QUICK SOLUTIONS CONSTRUCT S.R.L.
- CIOBI IMPEX SRLdocumentat pana in 2020
- J34/888/1994TELEORMANdin 25.11.1994
- J40/14842/2021BUCURESTIdin 27.08.2021
- J23/6134/2022ILFOVdin 08.09.2022in vigoare
ONRC · 08.07.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Vecinii nu se pot numara: adresa publicata nu ajunge nici pana la strada, deci cheia ar aduna toata localitatea.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 75% |
| persoană | 25% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 41.950 RON | 27.297 RON | 104.634 RON | 0 RON | 27.783 RON | -76.851 RON | 1 |
| 2024 | 72.400 RON | 5.682 RON | 109.379 RON | — | 5.231 RON | -104.148 RON | 1 |
| 2023 | 58.100 RON | -58.366 RON | 113.594 RON | — | 3.764 RON | -109.830 RON | 2 |
| 2022 | 55.130 RON | -36.103 RON | 43.901 RON | — | 2.662 RON | -41.239 RON | 2 |
| 2021 | — | -1.095 RON | 5.163 RON | — | 27 RON | -5.136 RON | — |
| 2020 | — | 0 RON | 5.208 RON | — | 1.167 RON | -4.041 RON | — |
| 2019 | — | 0 RON | 5.208 RON | — | 1.167 RON | -4.041 RON | — |
| 2018 | — | 0 RON | 5.208 RON | — | 1.167 RON | -4.041 RON | — |
| 2017 | — | 0 RON | 5.208 RON | — | 1.167 RON | -4.041 RON | — |
| 2016 | — | 0 RON | 5.208 RON | — | 1.167 RON | -4.041 RON | — |
| 2013 | 16.128 RON | 3.121 RON | 6.738 RON | — | 5.291 RON | -1.447 RON | 1 |
| 2012 | 55.676 RON | -51 RON | 5.591 RON | — | 1.023 RON | -4.568 RON | — |
| 2010 | 99.782 RON | 258 RON | 38.726 RON | — | 35.453 RON | -3.273 RON | 2 |
| 2009 | 107.867 RON | -6.205 RON | 49.626 RON | — | 46.095 RON | -3.531 RON | 2 |
| 2008 | 74.551 RON | 4.206 RON | 23.075 RON | — | 25.749 RON | 2.674 RON | 2 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2013 | 2012 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 41.950 RON | 72.400 RON | 58.100 RON | 55.130 RON | — | — | — | — | — | — | 16.128 RON | 55.676 RON | 99.782 RON | 107.867 RON | 74.551 RON |
| Venituri totale | 41.950 RON | 72.400 RON | 58.100 RON | 55.130 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 16.128 RON | 55.676 RON | 99.782 RON | 107.867 RON | 74.551 RON |
| Cheltuieli totale | 9.453 RON | 65.994 RON | 115.885 RON | 90.682 RON | 1.095 RON | — | — | — | — | — | 12.569 RON | 55.727 RON | 97.824 RON | 112.605 RON | 69.544 RON |
| Profit brut | 32.497 RON | 6.406 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 3.559 RON | 0 RON | 1.958 RON | — | 5.007 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 57.785 RON | 35.552 RON | 1.095 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 51 RON | — | 4.738 RON | — |
| Profit net | 27.297 RON | 5.682 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 3.121 RON | 0 RON | 258 RON | — | 4.206 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 58.366 RON | 36.103 RON | 1.095 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 51 RON | — | 6.205 RON | — |
| Active circulante | 27.783 RON | 5.231 RON | 3.764 RON | 2.662 RON | 27 RON | 1.167 RON | 1.167 RON | 1.167 RON | 1.167 RON | 1.167 RON | 5.291 RON | 1.023 RON | 35.453 RON | 46.095 RON | 25.749 RON |
| Stocuri | 0 RON | — | — | — | — | 1.095 RON | 1.095 RON | 1.095 RON | 1.095 RON | 1.095 RON | 5.109 RON | 974 RON | 35.326 RON | 46.081 RON | 25.722 RON |
| Creante | 170 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Casa si conturi la banci | 27.613 RON | 5.231 RON | 3.764 RON | 2.662 RON | 27 RON | 72 RON | 72 RON | 72 RON | 72 RON | 72 RON | 182 RON | 49 RON | 127 RON | 14 RON | 27 RON |
| Datorii totale | 104.634 RON | 109.379 RON | 113.594 RON | 43.901 RON | 5.163 RON | 5.208 RON | 5.208 RON | 5.208 RON | 5.208 RON | 5.208 RON | 6.738 RON | 5.591 RON | 38.726 RON | 49.626 RON | 23.075 RON |
| Capitaluri proprii | -76.851 RON | -104.148 RON | -109.830 RON | -41.239 RON | -5.136 RON | -4.041 RON | -4.041 RON | -4.041 RON | -4.041 RON | -4.041 RON | -1.447 RON | -4.568 RON | -3.273 RON | -3.531 RON | 2.674 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 2 | 2 | — | — | — | — | — | — | 1 | — | 2 | 2 | 2 |