ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
bloc E2, parter
bloc P+8
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 50% |
| persoanăadministrator | 50% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 8.884.085 RON | 1.219.331 RON | 4.015.974 RON | 1.612.759 RON | 7.744.204 RON | 5.340.989 RON | 29 |
| 2024 | 8.291.210 RON | 1.271.387 RON | 3.471.526 RON | 836.045 RON | 6.757.139 RON | 4.121.658 RON | 29 |
| 2023 | 7.153.243 RON | 1.283.058 RON | 2.870.970 RON | 746.959 RON | 4.974.281 RON | 2.850.270 RON | 31 |
| 2022 | 6.316.326 RON | 929.006 RON | 1.430.637 RON | 639.977 RON | 2.357.873 RON | 1.567.213 RON | 31 |
| 2021 | 5.552.002 RON | 130.027 RON | 1.769.557 RON | 840.921 RON | 1.645.784 RON | 717.148 RON | — |
| 2020 | 5.183.639 RON | 89.475 RON | 2.678.125 RON | 996.264 RON | 2.221.611 RON | 539.750 RON | 30 |
| 2019 | 5.517.529 RON | 155.160 RON | 3.209.301 RON | 1.135.219 RON | 2.635.325 RON | 561.243 RON | 36 |
| 2018 | 5.808.445 RON | 151.165 RON | 4.501.477 RON | 786.408 RON | 4.121.151 RON | 406.082 RON | 36 |
| 2017 | 5.380.994 RON | 53.290 RON | 4.406.017 RON | 608.198 RON | 4.052.736 RON | 254.917 RON | 36 |
| 2016 | 5.012.760 RON | 88.157 RON | 5.302.929 RON | 617.921 RON | 4.286.636 RON | -398.372 RON | 36 |
| 2015 | 4.469.088 RON | 35.267 RON | 5.026.680 RON | 633.396 RON | 4.096.252 RON | -297.032 RON | 36 |
| 2014 | 3.915.972 RON | 51.792 RON | 4.500.478 RON | 653.196 RON | 3.524.616 RON | -301.002 RON | 36 |
| 2013 | 3.554.456 RON | 23.480 RON | 4.318.725 RON | 687.125 RON | 3.290.111 RON | -314.560 RON | 36 |
| 2012 | 3.400.642 RON | 53.976 RON | 4.256.696 RON | 724.641 RON | 3.154.644 RON | -338.041 RON | 41 |
| 2011 | 3.077.168 RON | 16.946 RON | 3.538.003 RON | 755.895 RON | 2.718.093 RON | 11.980 RON | 40 |
| 2010 | 3.213.133 RON | 5.161 RON | 3.251.872 RON | 715.044 RON | 2.318.938 RON | 9.636 RON | 38 |
| 2009 | 2.920.155 RON | 1.629 RON | 3.595.784 RON | 563.771 RON | 2.687.439 RON | -34.002 RON | 41 |
| 2008 | 2.691.568 RON | -221.105 RON | 3.747.739 RON | 637.900 RON | 2.946.252 RON | -35.630 RON | 38 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 8.884.085 RON | 8.291.210 RON | 7.153.243 RON | 6.316.326 RON | 5.552.002 RON | 5.183.639 RON | 5.517.529 RON | 5.808.445 RON | 5.380.994 RON | 5.012.760 RON | 4.469.088 RON | 3.915.972 RON | 3.554.456 RON | 3.400.642 RON | 3.077.168 RON | 3.213.133 RON | 2.920.155 RON | 2.691.568 RON |
| Venituri totale | 9.343.447 RON | 8.303.373 RON | 7.207.395 RON | 6.322.278 RON | 5.552.004 RON | 5.183.660 RON | 5.520.762 RON | 5.808.482 RON | 5.350.722 RON | 5.023.553 RON | 4.506.859 RON | 3.921.010 RON | 3.561.420 RON | 3.577.864 RON | 3.225.707 RON | 3.375.530 RON | 3.053.538 RON | 2.753.554 RON |
| Cheltuieli totale | 7.940.646 RON | 6.829.571 RON | 5.701.458 RON | 5.209.054 RON | 5.380.513 RON | 5.059.711 RON | 5.324.119 RON | 5.628.524 RON | 5.284.632 RON | 4.914.349 RON | 4.469.553 RON | 3.869.218 RON | 3.530.466 RON | 3.522.755 RON | 3.210.911 RON | 3.360.935 RON | 3.046.176 RON | 2.974.659 RON |
| Profit brut | 1.402.801 RON | 1.473.802 RON | 1.505.937 RON | 1.113.224 RON | 171.491 RON | 123.949 RON | 196.643 RON | 179.958 RON | 66.090 RON | 109.204 RON | 37.306 RON | 51.792 RON | 30.954 RON | 55.109 RON | 14.796 RON | 14.595 RON | 7.362 RON | — |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | 221.105 RON |
| Profit net | 1.219.331 RON | 1.271.387 RON | 1.283.058 RON | 929.006 RON | 130.027 RON | 89.475 RON | 155.160 RON | 151.165 RON | 53.290 RON | 88.157 RON | 35.267 RON | 51.792 RON | 23.480 RON | 53.976 RON | 16.946 RON | 5.161 RON | 1.629 RON | — |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | 221.105 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 1.612.759 RON | 836.045 RON | 746.959 RON | 639.977 RON | 840.921 RON | 996.264 RON | 1.135.219 RON | 786.408 RON | 608.198 RON | 617.921 RON | 633.396 RON | 653.196 RON | 687.125 RON | 724.641 RON | 755.895 RON | 715.044 RON | 563.771 RON | 637.900 RON |
| Active circulante | 7.744.204 RON | 6.757.139 RON | 4.974.281 RON | 2.357.873 RON | 1.645.784 RON | 2.221.611 RON | 2.635.325 RON | 4.121.151 RON | 4.052.736 RON | 4.286.636 RON | 4.096.252 RON | 3.524.616 RON | 3.290.111 RON | 3.154.644 RON | 2.718.093 RON | 2.318.938 RON | 2.687.439 RON | 2.946.252 RON |
| Stocuri | 6.572.618 RON | 5.893.201 RON | 4.185.977 RON | 2.103.205 RON | 1.474.385 RON | 1.955.784 RON | 2.239.878 RON | 3.553.508 RON | 3.759.134 RON | 3.644.674 RON | 3.316.776 RON | 3.121.035 RON | 3.067.821 RON | 3.120.318 RON | 1.852.393 RON | 1.445.036 RON | 1.257.713 RON | 903.378 RON |
| Creante | 1.107.034 RON | 375.258 RON | 170.550 RON | 221.652 RON | 127.710 RON | 233.608 RON | 200.731 RON | 205.185 RON | 79.415 RON | 360.237 RON | 468.442 RON | 374.743 RON | 29.790 RON | 32.776 RON | 861.075 RON | 855.867 RON | 1.411.461 RON | 1.943.742 RON |
| Casa si conturi la banci | 64.552 RON | 488.680 RON | 317.754 RON | 33.016 RON | 43.689 RON | 32.219 RON | 194.716 RON | 362.458 RON | 214.187 RON | 281.725 RON | 311.034 RON | 28.838 RON | 192.500 RON | 1.550 RON | 4.625 RON | 18.035 RON | 18.265 RON | 99.132 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 21.664 RON | 26.929 RON | 39.370 RON | 75.995 RON | 227.526 RON | 310.572 RON | 127.957 RON |
| Datorii totale | 4.015.974 RON | 3.471.526 RON | 2.870.970 RON | 1.430.637 RON | 1.769.557 RON | 2.678.125 RON | 3.209.301 RON | 4.501.477 RON | 4.406.017 RON | 5.302.929 RON | 5.026.680 RON | 4.500.478 RON | 4.318.725 RON | 4.256.696 RON | 3.538.003 RON | 3.251.872 RON | 3.595.784 RON | 3.747.739 RON |
| Capitaluri proprii | 5.340.989 RON | 4.121.658 RON | 2.850.270 RON | 1.567.213 RON | 717.148 RON | 539.750 RON | 561.243 RON | 406.082 RON | 254.917 RON | -398.372 RON | -297.032 RON | -301.002 RON | -314.560 RON | -338.041 RON | 11.980 RON | 9.636 RON | -34.002 RON | -35.630 RON |
| Capital subscris varsat | 1.810.000 RON | 1.810.000 RON | 1.810.000 RON | 1.810.000 RON | 1.810.000 RON | 1.810.000 RON | 1.810.000 RON | 1.810.000 RON | 1.810.000 RON | 1.210.000 RON | 1.210.000 RON | 1.210.000 RON | 1.210.000 RON | 1.210.000 RON | 90.000 RON | 90.000 RON | 21.526 RON | 21.526 RON |
| Nr. mediu salariati | 29 | 29 | 31 | 31 | — | 30 | 36 | 36 | 36 | 36 | 36 | 36 | 36 | 41 | 40 | 38 | 41 | 38 |
33 de contracte atribuite, in valoare de 32.121 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 24.810 lei.
Achizitii directe
30 de contracte
24.780 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
3 contracte
7.341 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.503 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.931.110 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.287 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.431 din cele 392.503 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.016 documente la 19.218.031 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 31.08.2026, 06:16).