ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| persoanăadministrator | — |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Admite în parte cererea de valoare redusă formulată de reclamanta WARTUNG TRATAMENTE SPECIALE SRL în contradictoriu cu pârâta PAN MITEA SRL, Constată achitat debitul principal în cuantum de 765,05 RON, efectuat la data de 28.12.2025 de către debitoare. Obligă pârâta la plata către reclamantă a penalită?ilor de întârziere în cuantum de 0,5% pe zi de întârziere la data scadenţei facturii FC523039640 din 05.08.2024, respectiv de la data de 04.10.2024 şi până la data plăţii debitului, 28.12.2025. Respinge alte cereri. Obligă pârâta să plătească reclamantei suma de 50 lei, reprezentând cheltuieli de judecată. Executorie. Cu drept de apel în termen de 30 zile de la comunicare, cerere care se va depune la Judecătoria Mediaş.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.542.153 RON | 118.250 RON | 370.165 RON | 214.966 RON | 405.384 RON | 250.185 RON | 12 |
| 2024 | 2.763.534 RON | 83.243 RON | 311.942 RON | 178.882 RON | 348.238 RON | 215.178 RON | 13 |
| 2023 | 2.971.785 RON | 236.834 RON | 380.299 RON | 200.103 RON | 548.965 RON | 368.769 RON | 13 |
| 2022 | 2.884.072 RON | 211.769 RON | 351.948 RON | 230.789 RON | 464.863 RON | 343.704 RON | 14 |
| 2021 | 2.317.422 RON | 135.342 RON | 306.489 RON | 266.399 RON | 393.088 RON | 352.998 RON | 14 |
| 2020 | 1.979.894 RON | -237.443 RON | 403.585 RON | 305.479 RON | 647.432 RON | 549.326 RON | 14 |
| 2019 | 1.622.049 RON | 92.545 RON | 197.113 RON | 388.029 RON | 554.453 RON | 745.369 RON | 12 |
| 2018 | 2.225.949 RON | 359.482 RON | 208.472 RON | 351.631 RON | 538.923 RON | 693.757 RON | 18 |
| 2017 | 2.370.141 RON | 49.229 RON | 449.848 RON | 461.460 RON | 319.456 RON | 334.275 RON | 19 |
| 2016 | 2.309.476 RON | 46.706 RON | 553.756 RON | 454.100 RON | 381.496 RON | 285.047 RON | 21 |
| 2015 | 2.100.312 RON | 92.334 RON | 662.909 RON | 492.175 RON | 405.869 RON | 238.342 RON | 22 |
| 2014 | 1.791.936 RON | 102.584 RON | 668.558 RON | 387.029 RON | 426.919 RON | 146.008 RON | 22 |
| 2013 | 1.333.438 RON | 23.108 RON | 788.027 RON | 397.634 RON | 413.315 RON | 43.424 RON | 21 |
| 2012 | 1.250.361 RON | 4.289 RON | 835.172 RON | 399.602 RON | 441.704 RON | 24.605 RON | 17 |
| 2011 | 1.188.196 RON | 1.933 RON | 684.249 RON | 403.723 RON | 300.291 RON | 37.519 RON | 20 |
| 2010 | 983.598 RON | -13.212 RON | 649.341 RON | 441.841 RON | 321.889 RON | 139.112 RON | 15 |
| 2009 | 937.930 RON | -5.849 RON | 684.821 RON | 482.032 RON | 330.390 RON | 152.324 RON | 16 |
| 2008 | 1.206.132 RON | 6.950 RON | 593.443 RON | 488.326 RON | 236.615 RON | 158.173 RON | 16 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 2.542.153 RON | 2.763.534 RON | 2.971.785 RON | 2.884.072 RON | 2.317.422 RON | 1.979.894 RON | 1.622.049 RON | 2.225.949 RON | 2.370.141 RON | 2.309.476 RON | 2.100.312 RON | 1.791.936 RON | 1.333.438 RON | 1.250.361 RON | 1.188.196 RON | 983.598 RON | 937.930 RON | 1.206.132 RON |
| Venituri totale | 2.717.083 RON | 2.933.479 RON | 3.188.040 RON | 3.036.128 RON | 2.421.561 RON | 2.051.000 RON | 1.655.478 RON | 2.650.467 RON | 2.449.710 RON | 2.403.725 RON | 2.201.652 RON | 1.881.940 RON | 1.433.332 RON | 1.362.442 RON | 1.248.574 RON | 1.078.496 RON | 1.024.402 RON | 1.268.250 RON |
| Cheltuieli totale | 2.576.820 RON | 2.837.795 RON | 2.918.897 RON | 2.795.976 RON | 2.265.121 RON | 2.269.600 RON | 1.546.791 RON | 2.265.675 RON | 2.390.993 RON | 2.343.253 RON | 2.098.628 RON | 1.760.959 RON | 1.406.580 RON | 1.357.280 RON | 1.246.199 RON | 1.085.258 RON | 1.024.318 RON | 1.259.909 RON |
| Profit brut | 140.263 RON | 95.684 RON | 269.143 RON | 240.152 RON | 156.440 RON | 0 RON | 108.687 RON | 384.792 RON | 58.717 RON | 60.472 RON | 103.024 RON | 120.981 RON | 26.752 RON | 5.162 RON | 2.375 RON | — | 84 RON | 8.341 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 218.600 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 6.762 RON | — | — |
| Profit net | 118.250 RON | 83.243 RON | 236.834 RON | 211.769 RON | 135.342 RON | 0 RON | 92.545 RON | 359.482 RON | 49.229 RON | 46.706 RON | 92.334 RON | 102.584 RON | 23.108 RON | 4.289 RON | 1.933 RON | — | — | 6.950 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 237.443 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 13.212 RON | 5.849 RON | — |
| Active fixe (imobilizate) | 214.966 RON | 178.882 RON | 200.103 RON | 230.789 RON | 266.399 RON | 305.479 RON | 388.029 RON | 351.631 RON | 461.460 RON | 454.100 RON | 492.175 RON | 387.029 RON | 397.634 RON | 399.602 RON | 403.723 RON | 441.841 RON | 482.032 RON | 488.326 RON |
| Active circulante | 405.384 RON | 348.238 RON | 548.965 RON | 464.863 RON | 393.088 RON | 647.432 RON | 554.453 RON | 538.923 RON | 319.456 RON | 381.496 RON | 405.869 RON | 426.919 RON | 413.315 RON | 441.704 RON | 300.291 RON | 321.889 RON | 330.390 RON | 236.615 RON |
| Stocuri | 146.898 RON | 148.258 RON | 166.667 RON | 167.759 RON | 112.980 RON | 143.034 RON | 153.978 RON | 178.225 RON | 95.696 RON | 171.432 RON | 168.683 RON | 182.012 RON | 149.662 RON | 179.747 RON | 67.542 RON | 98.756 RON | 111.640 RON | 81.770 RON |
| Creante | 191.435 RON | 142.270 RON | 325.987 RON | 75.711 RON | 80.629 RON | 268.516 RON | 334.176 RON | 317.196 RON | 189.697 RON | 204.272 RON | 203.646 RON | 223.423 RON | 249.850 RON | 248.220 RON | 212.055 RON | 200.637 RON | 209.418 RON | 147.748 RON |
| Casa si conturi la banci | 67.051 RON | 57.710 RON | 48.856 RON | 221.393 RON | 199.479 RON | 235.882 RON | 66.299 RON | 43.502 RON | 34.063 RON | 5.792 RON | 33.540 RON | 21.484 RON | 13.803 RON | 13.737 RON | 20.694 RON | 22.496 RON | 9.332 RON | 7.097 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | — | 11.675 RON | 3.207 RON | 3.207 RON | 3.207 RON | 618 RON | 20.502 RON | 18.471 RON | 17.754 RON | 24.723 RON | 24.723 RON | 26.675 RON |
| Datorii totale | 370.165 RON | 311.942 RON | 380.299 RON | 351.948 RON | 306.489 RON | 403.585 RON | 197.113 RON | 208.472 RON | 449.848 RON | 553.756 RON | 662.909 RON | 668.558 RON | 788.027 RON | 835.172 RON | 684.249 RON | 649.341 RON | 684.821 RON | 593.443 RON |
| Capitaluri proprii | 250.185 RON | 215.178 RON | 368.769 RON | 343.704 RON | 352.998 RON | 549.326 RON | 745.369 RON | 693.757 RON | 334.275 RON | 285.047 RON | 238.342 RON | 146.008 RON | 43.424 RON | 24.605 RON | 37.519 RON | 139.112 RON | 152.324 RON | 158.173 RON |
| Capital subscris varsat | 96.110 RON | 96.110 RON | 96.110 RON | 96.110 RON | 96.110 RON | 96.110 RON | 96.110 RON | 96.110 RON | 96.110 RON | 96.110 RON | — | 96.110 RON | 96.110 RON | 96.110 RON | 96.100 RON | 96.110 RON | 96.110 RON | 96.110 RON |
| Nr. mediu salariati | 12 | 13 | 13 | 14 | 14 | 14 | 12 | 18 | 19 | 21 | 22 | 22 | 21 | 17 | 20 | 15 | 16 | 16 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
228 de contracte atribuite, in valoare de 127.657 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 78.298 lei.
Achizitii directe
224 de contracte
78.074 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
4 contracte
49.583 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.503 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.931.110 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.287 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.431 din cele 392.503 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.016 documente la 19.218.031 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 31.08.2026, 12:01).