ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 713.022 RON | 105.558 RON | 52.732 RON | 325.893 RON | 336.940 RON | 613.818 RON | 5 |
| 2024 | 681.799 RON | 59.215 RON | 48.685 RON | 369.476 RON | 398.430 RON | 722.767 RON | 5 |
| 2023 | 713.164 RON | 128.304 RON | 116.287 RON | 417.156 RON | 354.773 RON | 663.552 RON | 5 |
| 2022 | 660.698 RON | 134.488 RON | 54.154 RON | 326.289 RON | 368.614 RON | 642.748 RON | 5 |
| 2021 | 591.809 RON | 152.347 RON | 39.391 RON | 357.312 RON | 454.540 RON | 773.892 RON | 5 |
| 2020 | 566.433 RON | 113.285 RON | 32.630 RON | 400.164 RON | 253.394 RON | 621.545 RON | 5 |
| 2019 | 521.120 RON | 127.780 RON | 40.650 RON | 438.661 RON | 363.816 RON | 772.870 RON | 4 |
| 2018 | 525.939 RON | 136.830 RON | 41.026 RON | 406.216 RON | 277.789 RON | 645.090 RON | 4 |
| 2017 | 390.058 RON | 45.890 RON | 29.992 RON | 316.643 RON | 258.068 RON | 554.150 RON | 4 |
| 2016 | 381.088 RON | 52.954 RON | 26.957 RON | 343.563 RON | 242.431 RON | 561.214 RON | 4 |
| 2015 | 367.119 RON | 43.758 RON | 39.495 RON | 369.070 RON | 218.860 RON | 552.018 RON | 4 |
| 2014 | 336.356 RON | 13.290 RON | 35.857 RON | 346.527 RON | 236.381 RON | 552.079 RON | 4 |
| 2013 | 338.692 RON | 50.529 RON | 52.384 RON | 260.312 RON | 198.722 RON | 407.967 RON | 5 |
| 2012 | 377.000 RON | 36.951 RON | 39.746 RON | 312.334 RON | 167.522 RON | 440.288 RON | 5 |
| 2011 | 451.018 RON | 103.900 RON | 74.811 RON | 365.123 RON | 197.934 RON | 488.424 RON | — |
| 2010 | 356.113 RON | 62.006 RON | 46.186 RON | 119.339 RON | 157.807 RON | 231.138 RON | 5 |
| 2009 | 304.752 RON | 23.081 RON | 29.616 RON | 151.185 RON | 93.962 RON | 215.531 RON | 6 |
| 2008 | 408.423 RON | 76.070 RON | 56.650 RON | 140.325 RON | 108.775 RON | 192.450 RON | 4 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 713.022 RON | 681.799 RON | 713.164 RON | 660.698 RON | 591.809 RON | 566.433 RON | 521.120 RON | 525.939 RON | 390.058 RON | 381.088 RON | 367.119 RON | 336.356 RON | 338.692 RON | 377.000 RON | 451.018 RON | 356.113 RON | 304.752 RON | 408.423 RON |
| Venituri totale | 719.637 RON | 683.439 RON | 717.123 RON | 660.952 RON | 591.827 RON | 566.524 RON | 524.268 RON | 534.319 RON | 390.062 RON | 384.371 RON | 367.614 RON | 340.399 RON | 339.131 RON | 377.527 RON | 474.511 RON | 356.843 RON | 307.346 RON | 408.581 RON |
| Cheltuieli totale | 596.432 RON | 610.011 RON | 582.579 RON | 520.235 RON | 434.272 RON | 447.990 RON | 391.246 RON | 392.147 RON | 340.272 RON | 327.573 RON | 313.152 RON | 321.434 RON | 278.977 RON | 333.223 RON | 350.821 RON | 282.723 RON | 279.717 RON | 317.367 RON |
| Profit brut | 123.205 RON | 73.428 RON | 134.544 RON | 140.717 RON | 157.555 RON | 118.534 RON | 133.022 RON | 142.172 RON | 49.790 RON | 56.798 RON | 54.462 RON | 18.965 RON | 60.154 RON | 44.304 RON | 123.690 RON | 74.120 RON | 27.629 RON | 91.214 RON |
| Profit net | 105.558 RON | 59.215 RON | 128.304 RON | 134.488 RON | 152.347 RON | 113.285 RON | 127.780 RON | 136.830 RON | 45.890 RON | 52.954 RON | 43.758 RON | 13.290 RON | 50.529 RON | 36.951 RON | 103.900 RON | 62.006 RON | 23.081 RON | 76.070 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 325.893 RON | 369.476 RON | 417.156 RON | 326.289 RON | 357.312 RON | 400.164 RON | 438.661 RON | 406.216 RON | 316.643 RON | 343.563 RON | 369.070 RON | 346.527 RON | 260.312 RON | 312.334 RON | 365.123 RON | 119.339 RON | 151.185 RON | 140.325 RON |
| Active circulante | 336.940 RON | 398.430 RON | 354.773 RON | 368.614 RON | 454.540 RON | 253.394 RON | 363.816 RON | 277.789 RON | 258.068 RON | 242.431 RON | 218.860 RON | 236.381 RON | 198.722 RON | 167.522 RON | 197.934 RON | 157.807 RON | 93.962 RON | 108.775 RON |
| Stocuri | 26.316 RON | 24.728 RON | 16.296 RON | 44.951 RON | 16.598 RON | 11.928 RON | 7.160 RON | 12.366 RON | 14.991 RON | 17.421 RON | 11.888 RON | 13.202 RON | 13.652 RON | 16.566 RON | 19.143 RON | 23.646 RON | 9.741 RON | 36.202 RON |
| Creante | 182.246 RON | 114.130 RON | 148.335 RON | 241.578 RON | 96.087 RON | 80.591 RON | 94.304 RON | 104.862 RON | 46.157 RON | 75.203 RON | 49.209 RON | 50.916 RON | 71.048 RON | 56.390 RON | 93.045 RON | 46.444 RON | 51.280 RON | 17.897 RON |
| Casa si conturi la banci | 88.378 RON | 259.572 RON | 190.142 RON | 82.085 RON | 341.855 RON | 160.875 RON | 262.352 RON | 160.561 RON | 196.920 RON | 149.807 RON | 157.763 RON | 172.263 RON | 114.022 RON | 94.566 RON | 85.746 RON | 87.717 RON | 32.941 RON | 54.676 RON |
| Cheltuieli in avans | 3.717 RON | 3.546 RON | 7.910 RON | 1.999 RON | 1.431 RON | 617 RON | 11.043 RON | 2.111 RON | 9.431 RON | 2.177 RON | 3.583 RON | 5.028 RON | 1.317 RON | 178 RON | 178 RON | 178 RON | — | — |
| Datorii totale | 52.732 RON | 48.685 RON | 116.287 RON | 54.154 RON | 39.391 RON | 32.630 RON | 40.650 RON | 41.026 RON | 29.992 RON | 26.957 RON | 39.495 RON | 35.857 RON | 52.384 RON | 39.746 RON | 74.811 RON | 46.186 RON | 29.616 RON | 56.650 RON |
| Capitaluri proprii | 613.818 RON | 722.767 RON | 663.552 RON | 642.748 RON | 773.892 RON | 621.545 RON | 772.870 RON | 645.090 RON | 554.150 RON | 561.214 RON | 552.018 RON | 552.079 RON | 407.967 RON | 440.288 RON | 488.424 RON | 231.138 RON | 215.531 RON | 192.450 RON |
| Capital subscris varsat | 310 RON | 310 RON | 310 RON | 310 RON | 310 RON | 310 RON | 310 RON | 310 RON | 310 RON | 310 RON | — | 310 RON | 310 RON | 310 RON | 310 RON | 310 RON | 310 RON | 310 RON |
| Nr. mediu salariati | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 5 | 5 | — | 5 | 6 | 4 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
125 de contracte atribuite, in valoare de 218.220 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 218.174 lei.
Achizitii directe
124 de contracte
218.050 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
1 contract
170 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.291 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.937.090 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.446 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.485 din cele 393.291 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,4% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.231.847 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 02.09.2026, 15:41).