ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
bloc 31, apartament 7
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 367.212 RON | 20.043 RON | 47.160 RON | 160.822 RON | 101.933 RON | 215.595 RON | 2 |
| 2024 | 337.027 RON | -86.585 RON | 80.350 RON | 179.509 RON | 99.892 RON | 199.051 RON | 3 |
| 2023 | 320.138 RON | 67.929 RON | 104.591 RON | 53.509 RON | 417.941 RON | 366.859 RON | 3 |
| 2022 | 362.770 RON | 68.187 RON | 105.281 RON | 52.669 RON | 411.283 RON | 358.671 RON | 3 |
| 2021 | 427.200 RON | 151.469 RON | 40.783 RON | 54.895 RON | 344.559 RON | 358.671 RON | 2 |
| 2020 | 449.731 RON | 25.891 RON | 98.634 RON | 38.084 RON | 267.752 RON | 207.202 RON | 2 |
| 2019 | 627.564 RON | 47.190 RON | 332.230 RON | 33.925 RON | 563.975 RON | 265.670 RON | 2 |
| 2018 | 543.324 RON | 51.921 RON | 220.555 RON | 31.471 RON | 407.605 RON | 218.521 RON | 2 |
| 2017 | 405.422 RON | 96.758 RON | 38.592 RON | 23.699 RON | 201.493 RON | 186.600 RON | 2 |
| 2016 | 343.587 RON | 12.056 RON | 78.857 RON | 43.430 RON | 125.269 RON | 89.842 RON | 1 |
| 2015 | 194.867 RON | 28.471 RON | 28.407 RON | 27.645 RON | 361.135 RON | 360.373 RON | — |
| 2014 | 240.206 RON | 78.853 RON | 12.276 RON | 12.851 RON | 208.810 RON | 209.385 RON | 1 |
| 2013 | 249.297 RON | 50.315 RON | 56.609 RON | 19.846 RON | 289.302 RON | 252.539 RON | 1 |
| 2012 | 266.324 RON | 46.093 RON | 24.037 RON | 53.995 RON | 170.634 RON | 200.592 RON | 1 |
| 2011 | 281.292 RON | 96.694 RON | 107.382 RON | 69.104 RON | 194.409 RON | 156.131 RON | 1 |
| 2010 | 272.114 RON | 39.942 RON | 161.026 RON | 107.087 RON | 139.445 RON | 85.506 RON | 1 |
| 2009 | 207.661 RON | 5.644 RON | 137.092 RON | 137.336 RON | 56.979 RON | 57.223 RON | 1 |
| 2008 | 149.860 RON | 15.520 RON | 67.814 RON | 54.060 RON | 41.832 RON | 28.078 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 367.212 RON | 337.027 RON | 320.138 RON | 362.770 RON | 427.200 RON | 449.731 RON | 627.564 RON | 543.324 RON | 405.422 RON | 343.587 RON | 194.867 RON | 240.206 RON | 249.297 RON | 266.324 RON | 281.292 RON | 272.114 RON | 207.661 RON | 149.860 RON |
| Venituri totale | 367.218 RON | 337.035 RON | 320.142 RON | 362.779 RON | 427.208 RON | 449.733 RON | 627.566 RON | 543.326 RON | 405.529 RON | 343.661 RON | 194.869 RON | 241.894 RON | 249.402 RON | 266.378 RON | 281.414 RON | 272.160 RON | 207.963 RON | 149.873 RON |
| Cheltuieli totale | 341.601 RON | 420.250 RON | 249.023 RON | 290.964 RON | 271.467 RON | 419.345 RON | 574.101 RON | 486.427 RON | 302.036 RON | 323.697 RON | 160.561 RON | 157.838 RON | 191.305 RON | 214.457 RON | 172.964 RON | 224.610 RON | 198.067 RON | 130.620 RON |
| Profit brut | 25.617 RON | 0 RON | 71.119 RON | 71.815 RON | 155.741 RON | 30.388 RON | 53.465 RON | 56.899 RON | 103.493 RON | 19.964 RON | 34.308 RON | 84.056 RON | 58.097 RON | 51.921 RON | 108.450 RON | 47.550 RON | 9.896 RON | 19.253 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 83.215 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Profit net | 20.043 RON | 0 RON | 67.929 RON | 68.187 RON | 151.469 RON | 25.891 RON | 47.190 RON | 51.921 RON | 96.758 RON | 12.056 RON | 28.471 RON | 78.853 RON | 50.315 RON | 46.093 RON | 96.694 RON | 39.942 RON | 5.644 RON | 15.520 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 86.585 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | 160.822 RON | 179.509 RON | 53.509 RON | 52.669 RON | 54.895 RON | 38.084 RON | 33.925 RON | 31.471 RON | 23.699 RON | 43.430 RON | 27.645 RON | 12.851 RON | 19.846 RON | 53.995 RON | 69.104 RON | 107.087 RON | 137.336 RON | 54.060 RON |
| Active circulante | 101.933 RON | 99.892 RON | 417.941 RON | 411.283 RON | 344.559 RON | 267.752 RON | 563.975 RON | 407.605 RON | 201.493 RON | 125.269 RON | 361.135 RON | 208.810 RON | 289.302 RON | 170.634 RON | 194.409 RON | 139.445 RON | 56.979 RON | 41.832 RON |
| Stocuri | 15.645 RON | 28.476 RON | 29.514 RON | 25.043 RON | 29.894 RON | 25.116 RON | 35.485 RON | 9.158 RON | 65.243 RON | 26.463 RON | 17.226 RON | 19.766 RON | 33.379 RON | 12.825 RON | 7.603 RON | 6.077 RON | 39.644 RON | 1.138 RON |
| Creante | 52.026 RON | 67.785 RON | 61.205 RON | 82.323 RON | 70.232 RON | 122.505 RON | 390.336 RON | 244.443 RON | 68.873 RON | 96.621 RON | 280.914 RON | 174.664 RON | 191.757 RON | 142.335 RON | 782 RON | 84.603 RON | 10.757 RON | 34.019 RON |
| Casa si conturi la banci | 34.262 RON | 3.631 RON | 327.222 RON | 303.917 RON | 244.433 RON | 120.131 RON | 138.154 RON | 154.004 RON | 67.377 RON | 2.185 RON | 62.995 RON | 14.380 RON | 64.166 RON | 15.474 RON | 186.024 RON | 48.765 RON | 6.578 RON | 6.675 RON |
| Datorii totale | 47.160 RON | 80.350 RON | 104.591 RON | 105.281 RON | 40.783 RON | 98.634 RON | 332.230 RON | 220.555 RON | 38.592 RON | 78.857 RON | 28.407 RON | 12.276 RON | 56.609 RON | 24.037 RON | 107.382 RON | 161.026 RON | 137.092 RON | 67.814 RON |
| Capitaluri proprii | 215.595 RON | 199.051 RON | 366.859 RON | 358.671 RON | 358.671 RON | 207.202 RON | 265.670 RON | 218.521 RON | 186.600 RON | 89.842 RON | 360.373 RON | 209.385 RON | 252.539 RON | 200.592 RON | 156.131 RON | 85.506 RON | 57.223 RON | 28.078 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 2 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
34 de contracte atribuite, in valoare de 523.588 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 487.261 lei.
Achizitii directe
24 de contracte
487.237 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
10 contracte
36.351 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.503 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.931.110 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.374 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.460 din cele 392.503 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.220.593 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 01.09.2026, 03:58).