ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| firmă | 100% |
| persoanăadministrator | — |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 RON | -440.399 RON | 97.309 RON | 94.908.741 RON | 9.352.919 RON | 104.163.398 RON | 1 |
| 2024 | 0 RON | -1.505.163 RON | 82.043 RON | 70.994.281 RON | 8.825.856 RON | 79.737.148 RON | 1 |
| 2023 | 875 RON | -936.372 RON | 126.674 RON | 34.413.604 RON | 3.558.603 RON | 37.844.015 RON | 1 |
| 2022 | 905.659 RON | 519.096 RON | 17.717 RON | 25.221.943 RON | 2.005.535 RON | 27.216.794 RON | 1 |
| 2021 | 158.546 RON | -1.008.659 RON | 377.275 RON | 22.786.256 RON | 806.690 RON | 23.217.698 RON | 2 |
| 2020 | 22.000 RON | -323.672 RON | 429.494 RON | 19.833.894 RON | 4.821.220 RON | 24.226.357 RON | 1 |
| 2019 | — | -127.215 RON | 2.329.025 RON | 7.112.534 RON | 1.911.409 RON | 6.693.564 RON | — |
| 2018 | — | -61.855 RON | 273.486 RON | 7.113.888 RON | 8.052 RON | 6.845.746 RON | — |
| 2017 | — | -133.312 RON | 200.469 RON | 7.103.973 RON | 3.921 RON | 6.907.425 RON | — |
| 2016 | — | -667 RON | 6.391.391 RON | 8.254.989 RON | 61.219 RON | 1.924.817 RON | — |
| 2014 | 0 RON | -33.944 RON | 6.397.832 RON | 7.455.137 RON | 72.117 RON | 1.129.422 RON | 1 |
| 2013 | 0 RON | -112.099 RON | 6.364.865 RON | 7.455.137 RON | 72.445 RON | 1.162.717 RON | 1 |
| 2012 | 0 RON | -261.501 RON | 6.281.569 RON | 7.495.334 RON | 61.480 RON | 1.275.245 RON | 4 |
| 2011 | 0 RON | -263.885 RON | 6.168.888 RON | 7.527.959 RON | 177.676 RON | 1.536.747 RON | 4 |
| 2009 | 478.892 RON | 4.286 RON | 5.853.069 RON | 7.165.681 RON | 776.155 RON | 2.088.767 RON | 9 |
| 2008 | 477.821 RON | -177.485 RON | 4.380.779 RON | 4.150.714 RON | 506.488 RON | 276.423 RON | 31 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 0 RON | 0 RON | 875 RON | 905.659 RON | 158.546 RON | 22.000 RON | — | — | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 478.892 RON | 477.821 RON |
| Venituri totale | 352.852 RON | 315.284 RON | 26.088 RON | 1.145.131 RON | 345.795 RON | 605.150 RON | 3.966 RON | 2 RON | 1.221.312 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 2 RON | 79 RON | 482.452 RON | 1.523.667 RON |
| Cheltuieli totale | 793.251 RON | 1.820.447 RON | 962.460 RON | 626.035 RON | 1.354.454 RON | 928.822 RON | 131.181 RON | 61.857 RON | 1.354.624 RON | 667 RON | 33.944 RON | 112.099 RON | 261.503 RON | 263.964 RON | 472.433 RON | 1.701.152 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 519.096 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 10.019 RON | — |
| Pierdere bruta | 440.399 RON | 1.505.163 RON | 936.372 RON | 0 RON | 1.008.659 RON | 323.672 RON | 127.215 RON | 61.855 RON | 133.312 RON | 667 RON | 33.944 RON | 112.099 RON | 261.501 RON | 263.885 RON | — | 177.485 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 519.096 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 4.286 RON | — |
| Pierdere neta | 440.399 RON | 1.505.163 RON | 936.372 RON | 0 RON | 1.008.659 RON | 323.672 RON | 127.215 RON | 61.855 RON | 133.312 RON | 667 RON | 33.944 RON | 112.099 RON | 261.501 RON | 263.885 RON | — | 177.485 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 94.908.741 RON | 70.994.281 RON | 34.413.604 RON | 25.221.943 RON | 22.786.256 RON | 19.833.894 RON | 7.112.534 RON | 7.113.888 RON | 7.103.973 RON | 8.254.989 RON | 7.455.137 RON | 7.455.137 RON | 7.495.334 RON | 7.527.959 RON | 7.165.681 RON | 4.150.714 RON |
| Active circulante | 9.352.919 RON | 8.825.856 RON | 3.558.603 RON | 2.005.535 RON | 806.690 RON | 4.821.220 RON | 1.911.409 RON | 8.052 RON | 3.921 RON | 61.219 RON | 72.117 RON | 72.445 RON | 61.480 RON | 177.676 RON | 776.155 RON | 506.488 RON |
| Stocuri | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 11.277 RON |
| Creante | 1.570.012 RON | 1.826.339 RON | 1.680.580 RON | 451.942 RON | 421.896 RON | 249.612 RON | 5.127 RON | 7.840 RON | 3.362 RON | 58.228 RON | 58.229 RON | 58.350 RON | 58.974 RON | 175.149 RON | 757.845 RON | 488.641 RON |
| Casa si conturi la banci | 7.782.907 RON | 6.999.517 RON | 1.878.023 RON | 1.553.593 RON | 384.794 RON | 4.571.608 RON | 1.906.282 RON | 212 RON | 559 RON | 2.991 RON | 13.888 RON | 14.095 RON | 2.506 RON | 2.527 RON | 18.310 RON | 6.570 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | 7.295 RON | 2.027 RON | 737 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii totale | 97.309 RON | 82.043 RON | 126.674 RON | 17.717 RON | 377.275 RON | 429.494 RON | 2.329.025 RON | 273.486 RON | 200.469 RON | 6.391.391 RON | 6.397.832 RON | 6.364.865 RON | 6.281.569 RON | 6.168.888 RON | 5.853.069 RON | 4.380.779 RON |
| Provizioane | 953 RON | 946 RON | 1.518 RON | 262 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Venituri in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | 1.354 RON | 2.708 RON | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 104.163.398 RON | 79.737.148 RON | 37.844.015 RON | 27.216.794 RON | 23.217.698 RON | 24.226.357 RON | 6.693.564 RON | 6.845.746 RON | 6.907.425 RON | 1.924.817 RON | 1.129.422 RON | 1.162.717 RON | 1.275.245 RON | 1.536.747 RON | 2.088.767 RON | 276.423 RON |
| Capital subscris varsat | 10.723.290 RON | 10.723.275 RON | 10.723.215 RON | 10.723.185 RON | 7.243.185 RON | 7.243.185 RON | 7.229.595 RON | 7.229.595 RON | 7.229.419 RON | 2.113.499 RON | 2.113.499 RON | 2.113.499 RON | 2.113.499 RON | 2.113.499 RON | 2.113.499 RON | 313.862 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | — | — | — | — | 1 | 1 | 4 | 4 | 9 | 31 |