ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 30% |
| persoană | 35% |
| persoană | 35% |
| persoanăadministrator | — |
| 3 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.476.758 RON | 30.419 RON | 329.515 RON | 470 RON | 1.049.630 RON | 724.198 RON | 9 |
| 2024 | 1.869.168 RON | 130.248 RON | 193.783 RON | 1.862 RON | 1.010.856 RON | 822.155 RON | 10 |
| 2023 | 2.361.294 RON | -144.441 RON | 106.756 RON | 66.352 RON | 1.034.631 RON | 995.191 RON | 11 |
| 2022 | 1.983.052 RON | 6.307 RON | 195.853 RON | 75.592 RON | 1.263.505 RON | 1.145.939 RON | 12 |
| 2021 | 2.159.364 RON | -81.871 RON | 196.895 RON | 134.697 RON | 1.197.650 RON | 1.139.631 RON | 11 |
| 2020 | 2.270.453 RON | -5.028 RON | 246.391 RON | 147.736 RON | 1.316.122 RON | 1.221.502 RON | 13 |
| 2019 | 2.648.000 RON | 199.468 RON | 210.664 RON | 149.152 RON | 1.483.631 RON | 1.425.998 RON | 14 |
| 2018 | 2.537.532 RON | 136.095 RON | 360.406 RON | 183.858 RON | 1.536.311 RON | 1.362.625 RON | 14 |
| 2017 | 2.782.039 RON | 301.682 RON | 304.133 RON | 264.287 RON | 1.564.481 RON | 1.528.214 RON | 14 |
| 2016 | 2.968.380 RON | 147.245 RON | 526.209 RON | 554.081 RON | 1.341.706 RON | 1.373.777 RON | 14 |
| 2015 | 2.930.524 RON | 80.658 RON | 203.264 RON | 652.747 RON | 1.178.033 RON | 1.626.551 RON | 14 |
| 2014 | 2.797.023 RON | 45.695 RON | 251.065 RON | 708.267 RON | 1.165.467 RON | 1.631.589 RON | 15 |
| 2013 | 2.627.844 RON | 26.765 RON | 263.648 RON | 555.255 RON | 1.128.000 RON | 1.430.001 RON | 15 |
| 2012 | 2.581.300 RON | 13.514 RON | 249.000 RON | 617.706 RON | 1.099.764 RON | 1.483.330 RON | 15 |
| 2011 | 2.885.923 RON | 76.580 RON | 330.109 RON | 688.975 RON | 1.116.175 RON | 1.501.723 RON | 17 |
| 2010 | 3.008.695 RON | 41.093 RON | 424.499 RON | 744.038 RON | 1.161.212 RON | 1.516.507 RON | 19 |
| 2009 | 2.841.422 RON | -87.864 RON | 512.677 RON | 817.056 RON | 1.187.296 RON | 1.536.463 RON | 19 |
| 2008 | 4.508.646 RON | 88.514 RON | 692.722 RON | 820.145 RON | 1.319.547 RON | 1.505.512 RON | 22 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 2.476.758 RON | 1.869.168 RON | 2.361.294 RON | 1.983.052 RON | 2.159.364 RON | 2.270.453 RON | 2.648.000 RON | 2.537.532 RON | 2.782.039 RON | 2.968.380 RON | 2.930.524 RON | 2.797.023 RON | 2.627.844 RON | 2.581.300 RON | 2.885.923 RON | 3.008.695 RON | 2.841.422 RON | 4.508.646 RON |
| Venituri totale | 2.479.858 RON | 2.273.604 RON | 2.372.438 RON | 2.245.231 RON | 2.178.563 RON | 2.317.082 RON | 2.894.930 RON | 2.746.412 RON | 3.319.167 RON | 3.075.623 RON | 2.961.075 RON | 2.832.199 RON | 2.634.959 RON | 2.607.594 RON | 2.899.732 RON | 3.023.409 RON | 2.898.222 RON | 4.525.071 RON |
| Cheltuieli totale | 2.435.542 RON | 2.112.896 RON | 2.488.911 RON | 2.213.597 RON | 2.236.623 RON | 2.298.988 RON | 2.664.724 RON | 2.582.853 RON | 2.958.342 RON | 2.893.771 RON | 2.859.349 RON | 2.773.910 RON | 2.597.117 RON | 2.585.420 RON | 2.801.835 RON | 2.960.568 RON | 2.978.753 RON | 4.406.274 RON |
| Profit brut | 44.316 RON | 160.708 RON | 0 RON | 31.634 RON | 0 RON | 18.094 RON | 230.206 RON | 163.559 RON | 360.825 RON | 181.852 RON | 101.726 RON | 58.289 RON | 37.842 RON | 22.174 RON | 97.897 RON | 62.841 RON | — | 118.797 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 116.473 RON | 0 RON | 58.060 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 80.531 RON | — |
| Profit net | 30.419 RON | 130.248 RON | 0 RON | 6.307 RON | 0 RON | 0 RON | 199.468 RON | 136.095 RON | 301.682 RON | 147.245 RON | 80.658 RON | 45.695 RON | 26.765 RON | 13.514 RON | 76.580 RON | 41.093 RON | — | 88.514 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 144.441 RON | 0 RON | 81.871 RON | 5.028 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 87.864 RON | — |
| Active fixe (imobilizate) | 470 RON | 1.862 RON | 66.352 RON | 75.592 RON | 134.697 RON | 147.736 RON | 149.152 RON | 183.858 RON | 264.287 RON | 554.081 RON | 652.747 RON | 708.267 RON | 555.255 RON | 617.706 RON | 688.975 RON | 744.038 RON | 817.056 RON | 820.145 RON |
| Active circulante | 1.049.630 RON | 1.010.856 RON | 1.034.631 RON | 1.263.505 RON | 1.197.650 RON | 1.316.122 RON | 1.483.631 RON | 1.536.311 RON | 1.564.481 RON | 1.341.706 RON | 1.178.033 RON | 1.165.467 RON | 1.128.000 RON | 1.099.764 RON | 1.116.175 RON | 1.161.212 RON | 1.187.296 RON | 1.319.547 RON |
| Stocuri | 783.359 RON | 736.306 RON | 699.675 RON | 750.782 RON | 790.157 RON | 898.476 RON | 930.599 RON | 875.234 RON | 889.164 RON | 844.004 RON | 775.703 RON | 736.038 RON | 711.060 RON | 687.855 RON | 658.691 RON | 613.449 RON | 614.545 RON | 760.879 RON |
| Creante | 237.797 RON | 191.821 RON | 268.559 RON | 388.842 RON | 276.676 RON | 249.701 RON | 279.428 RON | 330.636 RON | 343.202 RON | 373.625 RON | 381.211 RON | 394.769 RON | 388.412 RON | 397.680 RON | 442.841 RON | 543.626 RON | 569.064 RON | 549.142 RON |
| Casa si conturi la banci | 28.474 RON | 82.729 RON | 66.397 RON | 123.881 RON | 130.817 RON | 167.945 RON | 273.604 RON | 330.441 RON | 332.115 RON | 124.077 RON | 21.119 RON | 34.660 RON | 28.528 RON | 14.229 RON | 14.643 RON | 4.137 RON | 3.687 RON | 9.526 RON |
| Cheltuieli in avans | 3.613 RON | 3.220 RON | 964 RON | 2.695 RON | 4.179 RON | 4.035 RON | 3.879 RON | 2.862 RON | 3.579 RON | 4.199 RON | 5.535 RON | 8.920 RON | 10.394 RON | 14.860 RON | 26.682 RON | 35.756 RON | 44.788 RON | 58.542 RON |
| Datorii totale | 329.515 RON | 193.783 RON | 106.756 RON | 195.853 RON | 196.895 RON | 246.391 RON | 210.664 RON | 360.406 RON | 304.133 RON | 526.209 RON | 203.264 RON | 251.065 RON | 263.648 RON | 249.000 RON | 330.109 RON | 424.499 RON | 512.677 RON | 692.722 RON |
| Venituri in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 6.500 RON | — | — | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 724.198 RON | 822.155 RON | 995.191 RON | 1.145.939 RON | 1.139.631 RON | 1.221.502 RON | 1.425.998 RON | 1.362.625 RON | 1.528.214 RON | 1.373.777 RON | 1.626.551 RON | 1.631.589 RON | 1.430.001 RON | 1.483.330 RON | 1.501.723 RON | 1.516.507 RON | 1.536.463 RON | 1.505.512 RON |
| Capital subscris varsat | 5.600 RON | 5.600 RON | 5.600 RON | 5.600 RON | 5.600 RON | 5.600 RON | 5.600 RON | 5.600 RON | 5.600 RON | 5.600 RON | 5.600 RON | 5.600 RON | 5.600 RON | 5.600 RON | 5.600 RON | 5.600 RON | 5.600 RON | 5.600 RON |
| Nr. mediu salariati | 9 | 10 | 11 | 12 | 11 | 13 | 14 | 14 | 14 | 14 | 14 | 15 | 15 | 15 | 17 | 19 | 19 | 22 |
825 de contracte atribuite, in valoare de 441.070 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 413.338 lei.
Achizitii directe
727 de contracte
412.611 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
98 de contracte
28.459 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.941 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.934.337 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.374 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.460 din cele 392.941 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.224.692 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 01.09.2026, 07:02).