ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 50% |
| persoană | 50% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Respinge cererea formulată de Parchetul de pe lângă Judecătoria Braşov. Desfiinţează soluţia de renunţare la urmărire penală dispusă prin ordonanţa emisă în data de 05.11.2025 în dosarul nr. 3974/150/P/2024 al Parchetului de pe lângă Judecătoria Braşov, cu privire la săvârşirea de către Muntean Horică () a infracţiunii de furt prevăzută de art. 228 alin. 1 C.pen. cu aplicarea art. 41 alin. 1 C.pen. Trimite cauza la procuror pentru a completa urmărirea penală. Cheltuielile judiciare rămân în sarcina statului. Definitivă. Pronunţată prin mijlocirea grefei azi, 18.12.2025.
Amână pronunţarea în cauză la data de 18.12.2025. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 10.12.2025.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 5.664.510 RON | 181.687 RON | 2.098.121 RON | 5.019.471 RON | 391.563 RON | 3.312.913 RON | 12 |
| 2024 | 6.723.058 RON | 76.524 RON | 2.226.331 RON | 4.985.174 RON | 372.383 RON | 3.131.226 RON | 12 |
| 2023 | 7.793.620 RON | 400.380 RON | 2.055.842 RON | 4.629.784 RON | 480.760 RON | 3.054.702 RON | 21 |
| 2022 | 7.708.670 RON | 879.513 RON | 2.193.410 RON | 4.097.904 RON | 749.828 RON | 2.654.322 RON | 21 |
| 2021 | 6.015.240 RON | 598.833 RON | 1.849.711 RON | 3.010.934 RON | 1.255.925 RON | 2.361.124 RON | 7 |
| 2020 | 5.445.510 RON | 185.816 RON | 1.863.804 RON | 1.771.469 RON | 1.908.625 RON | 1.816.290 RON | 15 |
| 2019 | 5.184.495 RON | 416.494 RON | 496.433 RON | 1.248.030 RON | 932.878 RON | 1.684.475 RON | 17 |
| 2018 | 4.377.162 RON | 295.827 RON | 587.734 RON | 1.295.575 RON | 565.813 RON | 1.273.654 RON | 16 |
| 2017 | 3.876.841 RON | 20.088 RON | 693.490 RON | 1.231.621 RON | 437.629 RON | 977.827 RON | 16 |
| 2016 | 3.887.085 RON | 291.600 RON | 772.076 RON | 1.204.046 RON | 523.355 RON | 957.739 RON | 16 |
| 2015 | 3.190.919 RON | 61.150 RON | 624.597 RON | 1.094.336 RON | 513.366 RON | 991.558 RON | 16 |
| 2014 | 2.454.537 RON | 195.398 RON | 598.393 RON | 900.295 RON | 621.440 RON | 930.408 RON | 7 |
| 2013 | 1.616.484 RON | 91.579 RON | 199.068 RON | 719.148 RON | 213.827 RON | 735.009 RON | 7 |
| 2012 | 1.087.503 RON | 19.821 RON | 371.443 RON | 664.787 RON | 68.729 RON | 363.431 RON | 8 |
| 2011 | 1.121.860 RON | 24.793 RON | 198.861 RON | 495.017 RON | 44.790 RON | 343.610 RON | 8 |
| 2010 | 1.093.156 RON | 9.874 RON | 409.692 RON | 389.600 RON | 131.687 RON | 118.817 RON | 8 |
| 2009 | 1.005.755 RON | -13.307 RON | 336.221 RON | 294.768 RON | 144.024 RON | 108.943 RON | 7 |
| 2008 | 828.592 RON | 190 RON | 249.455 RON | 264.064 RON | 103.601 RON | 122.251 RON | 7 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 5.664.510 RON | 6.723.058 RON | 7.793.620 RON | 7.708.670 RON | 6.015.240 RON | 5.445.510 RON | 5.184.495 RON | 4.377.162 RON | 3.876.841 RON | 3.887.085 RON | 3.190.919 RON | 2.454.537 RON | 1.616.484 RON | 1.087.503 RON | 1.121.860 RON | 1.093.156 RON | 1.005.755 RON | 828.592 RON |
| Venituri totale | 5.681.459 RON | 6.728.983 RON | 7.797.070 RON | 8.339.725 RON | 7.899.968 RON | 6.020.222 RON | 5.189.110 RON | 4.390.696 RON | 3.946.755 RON | 4.489.496 RON | 3.709.396 RON | 2.585.176 RON | 2.053.144 RON | 1.107.117 RON | 1.122.200 RON | 1.094.329 RON | 1.008.070 RON | 834.481 RON |
| Cheltuieli totale | 5.465.628 RON | 6.639.713 RON | 7.314.757 RON | 7.374.278 RON | 7.235.743 RON | 5.775.723 RON | 4.728.063 RON | 4.050.955 RON | 3.859.025 RON | 4.143.348 RON | 3.636.833 RON | 2.361.010 RON | 1.943.051 RON | 1.082.664 RON | 1.092.960 RON | 1.076.283 RON | 1.015.644 RON | 834.255 RON |
| Profit brut | 215.831 RON | 89.270 RON | 482.313 RON | 965.447 RON | 664.225 RON | 244.499 RON | 461.047 RON | 339.741 RON | 87.730 RON | 346.148 RON | 72.563 RON | 224.166 RON | 110.093 RON | 24.453 RON | 29.240 RON | 18.046 RON | — | 226 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 7.574 RON | — |
| Profit net | 181.687 RON | 76.524 RON | 400.380 RON | 879.513 RON | 598.833 RON | 185.816 RON | 416.494 RON | 295.827 RON | 20.088 RON | 291.600 RON | 61.150 RON | 195.398 RON | 91.579 RON | 19.821 RON | 24.793 RON | 9.874 RON | — | 190 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 13.307 RON | — |
| Active fixe (imobilizate) | 5.019.471 RON | 4.985.174 RON | 4.629.784 RON | 4.097.904 RON | 3.010.934 RON | 1.771.469 RON | 1.248.030 RON | 1.295.575 RON | 1.231.621 RON | 1.204.046 RON | 1.094.336 RON | 900.295 RON | 719.148 RON | 664.787 RON | 495.017 RON | 389.600 RON | 294.768 RON | 264.064 RON |
| Active circulante | 391.563 RON | 372.383 RON | 480.760 RON | 749.828 RON | 1.255.925 RON | 1.908.625 RON | 932.878 RON | 565.813 RON | 437.629 RON | 523.355 RON | 513.366 RON | 621.440 RON | 213.827 RON | 68.729 RON | 44.790 RON | 131.687 RON | 144.024 RON | 103.601 RON |
| Stocuri | 331.422 RON | 272.205 RON | 379.240 RON | 368.337 RON | 327.057 RON | 318.202 RON | 304.645 RON | 271.058 RON | 219.473 RON | 247.765 RON | 399.031 RON | 399.726 RON | 187.772 RON | 50.510 RON | 43.681 RON | 101.039 RON | 136.286 RON | 99.324 RON |
| Creante | 14.189 RON | 18.903 RON | 44.680 RON | 117.008 RON | 148.535 RON | 48.287 RON | 31.093 RON | 8.095 RON | 11.329 RON | 14.196 RON | 34.443 RON | 157.573 RON | 1.116 RON | 5.774 RON | 220 RON | 1.009 RON | 4.598 RON | 2.926 RON |
| Casa si conturi la banci | 45.952 RON | 81.275 RON | 56.840 RON | 264.483 RON | 780.333 RON | 1.542.136 RON | 597.140 RON | 286.660 RON | 206.827 RON | 261.394 RON | 79.892 RON | 64.141 RON | 24.939 RON | 12.445 RON | 889 RON | 29.639 RON | 3.140 RON | 1.351 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | 2.067 RON | 2.414 RON | 8.453 RON | 7.066 RON | 1.102 RON | 1.358 RON | 2.664 RON | 7.222 RON | 6.372 RON | 4.041 RON |
| Datorii totale | 2.098.121 RON | 2.226.331 RON | 2.055.842 RON | 2.193.410 RON | 1.849.711 RON | 1.863.804 RON | 496.433 RON | 587.734 RON | 693.490 RON | 772.076 RON | 624.597 RON | 598.393 RON | 199.068 RON | 371.443 RON | 198.861 RON | 409.692 RON | 336.221 RON | 249.455 RON |
| Venituri in avans | 0 RON | — | — | — | 56.024 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 3.312.913 RON | 3.131.226 RON | 3.054.702 RON | 2.654.322 RON | 2.361.124 RON | 1.816.290 RON | 1.684.475 RON | 1.273.654 RON | 977.827 RON | 957.739 RON | 991.558 RON | 930.408 RON | 735.009 RON | 363.431 RON | 343.610 RON | 118.817 RON | 108.943 RON | 122.251 RON |
| Capital subscris varsat | 600.000 RON | 600.000 RON | 600.000 RON | 600.000 RON | 600.000 RON | 600.000 RON | 600.000 RON | 600.000 RON | 600.000 RON | 600.000 RON | 600.000 RON | 600.000 RON | 320.000 RON | 320.000 RON | 320.000 RON | 120.000 RON | 120.000 RON | 120.000 RON |
| Nr. mediu salariati | 12 | 12 | 21 | 21 | 7 | 15 | 17 | 16 | 16 | 16 | 16 | 7 | 7 | 8 | 8 | 8 | 7 | 7 |
1 contract atribuit, in valoare de 7.731 lei
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
1 contract
7.731 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.941 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.934.337 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.374 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.460 din cele 392.941 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.224.692 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 01.09.2026, 12:21).
Nu am gasit contracte publice pentru aceasta firma in SEAP/SICAP.