ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | — |
| persoanăadministrator | — |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 72.665 RON | 12.493 RON | 7.684 RON | 2.244 RON | 143.933 RON | 138.493 RON | 0 |
| 2024 | 55.593 RON | 22.699 RON | 3.532 RON | 2.992 RON | 126.540 RON | 126.000 RON | — |
| 2023 | 74.517 RON | 15.696 RON | 2.923 RON | 3.740 RON | 102.484 RON | 103.301 RON | — |
| 2022 | 87.352 RON | 15.346 RON | 0 RON | 4.488 RON | 253.110 RON | 257.598 RON | — |
| 2021 | 75.134 RON | -6.544 RON | 22.204 RON | — | 264.456 RON | 242.252 RON | — |
| 2020 | 76.804 RON | 23.489 RON | 4.603 RON | 218.212 RON | 35.187 RON | 248.796 RON | — |
| 2019 | 183.973 RON | 78.610 RON | 15.692 RON | 220.985 RON | 62.738 RON | 268.031 RON | 2 |
| 2018 | 167.205 RON | -36.083 RON | 31.442 RON | 207.535 RON | 36.127 RON | 212.220 RON | 2 |
| 2017 | 216.186 RON | 19.463 RON | 16.912 RON | 223.923 RON | 46.292 RON | 253.303 RON | 3 |
| 2016 | 351.984 RON | 63.363 RON | 91.014 RON | 240.311 RON | 84.504 RON | 233.840 RON | 4 |
| 2015 | 330.600 RON | 39.561 RON | 113.620 RON | 254.125 RON | 70.060 RON | 210.581 RON | 5 |
| 2014 | 403.174 RON | 27.847 RON | 163.966 RON | 262.402 RON | 72.584 RON | 171.020 RON | 7 |
| 2013 | 544.188 RON | 40.549 RON | 194.702 RON | 266.986 RON | 70.889 RON | 143.173 RON | 6 |
| 2012 | 463.010 RON | 681 RON | 360.828 RON | 330.748 RON | 107.469 RON | 77.389 RON | 5 |
| 2011 | 427.313 RON | 2.185 RON | 441.626 RON | 355.623 RON | 162.921 RON | 76.918 RON | 5 |
| 2010 | 454.988 RON | 51 RON | 459.687 RON | 416.305 RON | 118.115 RON | 74.733 RON | 10 |
| 2009 | 510.840 RON | -28.168 RON | 553.645 RON | 483.347 RON | 144.980 RON | 74.682 RON | 9 |
| 2008 | 521.771 RON | 2.124 RON | 452.298 RON | 461.674 RON | 93.474 RON | 102.850 RON | 9 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 72.665 RON | 55.593 RON | 74.517 RON | 87.352 RON | 75.134 RON | 76.804 RON | 183.973 RON | 167.205 RON | 216.186 RON | 351.984 RON | 330.600 RON | 403.174 RON | 544.188 RON | 463.010 RON | 427.313 RON | 454.988 RON | 510.840 RON | 521.771 RON |
| Venituri totale | 72.667 RON | 55.594 RON | 74.521 RON | 87.454 RON | 372.033 RON | 76.804 RON | 185.200 RON | 171.105 RON | 220.097 RON | 351.987 RON | 330.604 RON | 403.179 RON | 585.451 RON | 464.272 RON | 427.571 RON | 461.859 RON | 520.093 RON | 522.789 RON |
| Cheltuieli totale | 58.126 RON | 28.831 RON | 55.907 RON | 69.615 RON | 368.421 RON | 51.011 RON | 102.934 RON | 205.476 RON | 198.433 RON | 285.103 RON | 283.508 RON | 370.028 RON | 537.179 RON | 463.446 RON | 424.825 RON | 455.358 RON | 544.678 RON | 520.665 RON |
| Profit brut | 14.541 RON | 26.763 RON | 18.614 RON | 17.839 RON | 3.612 RON | 25.793 RON | 82.266 RON | 0 RON | 21.664 RON | 66.884 RON | 47.096 RON | 33.151 RON | 48.272 RON | 826 RON | 2.746 RON | 6.501 RON | — | 2.124 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 34.371 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 24.585 RON | — |
| Profit net | 12.493 RON | 22.699 RON | 15.696 RON | 15.346 RON | 0 RON | 23.489 RON | 78.610 RON | 0 RON | 19.463 RON | 63.363 RON | 39.561 RON | 27.847 RON | 40.549 RON | 681 RON | 2.185 RON | 51 RON | — | 2.124 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 6.544 RON | 0 RON | 0 RON | 36.083 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 28.168 RON | — |
| Active fixe (imobilizate) | 2.244 RON | 2.992 RON | 3.740 RON | 4.488 RON | — | 218.212 RON | 220.985 RON | 207.535 RON | 223.923 RON | 240.311 RON | 254.125 RON | 262.402 RON | 266.986 RON | 330.748 RON | 355.623 RON | 416.305 RON | 483.347 RON | 461.674 RON |
| Active circulante | 143.933 RON | 126.540 RON | 102.484 RON | 253.110 RON | 264.456 RON | 35.187 RON | 62.738 RON | 36.127 RON | 46.292 RON | 84.504 RON | 70.060 RON | 72.584 RON | 70.889 RON | 107.469 RON | 162.921 RON | 118.115 RON | 144.980 RON | 93.474 RON |
| Stocuri | 3.894 RON | 6.395 RON | 6.395 RON | 6.395 RON | 6.395 RON | 6.395 RON | 6.396 RON | 6.395 RON | 10.779 RON | 4.758 RON | 7.024 RON | 11.513 RON | 9.080 RON | 17.594 RON | 66.823 RON | 71.196 RON | 15.455 RON | — |
| Creante | 30.574 RON | 25.812 RON | 27.223 RON | 183.085 RON | 225.965 RON | 18.188 RON | 35.214 RON | 20.206 RON | 24.453 RON | 57.933 RON | 50.487 RON | 54.887 RON | 61.180 RON | 82.017 RON | 85.771 RON | 44.143 RON | 108.807 RON | 89.724 RON |
| Casa si conturi la banci | 109.465 RON | 94.333 RON | 68.866 RON | 63.630 RON | 32.096 RON | 10.604 RON | 21.128 RON | 9.526 RON | 11.060 RON | 21.813 RON | 12.549 RON | 6.184 RON | 629 RON | 7.858 RON | 10.327 RON | 2.776 RON | 20.718 RON | 3.750 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | 39 RON | 16 RON | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii totale | 7.684 RON | 3.532 RON | 2.923 RON | 0 RON | 22.204 RON | 4.603 RON | 15.692 RON | 31.442 RON | 16.912 RON | 91.014 RON | 113.620 RON | 163.966 RON | 194.702 RON | 360.828 RON | 441.626 RON | 459.687 RON | 553.645 RON | 452.298 RON |
| Capitaluri proprii | 138.493 RON | 126.000 RON | 103.301 RON | 257.598 RON | 242.252 RON | 248.796 RON | 268.031 RON | 212.220 RON | 253.303 RON | 233.840 RON | 210.581 RON | 171.020 RON | 143.173 RON | 77.389 RON | 76.918 RON | 74.733 RON | 74.682 RON | 102.850 RON |
| Capital subscris varsat | 210 RON | 210 RON | 210 RON | 210 RON | 210 RON | 210 RON | 210 RON | 210 RON | 210 RON | 210 RON | — | 210 RON | 210 RON | — | 210 RON | 210 RON | 210 RON | 210 RON |
| Nr. mediu salariati | 0 | — | — | — | — | — | 2 | 2 | 3 | 4 | 5 | 7 | 6 | 5 | 5 | 10 | 9 | 9 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
362 de contracte atribuite, in valoare de 59.158 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 56.095 lei.
Achizitii directe
358 de contracte
55.737 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
4 contracte
3.421 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.503 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.931.110 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.287 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.431 din cele 392.503 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.016 documente la 19.218.031 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 31.08.2026, 16:59).