| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 507.533 RON | -90.778 RON | 115.511 RON | 39.872 RON | 80.922 RON | 7.441 RON | 8 |
| 2024 | 578.507 RON | -32.616 RON | 52.616 RON | 54.764 RON | 96.071 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
| 98.219 RON |
| 9 |
| 2023 | 622.527 RON | 2.617 RON | 14.208 RON | 42.422 RON | 102.622 RON | 130.836 RON | 9 |
| 2022 | 678.471 RON | 4.709 RON | 29.920 RON | 57.589 RON | 100.549 RON | 128.218 RON | 9 |
| 2021 | 506.376 RON | 4.459 RON | 24.058 RON | 57.307 RON | 90.261 RON | 123.510 RON | 9 |
| 2020 | 398.601 RON | 12.190 RON | 18.007 RON | 74.023 RON | 63.035 RON | 119.051 RON | 8 |
| 2019 | 435.451 RON | 1.166 RON | 31.843 RON | 86.578 RON | 52.125 RON | 106.860 RON | 8 |
| 2018 | 405.191 RON | 1.692 RON | 34.337 RON | 85.990 RON | 63.581 RON | 115.234 RON | 9 |
| 2017 | 366.087 RON | 2.244 RON | 23.038 RON | 83.406 RON | 53.174 RON | 113.542 RON | 9 |
| 2016 | 424.624 RON | 2.290 RON | 33.301 RON | 92.183 RON | 52.415 RON | 111.297 RON | 11 |
| 2015 | 382.320 RON | 950 RON | 59.845 RON | 106.047 RON | 62.806 RON | 109.008 RON | 11 |
| 2014 | 315.572 RON | 1.225 RON | 38.341 RON | 67.457 RON | 45.582 RON | 74.698 RON | — |
| 2013 | 290.176 RON | 883 RON | 31.177 RON | 62.619 RON | 42.032 RON | 73.474 RON | 10 |
| 2012 | 314.148 RON | 793 RON | 41.230 RON | 61.715 RON | 52.106 RON | 72.591 RON | 10 |
| 2011 | 318.608 RON | 196 RON | 86.910 RON | 125.548 RON | 62.462 RON | 101.100 RON | 11 |
| 2010 | 283.722 RON | 888 RON | 70.015 RON | 132.580 RON | 38.359 RON | 100.924 RON | 10 |
| 2009 | 293.133 RON | 386 RON | 34.312 RON | 102.270 RON | 30.481 RON | 98.439 RON | 9 |
| 2008 | 276.592 RON | 2.846 RON | 74.819 RON | 147.123 RON | 25.749 RON | 98.053 RON | 9 |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| 2013 |
|---|
| 2012 |
|---|
| 2011 |
|---|
| 2010 |
|---|
| 2009 |
|---|
| 2008 |
|---|
| Cifra de afaceri | 507.533 RON | 578.507 RON | 622.527 RON | 678.471 RON | 506.376 RON | 398.601 RON | 435.451 RON | 405.191 RON | 366.087 RON | 424.624 RON | 382.320 RON | 315.572 RON | 290.176 RON | 314.148 RON | 318.608 RON | 283.722 RON | 293.133 RON | 276.592 RON |
| Venituri totale | 588.961 RON | 596.850 RON | 889.611 RON | 980.762 RON | 735.896 RON | 576.205 RON | 618.602 RON | 555.646 RON | 490.932 RON | 439.588 RON | 402.956 RON | 319.361 RON | 301.573 RON | 361.440 RON | ||||
| Cheltuieli totale | 668.197 RON | 618.920 RON | 881.452 RON | 970.110 RON | 726.980 RON | 561.124 RON | 613.084 RON | 549.813 RON | 485.024 RON | 432.966 RON | 401.825 RON | 317.808 RON | 300.293 RON | 360.495 RON | ||||
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 8.159 RON | 10.652 RON | 8.916 RON | 15.081 RON | 5.518 RON | 5.833 RON | 5.908 RON | 6.622 RON | 1.131 RON | 1.553 RON | 1.280 RON | 945 RON | ||||
| Pierdere bruta | 79.236 RON | 22.070 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | ||||
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 2.617 RON | 4.709 RON | 4.459 RON | 12.190 RON | 1.166 RON | 1.692 RON | 2.244 RON | 2.290 RON | 950 RON | 1.225 RON | 883 RON | 793 RON | ||||
| Pierdere neta | 90.778 RON | 32.616 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | ||||
| Active fixe (imobilizate) | 39.872 RON | 54.764 RON | 42.422 RON | 57.589 RON | 57.307 RON | 74.023 RON | 86.578 RON | 85.990 RON | 83.406 RON | 92.183 RON | 106.047 RON | 67.457 RON | 62.619 RON | 61.715 RON | ||||
| Active circulante | 80.922 RON | 96.071 RON | 102.622 RON | 100.549 RON | 90.261 RON | 63.035 RON | 52.125 RON | 63.581 RON | 53.174 RON | 52.415 RON | 62.806 RON | 45.582 RON | 42.032 RON | 52.106 RON | ||||
| Stocuri | 29.427 RON | 32.505 RON | 42.975 RON | 30.162 RON | 35.868 RON | 41.340 RON | 39.674 RON | 54.986 RON | 34.448 RON | 33.159 RON | 54.284 RON | 32.499 RON | 35.640 RON | 45.362 RON | ||||
| Creante | 0 RON | 3.599 RON | 14.639 RON | 747 RON | 2.712 RON | 1.967 RON | 700 RON | 105 RON | 5.447 RON | 7.592 RON | 3.416 RON | 3.174 RON | 4.127 RON | 4.056 RON | ||||
| Casa si conturi la banci | 51.495 RON | 59.967 RON | 45.008 RON | 69.640 RON | 51.681 RON | 19.728 RON | 11.751 RON | 8.490 RON | 13.279 RON | 11.664 RON | 5.106 RON | 9.909 RON | 2.265 RON | 2.688 RON | ||||
| Cheltuieli in avans | 2.158 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | — | ||||
| Datorii totale | 115.511 RON | 52.616 RON | 14.208 RON | 29.920 RON | 24.058 RON | 18.007 RON | 31.843 RON | 34.337 RON | 23.038 RON | 33.301 RON | 59.845 RON | 38.341 RON | 31.177 RON | 41.230 RON | ||||
| Capitaluri proprii | 7.441 RON | 98.219 RON | 130.836 RON | 128.218 RON | 123.510 RON | 119.051 RON | 106.860 RON | 115.234 RON | 113.542 RON | 111.297 RON | 109.008 RON | 74.698 RON | 73.474 RON | 72.591 RON | ||||
| Capital subscris varsat | 11.350 RON | 11.350 RON | 11.350 RON | 11.350 RON | 11.350 RON | 11.350 RON | 11.350 RON | 11.350 RON | 11.350 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | — | ||||
| Nr. mediu salariati | 8 | 9 | 9 | 9 | 9 | 8 | 8 | 9 | 9 | 11 | 11 | — | 10 | 10 | 11 |
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| 323.478 RON |
| 290.435 RON |
| 294.668 RON |
| 277.400 RON |
| 323.193 RON |
| 284.393 RON |
| 289.848 RON |
| 273.838 RON |
| 285 RON |
| 6.042 RON |
| 4.820 RON |
| 3.562 RON |
| 0 RON |
| — |
| — |
| — |
| 196 RON |
| 888 RON |
| 386 RON |
| 2.846 RON |
| 0 RON |
| — |
| — |
| — |
| 125.548 RON |
| 132.580 RON |
| 102.270 RON |
| 147.123 RON |
| 62.462 RON |
| 38.359 RON |
| 30.481 RON |
| 25.749 RON |
| 49.825 RON |
| 27.803 RON |
| 24.765 RON |
| 24.989 RON |
| 5.695 RON |
| 7.476 RON |
| 659 RON |
| 414 RON |
| 6.942 RON |
| 3.080 RON |
| 5.057 RON |
| 346 RON |
| — |
| — |
| — |
| — |
| 86.910 RON |
| 70.015 RON |
| 34.312 RON |
| 74.819 RON |
| 101.100 RON |
| 100.924 RON |
| 98.439 RON |
| 98.053 RON |
| — |
| — |
| — |
| 11.350 RON |
| 10 |
| 9 |
| 9 |
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.