 RON | 111.287 RON | 137.746 RON | 265.446 RON |
| Capitaluri proprii | 811.321 RON | 598.477 RON | 169.703 RON | 1.240.871 RON | 1.168.716 RON | 1.327.771 RON | 1.285.675 RON | 1.120.611 RON | 1.034.045 RON | 1.024.394 RON | 1.023.153 RON | 1.030.490 RON | 146.248 RON | 71.257 RON | 196.228 RON | -744.899 RON | 37.939 RON | 75.074 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 146.210 RON | 146.210 RON | 146.210 RON | 146.210 RON | 146.210 RON | 146.210 RON | 146.210 RON | 146.210 RON | 146.210 RON | 146.210 RON | 146.210 RON | 146.210 RON | 146.210 RON | 21.710 RON |
| Nr. mediu salariati | 2 | 2 | 2 | 1 | 4 | 5 | 5 | 6 | 5 | 5 | 5 | 9 | 8 | 10 | 8 | 9 | 11 | 8 |
2 contracte atribuite, in valoare de 270 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 272 lei.
Achizitii directe
2 contracte
270 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
0 contracte
0 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.291 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.937.090 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.446 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.485 din cele 393.291 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,4% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.231.847 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 02.09.2026, 11:33).