Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC
ANAF
ANAF
ANAF · 30.06.2026
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | 0 RON | 878 RON | — | 6.853 RON | 5.975 RON | — |
| 2024 | — | -129 RON | 0 RON | — | 14.755 RON | 14.755 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
| — |
| 2023 | 21.703 RON | -38.644 RON | 769 RON | — | 15.653 RON | 14.884 RON | — |
| 2022 | 144.743 RON | 8.073 RON | 27.954 RON | — | 81.482 RON | 53.528 RON | — |
| 2021 | 107.859 RON | 10.986 RON | 31.860 RON | — | 77.315 RON | 45.455 RON | — |
| 2020 | 43.609 RON | 7.780 RON | 27.174 RON | — | 61.643 RON | 34.469 RON | 1 |
| 2019 | 149.076 RON | -10.533 RON | 55.826 RON | — | 82.515 RON | 26.689 RON | 2 |
| 2018 | 183.904 RON | -5.318 RON | 39.568 RON | — | 76.790 RON | 37.222 RON | 2 |
| 2017 | 212.486 RON | 35.965 RON | 29.750 RON | — | 72.290 RON | 42.540 RON | 1 |
| 2016 | 211.938 RON | 17.268 RON | 76.507 RON | — | 125.082 RON | 48.575 RON | 1 |
| 2015 | 88.411 RON | 838 RON | 36.533 RON | — | 67.840 RON | 31.307 RON | 1 |
| 2014 | 141.789 RON | 340 RON | 104.668 RON | — | 135.137 RON | 30.469 RON | 1 |
| 2013 | 146.692 RON | 3.141 RON | 83.766 RON | — | 113.894 RON | 30.128 RON | 3 |
| 2012 | 150.772 RON | 1.674 RON | 100.588 RON | — | 127.576 RON | 26.988 RON | 2 |
| 2011 | 489.992 RON | 5.023 RON | 128.790 RON | 7.366 RON | 146.738 RON | 25.314 RON | 3 |
| 2010 | 574.065 RON | 29.420 RON | 452.447 RON | 36.830 RON | 435.908 RON | 20.291 RON | 3 |
| 2009 | 186.105 RON | -56.047 RON | 235.681 RON | 66.459 RON | 160.093 RON | -9.129 RON | 2 |
| 2008 | 591.891 RON | -11.137 RON | 248.699 RON | 96.125 RON | 199.492 RON | 46.918 RON | 2 |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| 2013 |
|---|
| 2012 |
|---|
| 2011 |
|---|
| 2010 |
|---|
| 2009 |
|---|
| 2008 |
|---|
| Cifra de afaceri | — | — | 21.703 RON | 144.743 RON | 107.859 RON | 43.609 RON | 149.076 RON | 183.904 RON | 212.486 RON | 211.938 RON | 88.411 RON | 141.789 RON | 146.692 RON | 150.772 RON | 489.992 RON | 574.065 RON | 186.105 RON | 591.891 RON |
| Venituri totale | 0 RON | 0 RON | 23.210 RON | 147.780 RON | 107.859 RON | 43.610 RON | 149.077 RON | 185.133 RON | 229.137 RON | 213.554 RON | 125.419 RON | 154.601 RON | 169.011 RON | 183.891 RON | ||||
| Cheltuieli totale | — | 129 RON | 61.854 RON | 135.365 RON | 94.025 RON | 34.653 RON | 158.119 RON | 188.610 RON | 190.885 RON | 192.997 RON | 124.335 RON | 154.196 RON | 165.249 RON | 181.854 RON | ||||
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 12.415 RON | 13.834 RON | 8.957 RON | 0 RON | 0 RON | 38.252 RON | 20.557 RON | 1.084 RON | 405 RON | 3.762 RON | 2.037 RON | ||||
| Pierdere bruta | 0 RON | 129 RON | 38.644 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 9.042 RON | 3.477 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | ||||
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 8.073 RON | 10.986 RON | 7.780 RON | 0 RON | 0 RON | 35.965 RON | 17.268 RON | 838 RON | 340 RON | 3.141 RON | 1.674 RON | ||||
| Pierdere neta | 0 RON | 129 RON | 38.644 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 10.533 RON | 5.318 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | ||||
| Active fixe (imobilizate) | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 7.366 RON | |||
| Active circulante | 6.853 RON | 14.755 RON | 15.653 RON | 81.482 RON | 77.315 RON | 61.643 RON | 82.515 RON | 76.790 RON | 72.290 RON | 125.082 RON | 67.840 RON | 135.137 RON | 113.894 RON | 127.576 RON | ||||
| Stocuri | — | — | — | 57.593 RON | 57.593 RON | 56.525 RON | 56.767 RON | 60.845 RON | 59.570 RON | 60.310 RON | 58.446 RON | 57.680 RON | 86.483 RON | 96.275 RON | ||||
| Creante | 6.740 RON | 14.642 RON | 5.264 RON | 11.703 RON | — | 35 RON | 20.754 RON | 3.666 RON | 2.364 RON | 1.372 RON | 3.512 RON | 59.230 RON | 11.111 RON | 22.621 RON | ||||
| Casa si conturi la banci | 113 RON | 113 RON | 10.389 RON | 12.186 RON | 19.722 RON | 5.083 RON | 4.994 RON | 12.279 RON | 10.356 RON | 63.400 RON | 5.882 RON | 18.227 RON | 16.300 RON | 8.680 RON | ||||
| Datorii totale | 878 RON | 0 RON | 769 RON | 27.954 RON | 31.860 RON | 27.174 RON | 55.826 RON | 39.568 RON | 29.750 RON | 76.507 RON | 36.533 RON | 104.668 RON | 83.766 RON | 100.588 RON | ||||
| Capitaluri proprii | 5.975 RON | 14.755 RON | 14.884 RON | 53.528 RON | 45.455 RON | 34.469 RON | 26.689 RON | 37.222 RON | 42.540 RON | 48.575 RON | 31.307 RON | 30.469 RON | 30.128 RON | 26.988 RON | ||||
| Capital subscris varsat | 5.710 RON | 5.710 RON | 5.710 RON | 5.710 RON | 5.710 RON | 5.710 RON | 5.710 RON | 5.710 RON | 5.710 RON | 5.710 RON | — | 5.710 RON | 5.710 RON | 5.710 RON | ||||
| Nr. mediu salariati | — | — | — | — | — | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 3 | 2 | 3 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
| 601.442 RON |
| 598.545 RON |
| 186.191 RON |
| 593.497 RON |
| 595.138 RON |
| 565.320 RON |
| 236.505 RON |
| 604.634 RON |
| 6.304 RON |
| 33.225 RON |
| — |
| — |
| 0 RON |
| — |
| 50.314 RON |
| 11.137 RON |
| 5.023 RON |
| 29.420 RON |
| — |
| — |
| 0 RON |
| — |
| 56.047 RON |
| 11.137 RON |
| 36.830 RON |
| 66.459 RON |
| 96.125 RON |
| 146.738 RON |
| 435.908 RON |
| 160.093 RON |
| 199.492 RON |
| 100.096 RON |
| 347.889 RON |
| 122.079 RON |
| 129.475 RON |
| 19.593 RON |
| 19.488 RON |
| 15.450 RON |
| 40.887 RON |
| 27.049 RON |
| 68.531 RON |
| 22.564 RON |
| 29.130 RON |
| 128.790 RON |
| 452.447 RON |
| 235.681 RON |
| 248.699 RON |
| 25.314 RON |
| 20.291 RON |
| -9.129 RON |
| 46.918 RON |
| 5.710 RON |
| 5.710 RON |
| 5.710 RON |
| 5.710 RON |
| 3 |
| 2 |
| 2 |
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | nepublicat |
| persoanăadministrator | nepublicat |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
46 de contracte atribuite, in valoare de 447.890 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 420.671 lei.
Achizitii directe
40 de contracte
420.631 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
6 contracte
27.259 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.559 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.942.446 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 222.691 de documente constatatoare — adica sub 5,7% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 66.676 din cele 393.559 au macar un document publicat, adica 16,9%. Pentru celelalte 83,1% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.032 documente la 19.239.988 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 149 de zile de la data documentului, iar 27,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 03.09.2026, 14:13).
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.