| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2014 | 634 RON | -1.020 RON | 22.048 RON | — | 264 RON | -21.784 RON | — |
| 2013 | 0 RON | -9.838 RON | 22.297 RON | 1.460 RON | 72 RON |
| Indicator | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri |
| -20.765 RON |
| — |
| 2012 | 5.984 RON | -477 RON | 22.196 RON | 1.926 RON | 9.345 RON | -10.925 RON | 1 |
| 2011 | 4.736 RON | -14.909 RON | 45.440 RON | 2.392 RON | 20.566 RON | -22.482 RON | — |
| 2010 | 48.146 RON | -42.687 RON | 38.664 RON | 7.451 RON | 23.640 RON | -7.573 RON | 1 |
| 2009 | 48.435 RON | -7.076 RON | 37.600 RON | 15.157 RON | 55.251 RON | 32.921 RON | — |
| 2008 | 62.561 RON | -11.965 RON | 64.061 RON | 22.103 RON | 78.904 RON | 38.039 RON | 1 |
| 634 RON |
| 0 RON |
| 5.984 RON |
| 4.736 RON |
| 48.146 RON |
| 48.435 RON |
| 62.561 RON |
| Venituri totale | 634 RON | -7.525 RON | 5.984 RON | 178 RON | 34.627 RON | 34.212 RON | 78.611 RON |
| Cheltuieli totale | 1.635 RON | 2.313 RON | 6.461 RON | 15.087 RON | 75.664 RON | 38.421 RON | 89.123 RON |
| Pierdere bruta | 1.001 RON | 9.838 RON | 477 RON | 14.909 RON | 41.037 RON | 4.209 RON | 10.512 RON |
| Pierdere neta | 1.020 RON | 9.838 RON | 477 RON | 14.909 RON | 42.687 RON | 7.076 RON | 11.965 RON |
| Active fixe (imobilizate) | — | 1.460 RON | 1.926 RON | 2.392 RON | 7.451 RON | 15.157 RON | 22.103 RON |
| Active circulante | 264 RON | 72 RON | 9.345 RON | 20.566 RON | 23.640 RON | 55.251 RON | 78.904 RON |
| Stocuri | — | — | 9.061 RON | 9.092 RON | 13.619 RON | 35.262 RON | 46.928 RON |
| Creante | — | — | — | 8.490 RON | 8.490 RON | 8.490 RON | 8.565 RON |
| Casa si conturi la banci | 264 RON | 72 RON | 284 RON | 2.984 RON | 1.531 RON | 11.499 RON | 23.411 RON |
| Cheltuieli in avans | — | — | — | — | — | 113 RON | 1.093 RON |
| Datorii totale | 22.048 RON | 22.297 RON | 22.196 RON | 45.440 RON | 38.664 RON | 37.600 RON | 64.061 RON |
| Capitaluri proprii | -21.784 RON | -20.765 RON | -10.925 RON | -22.482 RON | -7.573 RON | 32.921 RON | 38.039 RON |
| Capital subscris varsat | 7.280 RON | 7.280 RON | 7.280 RON | 7.280 RON | 7.280 RON | 7.280 RON | 7.280 RON |
| Nr. mediu salariati | — | — | 1 | — | 1 | — | 1 |
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2020
ANAF · 30.06.2026
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoană | 50% |
| persoană | 50% |
| — |
| 2 deținători în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.