Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 193.090 RON | 16.251 RON | 155.686 RON | 5.193 RON | 25.179 RON | -125.314 RON | 3 |
| 2024 | 153.756 RON | -369 RON | 155.229 RON | 6.465 RON | 7.200 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
| -141.564 RON |
| 3 |
| 2023 | 111.160 RON | -19.284 RON | 144.193 RON | 0 RON | 2.997 RON | -141.196 RON | 3 |
| 2022 | 103.380 RON | 5.104 RON | 138.410 RON | 330 RON | 16.168 RON | -121.912 RON | 3 |
| 2021 | 88.504 RON | 2.028 RON | 136.991 RON | 690 RON | 9.285 RON | -127.016 RON | 3 |
| 2020 | 79.049 RON | -4.601 RON | 133.305 RON | 1.050 RON | 3.212 RON | -129.043 RON | 3 |
| 2019 | 86.378 RON | 1.352 RON | 133.228 RON | 1.410 RON | 7.375 RON | -124.443 RON | 3 |
| 2018 | 74.224 RON | -9.156 RON | 127.937 RON | 1.770 RON | 373 RON | -125.794 RON | 3 |
| 2017 | 67.644 RON | 5.447 RON | 126.541 RON | 0 RON | 9.903 RON | -116.638 RON | 0 |
| 2016 | 61.193 RON | -2.458 RON | 124.611 RON | 0 RON | 2.526 RON | -122.085 RON | 3 |
| 2015 | 52.849 RON | -3.227 RON | 124.160 RON | 0 RON | 4.534 RON | -119.626 RON | 4 |
| 2014 | 49.088 RON | -440 RON | 117.767 RON | — | 1.367 RON | -116.400 RON | 3 |
| 2013 | 44.836 RON | -2.790 RON | 117.956 RON | — | 1.996 RON | -115.960 RON | 3 |
| 2012 | 49.360 RON | 2.644 RON | 118.574 RON | — | 5.404 RON | -113.170 RON | 3 |
| 2011 | 30.907 RON | -15.494 RON | 120.316 RON | — | 4.502 RON | -115.814 RON | 3 |
| 2010 | 12.808 RON | -23.966 RON | 103.325 RON | — | 3.005 RON | -100.320 RON | 2 |
| 2009 | 14.902 RON | -35.054 RON | 79.515 RON | 1.626 RON | 1.535 RON | -76.354 RON | 3 |
| 2008 | 12.520 RON | -16.385 RON | 52.337 RON | 4.626 RON | 5.370 RON | -41.300 RON | 2 |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| 2013 |
|---|
| 2012 |
|---|
| 2011 |
|---|
| 2010 |
|---|
| 2009 |
|---|
| 2008 |
|---|
| Cifra de afaceri | 193.090 RON | 153.756 RON | 111.160 RON | 103.380 RON | 88.504 RON | 79.049 RON | 86.378 RON | 74.224 RON | 67.644 RON | 61.193 RON | 52.849 RON | 49.088 RON | 44.836 RON | 49.360 RON | 30.907 RON | 12.808 RON | 14.902 RON | 12.520 RON |
| Venituri totale | 193.090 RON | 153.756 RON | 111.160 RON | 103.380 RON | 88.504 RON | 79.049 RON | 86.378 RON | 74.224 RON | 67.644 RON | 61.193 RON | 52.849 RON | 49.088 RON | 44.836 RON | 49.360 RON | ||||
| Cheltuieli totale | 174.908 RON | 152.587 RON | 129.332 RON | 97.242 RON | 85.591 RON | 82.914 RON | 84.163 RON | 82.638 RON | 61.521 RON | 63.040 RON | 54.491 RON | 48.055 RON | 46.365 RON | 46.212 RON | ||||
| Profit brut | 18.182 RON | 1.169 RON | 0 RON | 6.138 RON | 2.913 RON | 0 RON | 2.215 RON | 0 RON | 6.123 RON | 0 RON | 0 RON | 1.033 RON | 0 RON | 3.148 RON | ||||
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 18.172 RON | 0 RON | 0 RON | 3.865 RON | 0 RON | 8.414 RON | 0 RON | 1.847 RON | 1.642 RON | 0 RON | 1.529 RON | 0 RON | ||||
| Profit net | 16.251 RON | 0 RON | 0 RON | 5.104 RON | 2.028 RON | 0 RON | 1.352 RON | 0 RON | 5.447 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 2.644 RON | ||||
| Pierdere neta | 0 RON | 369 RON | 19.284 RON | 0 RON | 0 RON | 4.601 RON | 0 RON | 9.156 RON | 0 RON | 2.458 RON | 3.227 RON | 440 RON | 2.790 RON | 0 RON | ||||
| Active fixe (imobilizate) | 5.193 RON | 6.465 RON | 0 RON | 330 RON | 690 RON | 1.050 RON | 1.410 RON | 1.770 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — | ||||
| Active circulante | 25.179 RON | 7.200 RON | 2.997 RON | 16.168 RON | 9.285 RON | 3.212 RON | 7.375 RON | 373 RON | 9.903 RON | 2.526 RON | 4.534 RON | 1.367 RON | 1.996 RON | 5.404 RON | ||||
| Stocuri | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 2.665 RON | 267 RON | 2.889 RON | 130 RON | 1.383 RON | 1.118 RON | 985 RON | 3.107 RON | ||||
| Creante | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 71 RON | 71 RON | ||||
| Casa si conturi la banci | 25.179 RON | 7.200 RON | 2.997 RON | 16.168 RON | 9.285 RON | 3.212 RON | 4.710 RON | 106 RON | 7.014 RON | 2.396 RON | 3.151 RON | 249 RON | 940 RON | 2.226 RON | ||||
| Cheltuieli in avans | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — | ||||
| Datorii totale | 155.686 RON | 155.229 RON | 144.193 RON | 138.410 RON | 136.991 RON | 133.305 RON | 133.228 RON | 127.937 RON | 126.541 RON | 124.611 RON | 124.160 RON | 117.767 RON | 117.956 RON | 118.574 RON | ||||
| Capitaluri proprii | -125.314 RON | -141.564 RON | -141.196 RON | -121.912 RON | -127.016 RON | -129.043 RON | -124.443 RON | -125.794 RON | -116.638 RON | -122.085 RON | -119.626 RON | -116.400 RON | -115.960 RON | -113.170 RON | ||||
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | ||||
| Nr. mediu salariati | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 0 | 3 | 4 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| 30.907 RON |
| 12.808 RON |
| 14.902 RON |
| 12.520 RON |
| 46.401 RON |
| 35.124 RON |
| 48.489 RON |
| 28.905 RON |
| 0 RON |
| — |
| — |
| — |
| 15.494 RON |
| 22.316 RON |
| 33.587 RON |
| 16.385 RON |
| 0 RON |
| — |
| — |
| — |
| 15.494 RON |
| 23.966 RON |
| 35.054 RON |
| 16.385 RON |
| — |
| — |
| 1.626 RON |
| 4.626 RON |
| 4.502 RON |
| 3.005 RON |
| 1.535 RON |
| 5.370 RON |
| 891 RON |
| 2.646 RON |
| 837 RON |
| 4.791 RON |
| 71 RON |
| 111 RON |
| — |
| 132 RON |
| 3.540 RON |
| 248 RON |
| 698 RON |
| 447 RON |
| — |
| — |
| — |
| 1.041 RON |
| 120.316 RON |
| 103.325 RON |
| 79.515 RON |
| 52.337 RON |
| -115.814 RON |
| -100.320 RON |
| -76.354 RON |
| -41.300 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 2 |
| 3 |
| 2 |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| — |
| persoanăadministrator | — |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Amână judecarea cauzei la data de 04.03.2027.
Termenul de judecată acordat de completul C 2-1 MA, nu mai este valabil; complet desfiintat prin Decizia nr. 45 din 10.10.2025. Va rugăm să aveti în vedere doar termenul fixat de completul C 4-15, cel care a preluat acest dosar, urmând a primi citaţii in acest sens.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.