ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 752.277 RON | -2.347 RON | 58.388 RON | 378 RON | 364.814 RON | 306.804 RON | 3 |
| 2024 | 648.619 RON | -5.896 RON | 44.021 RON | 383 RON | 352.789 RON | 309.151 RON | 2 |
| 2023 | 685.226 RON | 63.538 RON | 49.906 RON | 389 RON | 428.102 RON | 378.585 RON | 2 |
| 2022 | 562.420 RON | 40.069 RON | 45.138 RON | 395 RON | 354.063 RON | 309.320 RON | 1 |
| 2021 | 502.702 RON | 47.861 RON | 35.532 RON | 401 RON | 304.383 RON | 269.252 RON | 1 |
| 2020 | 472.322 RON | 44.582 RON | 34.591 RON | 406 RON | 255.576 RON | 221.391 RON | 2 |
| 2019 | 356.118 RON | 41.389 RON | 37.279 RON | 412 RON | 213.676 RON | 176.809 RON | 2 |
| 2018 | 395.465 RON | 34.257 RON | 23.563 RON | 418 RON | 158.564 RON | 135.419 RON | 2 |
| 2017 | 284.743 RON | 11.502 RON | 45.248 RON | 424 RON | 145.986 RON | 101.162 RON | 2 |
| 2016 | 308.049 RON | 30.213 RON | 30.438 RON | 429 RON | 119.668 RON | 89.659 RON | 2 |
| 2015 | 260.101 RON | -7 RON | 42.487 RON | 435 RON | 101.498 RON | 59.446 RON | 2 |
| 2014 | 221.702 RON | 13.728 RON | 21.130 RON | 441 RON | 80.143 RON | 59.454 RON | 2 |
| 2013 | 230.715 RON | -4.865 RON | 18.577 RON | 446 RON | 63.856 RON | 45.725 RON | 3 |
| 2012 | 254.624 RON | 19.187 RON | 5.624 RON | 452 RON | 55.763 RON | 50.591 RON | 2 |
| 2011 | 225.858 RON | -18.592 RON | 35.708 RON | 458 RON | 45.403 RON | 10.153 RON | 2 |
| 2010 | 210.322 RON | -71.370 RON | 280.328 RON | 464 RON | 23.609 RON | -256.255 RON | 3 |
| 2009 | 285.467 RON | 839 RON | 258.373 RON | 487 RON | 73.000 RON | -184.886 RON | 3 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 752.277 RON | 648.619 RON | 685.226 RON | 562.420 RON | 502.702 RON | 472.322 RON | 356.118 RON | 395.465 RON | 284.743 RON | 308.049 RON | 260.101 RON | 221.702 RON | 230.715 RON | 254.624 RON | 225.858 RON | 210.322 RON | 285.467 RON |
| Venituri totale | 757.839 RON | 648.619 RON | 698.377 RON | 572.016 RON | 516.129 RON | 486.734 RON | 367.798 RON | 408.657 RON | 303.187 RON | 328.989 RON | 282.016 RON | 238.676 RON | 249.695 RON | 267.266 RON | 236.491 RON | 210.322 RON | 285.467 RON |
| Cheltuieli totale | 760.186 RON | 653.478 RON | 629.251 RON | 526.373 RON | 464.240 RON | 437.802 RON | 322.753 RON | 370.337 RON | 288.710 RON | 295.488 RON | 273.578 RON | 217.906 RON | 245.498 RON | 246.187 RON | 252.974 RON | 276.406 RON | 277.790 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 69.126 RON | 45.643 RON | 51.889 RON | 48.932 RON | 45.045 RON | 38.320 RON | 14.477 RON | 33.501 RON | 8.438 RON | 20.770 RON | 4.197 RON | 21.079 RON | 0 RON | — | 7.677 RON |
| Pierdere bruta | 2.347 RON | 4.859 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 16.483 RON | 66.084 RON | — |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 63.538 RON | 40.069 RON | 47.861 RON | 44.582 RON | 41.389 RON | 34.257 RON | 11.502 RON | 30.213 RON | 0 RON | 13.728 RON | 0 RON | 19.187 RON | 0 RON | — | 839 RON |
| Pierdere neta | 2.347 RON | 5.896 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 7 RON | 0 RON | 4.865 RON | 0 RON | 18.592 RON | 71.370 RON | — |
| Active fixe (imobilizate) | 378 RON | 383 RON | 389 RON | 395 RON | 401 RON | 406 RON | 412 RON | 418 RON | 424 RON | 429 RON | 435 RON | 441 RON | 446 RON | 452 RON | 458 RON | 464 RON | 487 RON |
| Active circulante | 364.814 RON | 352.789 RON | 428.102 RON | 354.063 RON | 304.383 RON | 255.576 RON | 213.676 RON | 158.564 RON | 145.986 RON | 119.668 RON | 101.498 RON | 80.143 RON | 63.856 RON | 55.763 RON | 45.403 RON | 23.609 RON | 73.000 RON |
| Stocuri | 300.639 RON | 334.122 RON | 388.557 RON | 338.137 RON | 285.290 RON | 244.171 RON | 195.790 RON | 125.681 RON | 134.826 RON | 116.116 RON | 92.232 RON | 78.856 RON | 61.351 RON | 56.811 RON | 37.027 RON | 22.390 RON | 57.730 RON |
| Creante | 11.251 RON | — | — | — | 2.638 RON | 2.131 RON | 1.442 RON | 13.985 RON | — | -2.329 RON | — | — | -5.437 RON | -4.490 RON | 2.055 RON | — | 9.178 RON |
| Casa si conturi la banci | 52.924 RON | 18.667 RON | 39.545 RON | 15.926 RON | 16.455 RON | 9.274 RON | 16.444 RON | 18.898 RON | 11.160 RON | 5.881 RON | 9.266 RON | 1.287 RON | 7.942 RON | 3.442 RON | 6.321 RON | 1.219 RON | 6.092 RON |
| Datorii totale | 58.388 RON | 44.021 RON | 49.906 RON | 45.138 RON | 35.532 RON | 34.591 RON | 37.279 RON | 23.563 RON | 45.248 RON | 30.438 RON | 42.487 RON | 21.130 RON | 18.577 RON | 5.624 RON | 35.708 RON | 280.328 RON | 258.373 RON |
| Capitaluri proprii | 306.804 RON | 309.151 RON | 378.585 RON | 309.320 RON | 269.252 RON | 221.391 RON | 176.809 RON | 135.419 RON | 101.162 RON | 89.659 RON | 59.446 RON | 59.454 RON | 45.725 RON | 50.591 RON | 10.153 RON | -256.255 RON | -184.886 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 3 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 | 2 | 3 | 3 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
3.272 de contracte atribuite, in valoare de 656.960 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 659.895 lei.
Achizitii directe
3.271 de contracte
656.624 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
1 contract
336 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.941 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.934.337 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.374 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.460 din cele 392.941 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.224.692 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 01.09.2026, 12:27).