ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoană | 50% |
| persoană | 50% |
| persoanăadministrator | — |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 162.403 RON | -42.100 RON | 86.211 RON | 0 RON | 44.361 RON | -41.850 RON | 1 |
| 2024 | 826.242 RON | 277.339 RON | 30.852 RON | 0 RON | 308.441 RON | 277.589 RON | 2 |
| 2023 | 609.563 RON | 140.065 RON | 279.408 RON | 21.073 RON | 398.650 RON | 140.315 RON | 2 |
| 2022 | 826.958 RON | 322.993 RON | 352.118 RON | 48.287 RON | 602.143 RON | 298.312 RON | 2 |
| 2021 | 503.308 RON | -24.931 RON | 337.974 RON | 75.880 RON | 237.413 RON | -24.681 RON | 5 |
| 2020 | 580.295 RON | 11.572 RON | 314.863 RON | 111.115 RON | 215.570 RON | 11.822 RON | 5 |
| 2019 | 662.409 RON | 74.148 RON | 320.078 RON | 147.879 RON | 246.597 RON | 74.398 RON | 4 |
| 2018 | 757.187 RON | 73.810 RON | 240.526 RON | 26.530 RON | 288.056 RON | 74.060 RON | 4 |
| 2017 | 1.037.976 RON | 358.710 RON | 108.567 RON | 38.974 RON | 428.553 RON | 358.960 RON | 4 |
| 2016 | 621.093 RON | 101.294 RON | 197.884 RON | 7.093 RON | 292.335 RON | 101.544 RON | 3 |
| 2015 | 550.831 RON | 94.641 RON | 63.232 RON | 10.366 RON | 296.757 RON | 243.891 RON | 6 |
| 2014 | 491.101 RON | 59.885 RON | 163.991 RON | — | 373.126 RON | 209.135 RON | 6 |
| 2013 | 500.098 RON | 101.928 RON | 97.289 RON | 1.529 RON | 346.938 RON | 251.178 RON | 5 |
| 2012 | 352.969 RON | 64.100 RON | 58.169 RON | 2.053 RON | 269.466 RON | 213.350 RON | 5 |
| 2011 | 273.379 RON | 32.137 RON | 45.956 RON | 1.844 RON | 225.499 RON | 181.387 RON | 5 |
| 2010 | 238.703 RON | 29.257 RON | 34.735 RON | 12.573 RON | 200.669 RON | 178.507 RON | 5 |
| 2009 | 204.820 RON | 25.123 RON | 34.878 RON | 32.237 RON | 177.014 RON | 174.373 RON | 5 |
| 2008 | 308.616 RON | 44.375 RON | 41.545 RON | 52.612 RON | 138.183 RON | 149.250 RON | 5 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 162.403 RON | 826.242 RON | 609.563 RON | 826.958 RON | 503.308 RON | 580.295 RON | 662.409 RON | 757.187 RON | 1.037.976 RON | 621.093 RON | 550.831 RON | 491.101 RON | 500.098 RON | 352.969 RON | 273.379 RON | 238.703 RON | 204.820 RON | 308.616 RON |
| Venituri totale | 169.208 RON | 827.371 RON | 611.332 RON | 828.294 RON | 508.508 RON | 584.614 RON | 668.227 RON | 764.069 RON | 1.042.904 RON | 624.084 RON | 558.024 RON | 496.230 RON | 506.598 RON | 357.080 RON | 277.617 RON | 252.405 RON | 216.019 RON | 313.113 RON |
| Cheltuieli totale | 209.616 RON | 530.533 RON | 465.154 RON | 497.018 RON | 528.354 RON | 567.656 RON | 587.397 RON | 682.618 RON | 671.516 RON | 503.329 RON | 445.310 RON | 424.737 RON | 384.889 RON | 280.378 RON | 237.903 RON | 212.087 RON | 184.272 RON | 260.286 RON |
| Profit brut | 0 RON | 296.838 RON | 146.178 RON | 331.276 RON | 0 RON | 16.958 RON | 80.830 RON | 81.451 RON | 371.388 RON | 120.755 RON | 112.714 RON | 71.493 RON | 121.709 RON | 76.702 RON | 39.714 RON | 40.318 RON | 31.747 RON | 52.827 RON |
| Pierdere bruta | 40.408 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 19.846 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Profit net | 0 RON | 277.339 RON | 140.065 RON | 322.993 RON | 0 RON | 11.572 RON | 74.148 RON | 73.810 RON | 358.710 RON | 101.294 RON | 94.641 RON | 59.885 RON | 101.928 RON | 64.100 RON | 32.137 RON | 29.257 RON | 25.123 RON | 44.375 RON |
| Pierdere neta | 42.100 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 24.931 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | 0 RON | 0 RON | 21.073 RON | 48.287 RON | 75.880 RON | 111.115 RON | 147.879 RON | 26.530 RON | 38.974 RON | 7.093 RON | 10.366 RON | — | 1.529 RON | 2.053 RON | 1.844 RON | 12.573 RON | 32.237 RON | 52.612 RON |
| Active circulante | 44.361 RON | 308.441 RON | 398.650 RON | 602.143 RON | 237.413 RON | 215.570 RON | 246.597 RON | 288.056 RON | 428.553 RON | 292.335 RON | 296.757 RON | 373.126 RON | 346.938 RON | 269.466 RON | 225.499 RON | 200.669 RON | 177.014 RON | 138.183 RON |
| Stocuri | 0 RON | 0 RON | 11.199 RON | 0 RON | 49.255 RON | 37.734 RON | 67.570 RON | 22.836 RON | 1.699 RON | 65.754 RON | 2.792 RON | 10.970 RON | 37.246 RON | 28.095 RON | 17.702 RON | 16.861 RON | 12.584 RON | 654 RON |
| Creante | 17.805 RON | 19.063 RON | 148.646 RON | 504.417 RON | 93.316 RON | 42.026 RON | 58.709 RON | 102.222 RON | 354.865 RON | 102.726 RON | 77.180 RON | 91.907 RON | 104.178 RON | 85.183 RON | 93.281 RON | 64.702 RON | 56.123 RON | 68.261 RON |
| Casa si conturi la banci | 26.556 RON | 289.378 RON | 238.805 RON | 97.726 RON | 94.842 RON | 135.810 RON | 120.318 RON | 162.998 RON | 71.989 RON | 123.855 RON | 216.785 RON | 270.249 RON | 205.514 RON | 156.188 RON | 114.516 RON | 119.106 RON | 108.307 RON | — |
| Datorii totale | 86.211 RON | 30.852 RON | 279.408 RON | 352.118 RON | 337.974 RON | 314.863 RON | 320.078 RON | 240.526 RON | 108.567 RON | 197.884 RON | 63.232 RON | 163.991 RON | 97.289 RON | 58.169 RON | 45.956 RON | 34.735 RON | 34.878 RON | 41.545 RON |
| Capitaluri proprii | -41.850 RON | 277.589 RON | 140.315 RON | 298.312 RON | -24.681 RON | 11.822 RON | 74.398 RON | 74.060 RON | 358.960 RON | 101.544 RON | 243.891 RON | 209.135 RON | 251.178 RON | 213.350 RON | 181.387 RON | 178.507 RON | 174.373 RON | 149.250 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 2 | 2 | 2 | 5 | 5 | 4 | 4 | 4 | 3 | 6 | 6 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 |
12 contracte atribuite, in valoare de 941.969 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 699.582 lei.
Achizitii directe
9 contracte
699.573 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
3 contracte
242.396 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.503 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.931.110 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.287 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.431 din cele 392.503 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.016 documente la 19.218.031 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 31.08.2026, 19:37).
Apar in aceeasi oferta, dar nu ca parteneri de asociere: ori unul e ofertantul si celalalt il sustine (subcontractant / tert sustinator), ori amandoi sustin acelasi ofertant. Rolul exact e pe fiecare rand.
| Firma | Licitatii comune | Rol in oferta | Proceduri | Concurenti | |
|---|---|---|---|---|---|
MECON IASI SRLCUI 1964519 | 3 | ofertant · l-a avut subcontractant | 3 | — | vezi ↗ |
CONEST SACUI 1959695 | 1 | ofertant · l-a avut subcontractant | 1 | — | vezi ↗ |
DEV IN ALL SRLCUI 27663846 | 1 | ofertant · l-a avut subcontractant | 1 | — | vezi ↗ |
GAZMIR IAŞI SRLCUI 28259650 | 2 | co-subcontractant | 2 | — | vezi ↗ |
„Licitatii comune" = toate procedurile in care apar amandoua firmele, indiferent de relatie — exact cate se deschid la „vezi". Coloanele de dupa numara doar procedurile cu relatia de pe rand, deci sunt mereu mai mici sau egale. Derivat din declaratiile de participare depuse in SICAP, nu din rezultatul procedurii — deci acopera si ofertele care nu au castigat. Denumirile sunt cele CURENTE din registru; firmele straine pastreaza numele din anunt. „Concurenti = Da" inseamna ca aceleasi doua firme au fost, in alta procedura, in grupuri diferite pe acelasi lot. Informativ, nu dovada.