ONRC
ONRC
ANAF · anul 2022
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP
Fără denumire: codul înseamnă altceva în Rev.2 față de Rev.3, iar revizia nu e înregistrată.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoană | 55% |
| persoană | 45% |
| persoanăadministrator | — |
| persoanăadministrator | — |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021 | 14.008 RON | -212.713 RON | 70.024 RON | 1.590 RON | 141.590 RON | 73.156 RON | 0 |
| 2020 | 1.235.712 RON | 750.700 RON | 459.557 RON | 109.963 RON | 1.215.463 RON | 865.869 RON | 7 |
| 2019 | 5.539.293 RON | -16.138 RON | 1.622.380 RON | 1.060.392 RON | 651.674 RON | 115.170 RON | 20 |
| 2018 | 5.696.499 RON | -488.018 RON | 1.449.270 RON | 1.411.608 RON | 125.794 RON | 131.307 RON | 20 |
| 2017 | 5.640.623 RON | 96.144 RON | 1.381.904 RON | 1.432.164 RON | 502.908 RON | 619.326 RON | 20 |
| 2016 | 5.429.477 RON | 116.068 RON | 1.500.991 RON | 1.506.947 RON | 460.665 RON | 523.182 RON | 20 |
| 2015 | 4.755.710 RON | 277.781 RON | 933.582 RON | 931.285 RON | 418.736 RON | 460.209 RON | 20 |
| 2014 | 4.112.696 RON | 53.180 RON | 570.657 RON | 391.357 RON | 323.853 RON | 182.427 RON | 19 |
| 2013 | 4.050.152 RON | 58.317 RON | 676.038 RON | 439.108 RON | 338.244 RON | 129.247 RON | 19 |
| 2012 | 4.179.661 RON | 6.114 RON | 644.576 RON | 285.061 RON | 421.757 RON | 70.930 RON | 19 |
| 2011 | 4.121.498 RON | 81.326 RON | 740.451 RON | 401.402 RON | 419.710 RON | 96.762 RON | 19 |
| 2010 | 3.698.628 RON | -89.671 RON | 743.010 RON | 369.858 RON | 395.895 RON | 36.732 RON | 18 |
| 2009 | 3.475.742 RON | -16.953 RON | 508.494 RON | 265.236 RON | 411.243 RON | 179.644 RON | 18 |
| 2008 | 3.387.718 RON | 73.874 RON | 452.673 RON | 390.500 RON | 329.278 RON | 277.759 RON | 18 |
| Indicator | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 14.008 RON | 1.235.712 RON | 5.539.293 RON | 5.696.499 RON | 5.640.623 RON | 5.429.477 RON | 4.755.710 RON | 4.112.696 RON | 4.050.152 RON | 4.179.661 RON | 4.121.498 RON | 3.698.628 RON | 3.475.742 RON | 3.387.718 RON |
| Venituri totale | 14.042 RON | 4.430.023 RON | 5.559.640 RON | 5.758.759 RON | 5.736.329 RON | 5.507.508 RON | 4.768.736 RON | 4.121.305 RON | 4.097.468 RON | 4.243.762 RON | 4.173.046 RON | 3.737.927 RON | 3.484.942 RON | 3.411.925 RON |
| Cheltuieli totale | 226.335 RON | 3.558.856 RON | 5.575.778 RON | 6.246.777 RON | 5.607.683 RON | 5.351.418 RON | 4.434.671 RON | 4.049.060 RON | 4.018.369 RON | 4.229.488 RON | 4.074.804 RON | 3.821.148 RON | 3.494.709 RON | 3.315.895 RON |
| Profit brut | 0 RON | 871.167 RON | 0 RON | 0 RON | 128.646 RON | 156.090 RON | 334.065 RON | 72.245 RON | 79.099 RON | 14.274 RON | 98.242 RON | — | — | 96.030 RON |
| Pierdere bruta | 212.293 RON | 0 RON | 16.138 RON | 488.018 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 83.221 RON | 9.767 RON | — |
| Profit net | 0 RON | 750.700 RON | 0 RON | 0 RON | 96.144 RON | 116.068 RON | 277.781 RON | 53.180 RON | 58.317 RON | 6.114 RON | 81.326 RON | — | — | 73.874 RON |
| Pierdere neta | 212.713 RON | 0 RON | 16.138 RON | 488.018 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 89.671 RON | 16.953 RON | — |
| Active fixe (imobilizate) | 1.590 RON | 109.963 RON | 1.060.392 RON | 1.411.608 RON | 1.432.164 RON | 1.506.947 RON | 931.285 RON | 391.357 RON | 439.108 RON | 285.061 RON | 401.402 RON | 369.858 RON | 265.236 RON | 390.500 RON |
| Active circulante | 141.590 RON | 1.215.463 RON | 651.674 RON | 125.794 RON | 502.908 RON | 460.665 RON | 418.736 RON | 323.853 RON | 338.244 RON | 421.757 RON | 419.710 RON | 395.895 RON | 411.243 RON | 329.278 RON |
| Stocuri | 3.546 RON | — | 286.288 RON | 280.236 RON | 235.229 RON | 203.693 RON | 209.848 RON | 198.634 RON | 193.836 RON | 244.993 RON | 226.595 RON | 234.972 RON | 209.263 RON | 166.957 RON |
| Creante | 61.547 RON | 207.294 RON | 299.372 RON | 293.457 RON | 199.481 RON | 154.904 RON | 140.130 RON | 97.490 RON | 99.876 RON | 93.833 RON | 76.973 RON | 69.330 RON | 82.178 RON | 59.598 RON |
| Casa si conturi la banci | 76.497 RON | 1.008.169 RON | 66.014 RON | -447.899 RON | 68.198 RON | 102.068 RON | 68.758 RON | 27.729 RON | 44.532 RON | 82.931 RON | 116.142 RON | 91.593 RON | 119.802 RON | 102.723 RON |
| Cheltuieli in avans | — | — | 25.484 RON | 43.175 RON | 66.158 RON | 56.561 RON | 43.770 RON | 37.874 RON | 27.933 RON | 8.688 RON | 16.101 RON | 13.989 RON | 11.659 RON | 10.654 RON |
| Datorii totale | 70.024 RON | 459.557 RON | 1.622.380 RON | 1.449.270 RON | 1.381.904 RON | 1.500.991 RON | 933.582 RON | 570.657 RON | 676.038 RON | 644.576 RON | 740.451 RON | 743.010 RON | 508.494 RON | 452.673 RON |
| Capitaluri proprii | 73.156 RON | 865.869 RON | 115.170 RON | 131.307 RON | 619.326 RON | 523.182 RON | 460.209 RON | 182.427 RON | 129.247 RON | 70.930 RON | 96.762 RON | 36.732 RON | 179.644 RON | 277.759 RON |
| Capital subscris varsat | 16.200 RON | 16.200 RON | 16.200 RON | 16.200 RON | 16.200 RON | 16.200 RON | 16.200 RON | 16.200 RON | 16.200 RON | 16.200 RON | 16.200 RON | 16.200 RON | 16.200 RON | 16.200 RON |
| Nr. mediu salariati | 0 | 7 | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 | 19 | 19 | 19 | 19 | 18 | 18 | 18 |
12 contracte atribuite, in valoare de 1.706 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 1.718 lei.
Achizitii directe
12 contracte
1.706 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
0 contracte
0 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.503 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.931.110 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.374 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.460 din cele 392.503 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.218.031 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 01.09.2026, 01:22).