ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 33,33% |
| persoanăadministrator | 33,33% |
| persoanăadministrator | 33,33% |
| 3 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.855.342 RON | 121.192 RON | 695.167 RON | 680.488 RON | 781.763 RON | 767.084 RON | 6 |
| 2024 | 2.208.073 RON | 194.549 RON | 242.254 RON | 665.682 RON | 722.464 RON | 1.145.892 RON | 6 |
| 2023 | 2.421.226 RON | 384.010 RON | 345.217 RON | 641.690 RON | 654.870 RON | 951.343 RON | 6 |
| 2022 | 1.338.930 RON | 64.544 RON | 451.298 RON | 620.077 RON | 398.555 RON | 567.334 RON | 7 |
| 2021 | 1.376.762 RON | 137.662 RON | 355.239 RON | 498.741 RON | 459.288 RON | 602.790 RON | 8 |
| 2020 | 948.508 RON | 4.226 RON | 391.783 RON | 489.389 RON | 367.522 RON | 465.128 RON | 8 |
| 2019 | 1.018.729 RON | 48.583 RON | 353.762 RON | 539.200 RON | 314.778 RON | 460.901 RON | 8 |
| 2018 | 811.828 RON | 9.459 RON | 428.241 RON | 602.399 RON | 317.500 RON | 412.319 RON | 8 |
| 2017 | 957.310 RON | 6.381 RON | 394.901 RON | 674.874 RON | 241.491 RON | 402.860 RON | 12 |
| 2016 | 1.191.845 RON | 67.321 RON | 407.003 RON | 745.493 RON | 279.082 RON | 455.747 RON | 12 |
| 2015 | 1.114.870 RON | 48.378 RON | 308.703 RON | 823.322 RON | 279.436 RON | 588.425 RON | 9 |
| 2014 | 1.248.107 RON | 66.614 RON | 640.814 RON | 884.306 RON | 355.873 RON | 599.572 RON | 8 |
| 2013 | 1.095.957 RON | 134.780 RON | 247.820 RON | 511.406 RON | 331.858 RON | 595.651 RON | 7 |
| 2012 | 1.173.048 RON | 135.132 RON | 309.099 RON | 419.827 RON | 409.459 RON | 520.394 RON | 8 |
| 2011 | 783.875 RON | 61.451 RON | 416.470 RON | 520.114 RON | 361.458 RON | 465.309 RON | 8 |
| 2010 | 755.894 RON | 64.373 RON | 413.694 RON | 543.558 RON | 273.786 RON | 403.857 RON | 8 |
| 2009 | 609.356 RON | -92.083 RON | 426.073 RON | 561.196 RON | 201.182 RON | 339.484 RON | 8 |
| 2008 | 856.541 RON | 98.998 RON | 453.530 RON | 601.229 RON | 280.571 RON | 431.405 RON | 9 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1.855.342 RON | 2.208.073 RON | 2.421.226 RON | 1.338.930 RON | 1.376.762 RON | 948.508 RON | 1.018.729 RON | 811.828 RON | 957.310 RON | 1.191.845 RON | 1.114.870 RON | 1.248.107 RON | 1.095.957 RON | 1.173.048 RON | 783.875 RON | 755.894 RON | 609.356 RON | 856.541 RON |
| Venituri totale | 1.856.061 RON | 2.209.524 RON | 2.435.950 RON | 1.341.127 RON | 1.378.497 RON | 995.443 RON | 1.065.337 RON | 853.616 RON | 1.003.609 RON | 1.238.934 RON | 1.168.220 RON | 1.254.477 RON | 1.124.049 RON | 1.179.153 RON | 784.059 RON | 803.906 RON | 611.503 RON | 861.196 RON |
| Cheltuieli totale | 1.698.779 RON | 1.960.557 RON | 2.027.207 RON | 1.262.979 RON | 1.228.704 RON | 981.298 RON | 1.006.406 RON | 836.022 RON | 987.650 RON | 1.155.618 RON | 1.108.487 RON | 1.162.693 RON | 957.946 RON | 1.011.564 RON | 706.688 RON | 730.247 RON | 697.853 RON | 747.123 RON |
| Profit brut | 157.282 RON | 248.967 RON | 408.743 RON | 78.148 RON | 149.793 RON | 14.145 RON | 58.931 RON | 17.594 RON | 15.959 RON | 83.316 RON | 59.733 RON | 91.784 RON | 166.103 RON | 167.589 RON | 77.371 RON | 73.659 RON | — | 114.073 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 86.350 RON | — |
| Profit net | 121.192 RON | 194.549 RON | 384.010 RON | 64.544 RON | 137.662 RON | 4.226 RON | 48.583 RON | 9.459 RON | 6.381 RON | 67.321 RON | 48.378 RON | 66.614 RON | 134.780 RON | 135.132 RON | 61.451 RON | 64.373 RON | — | 98.998 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 92.083 RON | — |
| Active fixe (imobilizate) | 680.488 RON | 665.682 RON | 641.690 RON | 620.077 RON | 498.741 RON | 489.389 RON | 539.200 RON | 602.399 RON | 674.874 RON | 745.493 RON | 823.322 RON | 884.306 RON | 511.406 RON | 419.827 RON | 520.114 RON | 543.558 RON | 561.196 RON | 601.229 RON |
| Active circulante | 781.763 RON | 722.464 RON | 654.870 RON | 398.555 RON | 459.288 RON | 367.522 RON | 314.778 RON | 317.500 RON | 241.491 RON | 279.082 RON | 279.436 RON | 355.873 RON | 331.858 RON | 409.459 RON | 361.458 RON | 273.786 RON | 201.182 RON | 280.571 RON |
| Stocuri | 9.288 RON | 0 RON | 33.089 RON | 114.201 RON | 71.753 RON | 155.210 RON | 152.622 RON | 192.413 RON | 153.798 RON | 85.845 RON | 88.900 RON | 70.440 RON | 68.623 RON | 76.490 RON | 62.532 RON | 71.417 RON | 29.545 RON | 43.933 RON |
| Creante | 316.264 RON | 306.088 RON | 484.419 RON | 211.273 RON | 202.767 RON | 154.379 RON | 112.894 RON | 109.364 RON | 84.538 RON | 136.878 RON | 132.885 RON | 244.876 RON | 148.965 RON | 249.709 RON | 213.205 RON | 185.669 RON | 143.887 RON | 199.919 RON |
| Casa si conturi la banci | 456.211 RON | 416.376 RON | 137.362 RON | 73.081 RON | 184.768 RON | 57.933 RON | 49.262 RON | 15.723 RON | 3.155 RON | 56.359 RON | 57.651 RON | 40.557 RON | 114.270 RON | 83.260 RON | 85.721 RON | 16.700 RON | 27.750 RON | 36.719 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 207 RON | 207 RON | 207 RON | 207 RON | 207 RON | 207 RON | 3.179 RON | 3.135 RON |
| Datorii totale | 695.167 RON | 242.254 RON | 345.217 RON | 451.298 RON | 355.239 RON | 391.783 RON | 353.762 RON | 428.241 RON | 394.901 RON | 407.003 RON | 308.703 RON | 640.814 RON | 247.820 RON | 309.099 RON | 416.470 RON | 413.694 RON | 426.073 RON | 453.530 RON |
| Venituri in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | 39.315 RON | 79.339 RON | 118.604 RON | 161.825 RON | 205.837 RON | — | — | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 767.084 RON | 1.145.892 RON | 951.343 RON | 567.334 RON | 602.790 RON | 465.128 RON | 460.901 RON | 412.319 RON | 402.860 RON | 455.747 RON | 588.425 RON | 599.572 RON | 595.651 RON | 520.394 RON | 465.309 RON | 403.857 RON | 339.484 RON | 431.405 RON |
| Capital subscris varsat | 300 RON | 300 RON | 300 RON | 300 RON | 300 RON | 300 RON | 300 RON | 300 RON | 300 RON | 300 RON | — | 300 RON | 300 RON | 300 RON | 300 RON | 300 RON | 300 RON | 300 RON |
| Nr. mediu salariati | 6 | 6 | 6 | 7 | 8 | 8 | 8 | 8 | 12 | 12 | 9 | 8 | 7 | 8 | 8 | 8 | 8 | 9 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
587 de contracte atribuite, in valoare de 2.014.261 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 1.715.869 lei.
Achizitii directe
544 de contracte
1.715.325 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
43 de contracte
298.936 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.291 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.937.090 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.446 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.485 din cele 393.291 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,4% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.231.847 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 02.09.2026, 11:33).