ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Vecinii nu se pot numara: adresa publicata nu ajunge nici pana la strada, deci cheia ar aduna toata localitatea.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| persoanăadministrator | — |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 179.000 RON | -7.815 RON | 532.719 RON | 1.106.190 RON | 176.645 RON | 750.116 RON | 0 |
| 2024 | 0 RON | -11.084 RON | 806.900 RON | 1.150.493 RON | 2.758 RON | 346.351 RON | — |
| 2023 | 3.782 RON | -56.366 RON | 1.019.973 RON | 1.165.683 RON | 90.700 RON | 236.410 RON | 3 |
| 2022 | 74.523 RON | 1.873 RON | 1.011.354 RON | 1.165.683 RON | 138.447 RON | 292.776 RON | 3 |
| 2021 | 471.755 RON | 33.629 RON | 1.403.981 RON | 1.165.683 RON | 529.201 RON | 290.903 RON | 3 |
| 2020 | 566.022 RON | 45.866 RON | 1.496.751 RON | 1.198.507 RON | 555.518 RON | 257.274 RON | 3 |
| 2019 | 110.180 RON | 64.892 RON | 1.055.035 RON | 1.107.003 RON | 159.440 RON | 211.408 RON | 3 |
| 2018 | 132.052 RON | 3.866 RON | 1.304.017 RON | 1.159.604 RON | 290.929 RON | 146.516 RON | 3 |
| 2017 | 59.480 RON | 5.228 RON | 1.307.754 RON | 1.334.654 RON | 115.750 RON | 142.650 RON | 3 |
| 2016 | 165.820 RON | 19.670 RON | 1.597.427 RON | 1.461.092 RON | 273.757 RON | 137.422 RON | 3 |
| 2015 | 85.859 RON | -6.344 RON | 1.549.596 RON | 1.315.118 RON | 211.230 RON | 117.752 RON | 3 |
| 2014 | 29.000 RON | 884 RON | 1.688.701 RON | 1.455.816 RON | 356.981 RON | 124.096 RON | 3 |
| 2013 | 23.600 RON | 1.077 RON | 1.286.294 RON | 1.287.711 RON | 97.678 RON | 99.095 RON | 3 |
| 2012 | 376.952 RON | 15.648 RON | 1.198.414 RON | 1.129.179 RON | 167.253 RON | 98.018 RON | 3 |
| 2011 | 43.000 RON | -31.970 RON | 1.079.700 RON | 908.879 RON | 243.176 RON | 72.355 RON | 3 |
| 2010 | 12.950 RON | -8.872 RON | 933.587 RON | 823.695 RON | 214.217 RON | 104.325 RON | 2 |
| 2009 | 341.652 RON | 3.324 RON | 512.593 RON | 496.614 RON | 129.176 RON | 113.197 RON | 2 |
| 2008 | 321.246 RON | 9.654 RON | 533.027 RON | 545.574 RON | 97.326 RON | 109.873 RON | 2 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 179.000 RON | 0 RON | 3.782 RON | 74.523 RON | 471.755 RON | 566.022 RON | 110.180 RON | 132.052 RON | 59.480 RON | 165.820 RON | 85.859 RON | 29.000 RON | 23.600 RON | 376.952 RON | 43.000 RON | 12.950 RON | 341.652 RON | 321.246 RON |
| Venituri totale | 241.601 RON | 0 RON | 3.782 RON | 76.201 RON | 559.403 RON | 759.000 RON | 309.167 RON | 494.392 RON | 362.672 RON | 400.620 RON | 324.671 RON | 681.174 RON | 477.628 RON | 906.760 RON | 119.458 RON | 204.079 RON | 417.225 RON | 578.621 RON |
| Cheltuieli totale | 249.416 RON | 11.084 RON | 60.110 RON | 73.566 RON | 520.180 RON | 705.544 RON | 241.183 RON | 485.582 RON | 353.819 RON | 377.584 RON | 331.015 RON | 680.074 RON | 476.551 RON | 891.112 RON | 151.428 RON | 208.626 RON | 411.034 RON | 564.080 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 2.635 RON | 39.223 RON | 53.456 RON | 67.984 RON | 8.810 RON | 8.853 RON | 23.036 RON | 0 RON | 1.100 RON | 1.077 RON | 15.648 RON | 0 RON | — | 6.191 RON | 14.541 RON |
| Pierdere bruta | 7.815 RON | 11.084 RON | 56.328 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 6.344 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 31.970 RON | 4.547 RON | — | — |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 1.873 RON | 33.629 RON | 45.866 RON | 64.892 RON | 3.866 RON | 5.228 RON | 19.670 RON | 0 RON | 884 RON | 1.077 RON | 15.648 RON | 0 RON | — | 3.324 RON | 9.654 RON |
| Pierdere neta | 7.815 RON | 11.084 RON | 56.366 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 6.344 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 31.970 RON | 8.872 RON | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | 1.106.190 RON | 1.150.493 RON | 1.165.683 RON | 1.165.683 RON | 1.165.683 RON | 1.198.507 RON | 1.107.003 RON | 1.159.604 RON | 1.334.654 RON | 1.461.092 RON | 1.315.118 RON | 1.455.816 RON | 1.287.711 RON | 1.129.179 RON | 908.879 RON | 823.695 RON | 496.614 RON | 545.574 RON |
| Active circulante | 176.645 RON | 2.758 RON | 90.700 RON | 138.447 RON | 529.201 RON | 555.518 RON | 159.440 RON | 290.929 RON | 115.750 RON | 273.757 RON | 211.230 RON | 356.981 RON | 97.678 RON | 167.253 RON | 243.176 RON | 214.217 RON | 129.176 RON | 97.326 RON |
| Stocuri | 149.778 RON | — | 27.000 RON | 61.639 RON | 386.615 RON | 448.530 RON | 93.886 RON | 166.324 RON | 30.031 RON | 30.031 RON | 30.031 RON | 125.990 RON | 30.031 RON | 30.031 RON | 30.031 RON | 26.380 RON | 9.482 RON | 54.951 RON |
| Creante | 3.406 RON | 1.813 RON | 56.700 RON | 56.090 RON | 68.584 RON | 51.745 RON | 45.821 RON | 119.730 RON | 16.950 RON | 195.079 RON | 147.681 RON | 181.102 RON | 60.320 RON | 126.769 RON | 78.719 RON | 76.917 RON | 102.941 RON | 3.572 RON |
| Casa si conturi la banci | 23.461 RON | 945 RON | 7.000 RON | 20.718 RON | 74.002 RON | 55.243 RON | 19.733 RON | 4.875 RON | 68.769 RON | 48.647 RON | 33.518 RON | 49.889 RON | 7.327 RON | 10.453 RON | 134.426 RON | 110.920 RON | 16.753 RON | 38.803 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 141.000 RON | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii totale | 532.719 RON | 806.900 RON | 1.019.973 RON | 1.011.354 RON | 1.403.981 RON | 1.496.751 RON | 1.055.035 RON | 1.304.017 RON | 1.307.754 RON | 1.597.427 RON | 1.549.596 RON | 1.688.701 RON | 1.286.294 RON | 1.198.414 RON | 1.079.700 RON | 933.587 RON | 512.593 RON | 533.027 RON |
| Capitaluri proprii | 750.116 RON | 346.351 RON | 236.410 RON | 292.776 RON | 290.903 RON | 257.274 RON | 211.408 RON | 146.516 RON | 142.650 RON | 137.422 RON | 117.752 RON | 124.096 RON | 99.095 RON | 98.018 RON | 72.355 RON | 104.325 RON | 113.197 RON | 109.873 RON |
| Capital subscris varsat | 360 RON | 360 RON | 360 RON | 360 RON | 360 RON | 360 RON | 360 RON | 360 RON | 360 RON | 360 RON | 360 RON | 360 RON | 360 RON | 360 RON | 360 RON | 360 RON | 360 RON | 360 RON |
| Nr. mediu salariati | 0 | — | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 |
1 contract atribuit, in valoare de 29.000 lei
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
1 contract
29.000 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.941 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.934.337 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.374 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.460 din cele 392.941 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.224.692 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 01.09.2026, 19:57).
Nu am gasit contracte publice pentru aceasta firma in SEAP/SICAP.