Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante |
|---|
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| Capitaluri proprii |
|---|
| Nr. salariati |
|---|
| 2025 | 37.192.195 RON | 211.058 RON | 53.094.173 RON | 30.116.197 RON | 65.609.627 RON | 42.530.084 RON | 93 |
| 2024 | 41.520.169 RON | 1.145.219 RON | 40.343.054 RON | 30.391.957 RON | 55.603.272 RON | 45.204.695 RON | 89 |
| 2023 | 33.786.763 RON | 925.201 RON | 32.590.633 RON | 36.121.717 RON | 49.579.690 RON | 52.215.814 RON | 92 |
| 2022 | 33.537.262 RON | 229.852 RON | 33.312.622 RON | 34.933.730 RON | 53.153.276 RON | 54.774.384 RON | 94 |
| 2021 | 28.509.099 RON | 2.435.942 RON | 25.855.628 RON | 26.072.604 RON | 56.768.535 RON | 56.985.511 RON | 97 |
| 2020 | 33.132.425 RON | 12.596.055 RON | 21.035.469 RON | 21.895.421 RON | 56.389.532 RON | 57.249.484 RON | 100 |
| 2019 | 34.444.107 RON | 4.225.116 RON | 24.217.719 RON | 23.582.369 RON | 47.957.673 RON | 47.322.323 RON | 98 |
| 2018 | 52.420.692 RON | 12.997.236 RON | 26.229.485 RON | 24.640.247 RON | 47.285.190 RON | 45.695.952 RON | 94 |
| 2017 | 54.038.865 RON | 6.674.973 RON | 40.962.855 RON | 27.680.392 RON | 46.640.225 RON | 33.357.762 RON | 90 |
| 2016 | 34.499.081 RON | 775.860 RON | 63.183.495 RON | 30.398.007 RON | 59.468.276 RON | 26.682.788 RON | 87 |
| 2015 | 32.319.290 RON | 1.413.923 RON | 33.634.102 RON | 31.773.658 RON | 31.804.005 RON | 29.943.561 RON | 88 |
| 2014 | 32.075.505 RON | 1.742.083 RON | 27.660.046 RON | 31.545.365 RON | 26.053.342 RON | 29.938.661 RON | 95 |
| 2013 | 54.310.551 RON | 6.175.281 RON | 15.892.196 RON | 26.174.519 RON | 21.366.510 RON | 31.648.833 RON | 101 |
| 2012 | 32.941.944 RON | 6.104.035 RON | 22.955.307 RON | 33.582.349 RON | 16.700.309 RON | 27.377.341 RON | 84 |
| 2011 | 34.886.943 RON | 2.092.701 RON | 18.246.974 RON | 28.556.479 RON | 12.378.511 RON | 22.687.935 RON | 87 |
| 2010 | 38.070.967 RON | 2.826.561 RON | 10.993.062 RON | 19.791.844 RON | 13.088.632 RON | 21.887.414 RON | 84 |
| 2009 | 41.540.966 RON | 5.578.559 RON | 15.673.410 RON | 22.940.317 RON | 12.685.699 RON | 19.952.543 RON | 88 |
| 2008 | 45.516.902 RON | 3.120.995 RON | 31.801.647 RON | 30.784.822 RON | 16.232.774 RON | 15.215.949 RON | 87 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 37.192.195 RON | 41.520.169 RON | 33.786.763 RON | 33.537.262 RON | 28.509.099 RON | 33.132.425 RON | 34.444.107 RON | 52.420.692 RON | 54.038.865 RON | 34.499.081 RON | 32.319.290 RON | 32.075.505 RON | 54.310.551 RON |
| 32.941.944 RON |
| 34.886.943 RON |
| 38.070.967 RON |
| 41.540.966 RON |
| 45.516.902 RON |
| Venituri totale | 38.061.013 RON | 44.238.754 RON | 38.174.918 RON | 37.710.237 RON | 32.813.734 RON | 45.676.261 RON | 37.246.885 RON | 59.275.802 RON | 56.062.850 RON | 35.702.196 RON | 32.806.110 RON | 32.685.744 RON | 54.560.542 RON | 48.292.472 RON | 36.291.713 RON | 42.671.999 RON | 58.168.349 RON | 50.282.008 RON |
| Cheltuieli totale | 37.807.294 RON | 42.656.823 RON | 37.249.717 RON | 37.480.385 RON | 30.377.792 RON | 32.772.929 RON | 32.734.851 RON | 45.143.025 RON | 48.375.081 RON | 34.712.324 RON | 31.111.479 RON | 30.561.347 RON | 47.204.685 RON | 41.074.093 RON | 33.822.180 RON | 39.220.607 RON | 51.357.886 RON | 46.582.717 RON |
| Profit brut | 253.719 RON | 1.581.931 RON | 925.201 RON | 229.852 RON | 2.435.942 RON | 12.903.332 RON | 4.512.034 RON | 14.132.777 RON | 7.687.769 RON | 989.872 RON | 1.694.631 RON | 2.124.397 RON | 7.355.857 RON | 7.218.379 RON | 2.469.533 RON | 3.451.392 RON | 6.810.463 RON | 3.699.291 RON |
| Profit net | 211.058 RON | 1.145.219 RON | 925.201 RON | 229.852 RON | 2.435.942 RON | 12.596.055 RON | 4.225.116 RON | 12.997.236 RON | 6.674.973 RON | 775.860 RON | 1.413.923 RON | 1.742.083 RON | 6.175.281 RON | 6.104.035 RON | 2.092.701 RON | 2.826.561 RON | 5.578.559 RON | 3.120.995 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 30.116.197 RON | 30.391.957 RON | 36.121.717 RON | 34.933.730 RON | 26.072.604 RON | 21.895.421 RON | 23.582.369 RON | 24.640.247 RON | 27.680.392 RON | 30.398.007 RON | 31.773.658 RON | 31.545.365 RON | 26.174.519 RON | 33.582.349 RON | 28.556.479 RON | 19.791.844 RON | 22.940.317 RON | 30.784.822 RON |
| Active circulante | 65.609.627 RON | 55.603.272 RON | 49.579.690 RON | 53.153.276 RON | 56.768.535 RON | 56.389.532 RON | 47.957.673 RON | 47.285.190 RON | 46.640.225 RON | 59.468.276 RON | 31.804.005 RON | 26.053.342 RON | 21.366.510 RON | 16.700.309 RON | 12.378.511 RON | 13.088.632 RON | 12.685.699 RON | 16.232.774 RON |
| Stocuri | 8.104.618 RON | 7.255.826 RON | 9.983.179 RON | 11.799.049 RON | 9.958.730 RON | 9.622.199 RON | 11.609.854 RON | 11.855.707 RON | 21.984.659 RON | 23.573.181 RON | 7.606.388 RON | 5.320.788 RON | 4.849.266 RON | 3.468.671 RON | 3.049.493 RON | 3.513.424 RON | 3.376.502 RON | 3.821.560 RON |
| Creante | 53.969.801 RON | 46.872.512 RON | 38.480.546 RON | 41.088.636 RON | 45.770.931 RON | 46.621.212 RON | 35.914.107 RON | 34.785.538 RON | 22.962.711 RON | 31.810.872 RON | 23.615.899 RON | 19.403.104 RON | 15.978.088 RON | 12.140.200 RON | 8.304.683 RON | 8.920.192 RON | 8.740.953 RON | 11.244.665 RON |
| Casa si conturi la banci | 3.535.208 RON | 1.474.934 RON | 1.115.965 RON | 265.591 RON | 1.038.874 RON | 146.121 RON | 433.712 RON | 643.945 RON | 1.692.855 RON | 4.084.223 RON | 581.718 RON | 1.329.450 RON | 539.156 RON | 1.091.438 RON | 1.024.335 RON | 655.016 RON | 568.244 RON | 1.166.549 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 49.990 RON | — | — | — | — |
| Datorii totale | 53.094.173 RON | 40.343.054 RON | 32.590.633 RON | 33.312.622 RON | 25.855.628 RON | 21.035.469 RON | 24.217.719 RON | 26.229.485 RON | 40.962.855 RON | 63.183.495 RON | 33.634.102 RON | 27.660.046 RON | 15.892.196 RON | 22.955.307 RON | 18.246.974 RON | 10.993.062 RON | 15.673.410 RON | 31.801.647 RON |
| Venituri in avans | 101.567 RON | 447.480 RON | 894.960 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 81 RON | — | 63 RON | — |
| Capitaluri proprii | 42.530.084 RON | 45.204.695 RON | 52.215.814 RON | 54.774.384 RON | 56.985.511 RON | 57.249.484 RON | 47.322.323 RON | 45.695.952 RON | 33.357.762 RON | 26.682.788 RON | 29.943.561 RON | 29.938.661 RON | 31.648.833 RON | 27.377.341 RON | 22.687.935 RON | 21.887.414 RON | 19.952.543 RON | 15.215.949 RON |
| Capital subscris varsat | 1.600.000 RON | 1.600.000 RON | 1.600.000 RON | 1.600.000 RON | 1.600.000 RON | 1.600.000 RON | 1.600.000 RON | 1.600.000 RON | 100.000 RON | 100.000 RON | 100.000 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 93 | 89 | 92 | 94 | 97 | 100 | 98 | 94 | 90 | 87 | 88 | 95 | 101 | 84 | 87 | 84 | 88 | 87 |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 70% |
| persoană |
| 2 deținători în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Ia act de renunţarea la judecarea cererii de chemare în judecată formulată de reclamantele STUDIUM GREEN SRL, în contradictoriu cu pârâţii EVOS NV şi STUDIEBUREAU NV. Cu drept de recurs în termen de 30 de zile de la comunicare. Cererea de recurs se va depune la Judecătoria Cluj-Napoca. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, astăzi, 16.12.2025.
Amână judecarea cauzei la data de 25.06.2026.
Amână judecata, pentru a da posibilitatea părţilor să formuleze concluzii cu privire la cererea de închidere.
Amână judecata pentru ca lichidatorul judiciar să facă dovada instrumentării dosarului de executare silită nr. 62/2026.
Amână judecata, pentru ca lichidatorul judiciar să-şi exprime un punct de vedere faţă de cererea formulată de creditoarea BRD-GSG SA, după caz, pentru a face dovada punerii în executare a S.C. nr. 384/F/1.11.2023.
Amână judecata pentru convocarea şi citarea creditorilor în Buletinul procedurilor de insolvenţă cu privire la închiderea procedurii.
Acordă un nou termen pentru achitarea sumelor existente în contul de lichidare.
Acordă termen, pentru achitarea sumelor din contul de insolvenţă.
În baza art. 413 alin. 1 pct. 1 C.pr.civ. instanţa suspendă soluţionarea prezentei cauze având ca obiect validare poprire formulată de creditor CARPATHIA L.L.C. în contradictoriu cu debitor BOD DORIN GEORGE şi terţ poprit MIB PRODCOM S.R.L., până la soluţionarea definitivă a dosarului nr. 859/33/2023** aflat pe rolul Curţii de Apel Suceava. Cu drept de recurs pe toată durata suspendării. Cererea de recurs se va depune la Judecătoria Cluj-Napoca. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, azi, 14.07.2025.
Respingea, ca neîntemeiată, cererea de suspendare a prezentei cauze până la soluţinarea definitivă a dosarului nr. 28899/211/2024 al Judecătoriei Cluj-Napoca, formulată de terţul poprit MIB PRODCOM S.R.L.. Acordă termen în şedinţa publică din data de 14.07.2025, complet C11, sala 168, ora 11:00, termen pentru care vor fi citate părţile. Cu cale de atac odată cu fondul cauzei. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, azi, 30.05.2025.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.