ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | — |
| persoanăadministrator | — |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.105.499 RON | 3.922 RON | 353.846 RON | 104.328 RON | 180.175 RON | -65.336 RON | 6 |
| 2024 | 1.131.409 RON | -102.465 RON | 310.489 RON | 124.159 RON | 114.509 RON | -69.258 RON | 7 |
| 2023 | 1.001.930 RON | 2.011 RON | 301.936 RON | 146.399 RON | 185.928 RON | 33.206 RON | 8 |
| 2022 | 1.113.727 RON | 47.545 RON | 257.476 RON | 168.639 RON | 119.007 RON | 31.196 RON | 8 |
| 2021 | 925.650 RON | 3.299 RON | 286.848 RON | 190.879 RON | 78.260 RON | -16.348 RON | 8 |
| 2020 | 667.806 RON | 5.608 RON | 334.817 RON | 213.118 RON | 101.283 RON | -19.647 RON | 8 |
| 2019 | 762.342 RON | 5.069 RON | 342.162 RON | 235.358 RON | 81.405 RON | -25.255 RON | 8 |
| 2018 | 739.791 RON | 50.846 RON | 267.759 RON | 159.964 RON | 76.899 RON | -30.323 RON | 8 |
| 2017 | 541.332 RON | -22.628 RON | 233.050 RON | 114.828 RON | 36.176 RON | -81.171 RON | 7 |
| 2016 | 474.141 RON | -66.844 RON | 254.420 RON | 158.411 RON | 36.267 RON | -58.543 RON | 9 |
| 2015 | 458.425 RON | -163.910 RON | 251.053 RON | 202.248 RON | 55.366 RON | 8.301 RON | 8 |
| 2014 | 536.905 RON | -31.667 RON | 256.694 RON | 248.403 RON | 178.982 RON | 172.211 RON | 8 |
| 2013 | 519.918 RON | -7.322 RON | 297.081 RON | 200.127 RON | 217.171 RON | 122.083 RON | 7 |
| 2012 | 455.278 RON | -88.726 RON | 352.921 RON | 233.965 RON | 246.900 RON | 129.404 RON | 8 |
| 2011 | 460.042 RON | -98.276 RON | 289.897 RON | 279.522 RON | 227.483 RON | 218.131 RON | 9 |
| 2010 | 770.254 RON | 69.442 RON | 258.748 RON | 244.425 RON | 240.481 RON | 226.568 RON | 10 |
| 2008 | 550.857 RON | -11.952 RON | 383.910 RON | 309.051 RON | 261.753 RON | 186.894 RON | 10 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1.105.499 RON | 1.131.409 RON | 1.001.930 RON | 1.113.727 RON | 925.650 RON | 667.806 RON | 762.342 RON | 739.791 RON | 541.332 RON | 474.141 RON | 458.425 RON | 536.905 RON | 519.918 RON | 455.278 RON | 460.042 RON | 770.254 RON | 550.857 RON |
| Venituri totale | 1.178.130 RON | 1.134.766 RON | 997.820 RON | 1.116.045 RON | 922.916 RON | 714.135 RON | 761.734 RON | 754.485 RON | 540.403 RON | 489.057 RON | 497.970 RON | 544.108 RON | 556.135 RON | 457.122 RON | 470.090 RON | 775.252 RON | 579.955 RON |
| Cheltuieli totale | 1.170.285 RON | 1.207.302 RON | 985.990 RON | 1.057.563 RON | 910.339 RON | 702.880 RON | 749.041 RON | 696.176 RON | 558.049 RON | 555.901 RON | 661.880 RON | 575.775 RON | 563.457 RON | 545.848 RON | 568.366 RON | 699.360 RON | 591.907 RON |
| Profit brut | 7.845 RON | 0 RON | 11.830 RON | 58.482 RON | 12.577 RON | 11.255 RON | 12.693 RON | 58.309 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 75.892 RON | — |
| Pierdere bruta | 0 RON | 72.536 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 17.646 RON | 66.844 RON | — | 31.667 RON | 7.322 RON | 88.726 RON | 98.276 RON | — | 11.952 RON |
| Profit net | 3.922 RON | 0 RON | 2.011 RON | 47.545 RON | 3.299 RON | 5.608 RON | 5.069 RON | 50.846 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 69.442 RON | — |
| Pierdere neta | 0 RON | 102.465 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 22.628 RON | 66.844 RON | 163.910 RON | 31.667 RON | 7.322 RON | 88.726 RON | 98.276 RON | — | 11.952 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 104.328 RON | 124.159 RON | 146.399 RON | 168.639 RON | 190.879 RON | 213.118 RON | 235.358 RON | 159.964 RON | 114.828 RON | 158.411 RON | 202.248 RON | 248.403 RON | 200.127 RON | 233.965 RON | 279.522 RON | 244.425 RON | 309.051 RON |
| Active circulante | 180.175 RON | 114.509 RON | 185.928 RON | 119.007 RON | 78.260 RON | 101.283 RON | 81.405 RON | 76.899 RON | 36.176 RON | 36.267 RON | 55.366 RON | 178.982 RON | 217.171 RON | 246.900 RON | 227.483 RON | 240.481 RON | 261.753 RON |
| Stocuri | 153.450 RON | 101.559 RON | 157.965 RON | 72.598 RON | 68.036 RON | 80.948 RON | 60.400 RON | 41.046 RON | 13.186 RON | 18.004 RON | 17.772 RON | 24.584 RON | 32.197 RON | 47.672 RON | 65.289 RON | 47.636 RON | 62.772 RON |
| Creante | 13.691 RON | 12.046 RON | 18.335 RON | 27.150 RON | 7.890 RON | 5.766 RON | 4.674 RON | 32.352 RON | 4.961 RON | 9.405 RON | 3.695 RON | 137.530 RON | 168.347 RON | 189.012 RON | 149.522 RON | 161.713 RON | 176.430 RON |
| Casa si conturi la banci | 13.034 RON | 904 RON | 9.628 RON | 19.259 RON | 2.334 RON | 14.569 RON | 16.331 RON | 3.501 RON | 18.029 RON | 8.858 RON | 33.899 RON | 16.868 RON | 16.627 RON | 10.216 RON | 12.672 RON | 31.132 RON | 22.551 RON |
| Cheltuieli in avans | 4.007 RON | 2.563 RON | 2.815 RON | 1.026 RON | 1.361 RON | 769 RON | 144 RON | 573 RON | 875 RON | 1.199 RON | 1.740 RON | 1.520 RON | 1.866 RON | 1.460 RON | 1.023 RON | 410 RON | — |
| Datorii totale | 353.846 RON | 310.489 RON | 301.936 RON | 257.476 RON | 286.848 RON | 334.817 RON | 342.162 RON | 267.759 RON | 233.050 RON | 254.420 RON | 251.053 RON | 256.694 RON | 297.081 RON | 352.921 RON | 289.897 RON | 258.748 RON | 383.910 RON |
| Capitaluri proprii | -65.336 RON | -69.258 RON | 33.206 RON | 31.196 RON | -16.348 RON | -19.647 RON | -25.255 RON | -30.323 RON | -81.171 RON | -58.543 RON | 8.301 RON | 172.211 RON | 122.083 RON | 129.404 RON | 218.131 RON | 226.568 RON | 186.894 RON |
| Capital subscris varsat | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | — | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON |
| Nr. mediu salariati | 6 | 7 | 8 | 8 | 8 | 8 | 8 | 8 | 7 | 9 | 8 | 8 | 7 | 8 | 9 | 10 | 10 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
67 de contracte atribuite, in valoare de 53.842 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 24.184 lei.
Achizitii directe
35 de contracte
24.149 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
32 de contracte
29.693 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.503 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.931.110 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.287 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.431 din cele 392.503 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.016 documente la 19.217.988 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 31.08.2026, 00:39).