ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | nepublicat |
| persoană | nepublicat |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.853.928 RON | 154.236 RON | 186.277 RON | 346.920 RON | 440.394 RON | 601.037 RON | 15 |
| 2024 | 2.019.651 RON | 235.165 RON | 113.414 RON | 360.783 RON | 446.007 RON | 693.376 RON | 16 |
| 2023 | 1.970.108 RON | 232.272 RON | 107.663 RON | 495.751 RON | 411.091 RON | 799.179 RON | 18 |
| 2022 | 2.030.769 RON | 518.007 RON | 140.848 RON | 484.419 RON | 632.651 RON | 976.222 RON | 18 |
| 2021 | 1.505.391 RON | 185.978 RON | 231.497 RON | 636.790 RON | 335.178 RON | 740.471 RON | 17 |
| 2020 | 1.028.368 RON | 3.780 RON | 375.714 RON | 622.223 RON | 347.379 RON | 612.388 RON | 15 |
| 2019 | 1.202.347 RON | 100.591 RON | 277.010 RON | 584.255 RON | 301.363 RON | 608.608 RON | 19 |
| 2018 | 1.187.426 RON | 71.794 RON | 356.221 RON | 664.761 RON | 233.187 RON | 541.727 RON | 18 |
| 2017 | 1.134.126 RON | 11.722 RON | 383.362 RON | 646.774 RON | 236.780 RON | 500.192 RON | 21 |
| 2016 | 1.079.689 RON | 3.330 RON | 295.455 RON | 548.006 RON | 235.919 RON | 488.470 RON | 19 |
| 2015 | 977.204 RON | 43.969 RON | 341.867 RON | 646.416 RON | 224.560 RON | 529.109 RON | 16 |
| 2014 | 626.753 RON | 4.623 RON | 403.795 RON | 708.139 RON | 180.796 RON | 485.140 RON | 17 |
| 2013 | 594.864 RON | 3.130 RON | 435.881 RON | 736.810 RON | 179.588 RON | 480.517 RON | 16 |
| 2012 | 726.782 RON | 3.508 RON | 457.520 RON | 764.834 RON | 183.673 RON | 490.987 RON | 15 |
| 2011 | 627.626 RON | 1.480 RON | 538.842 RON | 791.608 RON | 222.199 RON | 487.479 RON | 17 |
| 2010 | 757.544 RON | 83.339 RON | 539.143 RON | 751.039 RON | 274.103 RON | 485.999 RON | 16 |
| 2009 | 713.069 RON | 19.774 RON | 399.467 RON | 527.881 RON | 270.455 RON | 399.293 RON | 18 |
| 2008 | 1.041.719 RON | 91.144 RON | 399.506 RON | 529.793 RON | 248.879 RON | 379.519 RON | 18 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1.853.928 RON | 2.019.651 RON | 1.970.108 RON | 2.030.769 RON | 1.505.391 RON | 1.028.368 RON | 1.202.347 RON | 1.187.426 RON | 1.134.126 RON | 1.079.689 RON | 977.204 RON | 626.753 RON | 594.864 RON | 726.782 RON | 627.626 RON | 757.544 RON | 713.069 RON | 1.041.719 RON |
| Venituri totale | 1.878.332 RON | 2.222.475 RON | 1.971.237 RON | 2.078.908 RON | 1.520.730 RON | 1.025.635 RON | 1.201.952 RON | 1.193.215 RON | 1.147.177 RON | 1.125.601 RON | 1.001.214 RON | 683.302 RON | 643.630 RON | 713.706 RON | 659.372 RON | 770.960 RON | 728.224 RON | 1.112.330 RON |
| Cheltuieli totale | 1.690.469 RON | 1.947.671 RON | 1.722.496 RON | 1.542.518 RON | 1.320.383 RON | 1.014.118 RON | 1.089.162 RON | 1.109.333 RON | 1.124.009 RON | 1.121.552 RON | 948.761 RON | 677.736 RON | 639.904 RON | 709.268 RON | 657.610 RON | 681.171 RON | 699.688 RON | 1.002.514 RON |
| Profit brut | 187.863 RON | 274.804 RON | 248.741 RON | 536.390 RON | 200.347 RON | 11.517 RON | 112.790 RON | 83.882 RON | 23.168 RON | 4.049 RON | 52.453 RON | 5.566 RON | 3.726 RON | 4.438 RON | 1.762 RON | 89.789 RON | 28.536 RON | 109.816 RON |
| Profit net | 154.236 RON | 235.165 RON | 232.272 RON | 518.007 RON | 185.978 RON | 3.780 RON | 100.591 RON | 71.794 RON | 11.722 RON | 3.330 RON | 43.969 RON | 4.623 RON | 3.130 RON | 3.508 RON | 1.480 RON | 83.339 RON | 19.774 RON | 91.144 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 346.920 RON | 360.783 RON | 495.751 RON | 484.419 RON | 636.790 RON | 622.223 RON | 584.255 RON | 664.761 RON | 646.774 RON | 548.006 RON | 646.416 RON | 708.139 RON | 736.810 RON | 764.834 RON | 791.608 RON | 751.039 RON | 527.881 RON | 529.793 RON |
| Active circulante | 440.394 RON | 446.007 RON | 411.091 RON | 632.651 RON | 335.178 RON | 347.379 RON | 301.363 RON | 233.187 RON | 236.780 RON | 235.919 RON | 224.560 RON | 180.796 RON | 179.588 RON | 183.673 RON | 222.199 RON | 274.103 RON | 270.455 RON | 248.879 RON |
| Stocuri | 194.430 RON | 196.069 RON | 264.965 RON | 257.501 RON | 205.375 RON | 223.437 RON | 146.122 RON | 165.836 RON | 174.708 RON | 182.838 RON | 161.994 RON | 132.050 RON | 128.086 RON | 152.835 RON | 160.029 RON | 193.985 RON | 180.756 RON | 180.526 RON |
| Creante | 201.063 RON | 50.694 RON | 63.372 RON | 157.270 RON | 61.966 RON | 67.920 RON | 65.219 RON | 62.112 RON | 60.047 RON | 52.390 RON | 59.662 RON | 48.335 RON | 49.125 RON | 28.078 RON | 46.056 RON | 74.101 RON | 81.096 RON | 66.856 RON |
| Casa si conturi la banci | 44.901 RON | 199.244 RON | 82.754 RON | 217.880 RON | 67.837 RON | 56.022 RON | 90.022 RON | 5.239 RON | 2.025 RON | 691 RON | 2.904 RON | 411 RON | 2.377 RON | 2.760 RON | 16.114 RON | 6.017 RON | 8.603 RON | 1.497 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | — | — | 18.500 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | 12.514 RON | — | 424 RON | 353 RON |
| Datorii totale | 186.277 RON | 113.414 RON | 107.663 RON | 140.848 RON | 231.497 RON | 375.714 RON | 277.010 RON | 356.221 RON | 383.362 RON | 295.455 RON | 341.867 RON | 403.795 RON | 435.881 RON | 457.520 RON | 538.842 RON | 539.143 RON | 399.467 RON | 399.506 RON |
| Capitaluri proprii | 601.037 RON | 693.376 RON | 799.179 RON | 976.222 RON | 740.471 RON | 612.388 RON | 608.608 RON | 541.727 RON | 500.192 RON | 488.470 RON | 529.109 RON | 485.140 RON | 480.517 RON | 490.987 RON | 487.479 RON | 485.999 RON | 399.293 RON | 379.519 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 15 | 16 | 18 | 18 | 17 | 15 | 19 | 18 | 21 | 19 | 16 | 17 | 16 | 15 | 17 | 16 | 18 | 18 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
97 de contracte atribuite, in valoare de 354.451 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 254.932 lei.
Achizitii directe
84 de contracte
254.848 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
13 contracte
99.603 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.941 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.934.337 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.374 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.460 din cele 392.941 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.224.692 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 01.09.2026, 13:38).