ONRC
ONRC
ANAF · anul 2020
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP
sector 3, „Centru Comercial“, Standurile nr. 6,7,12,13
Sector 6, Centru Comercial, Standul R7 şi S7
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| firmăadministrator | — |
| 1 deținător în act | 100% |
Un administrator din registru nu a putut fi legat de o identitate, așa că nu apare mai sus — îi potrivim după identificator, niciodată după nume.
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2011 | 3.200.876 RON | -420.156 RON | 3.155.136 RON | 891.737 RON | 4.066.729 RON | 1.789.838 RON | 13 |
| 2010 | 7.567.426 RON | 167.536 RON | 3.714.266 RON | 324.064 RON | 5.586.800 RON | 2.209.994 RON | 22 |
| 2009 | 8.835.301 RON | 430.245 RON | 6.675.889 RON | 452.350 RON | 8.235.301 RON | 2.049.595 RON | 23 |
| 2008 | 8.796.396 RON | 1.544.913 RON | 3.324.728 RON | 552.758 RON | 4.336.691 RON | 1.619.350 RON | 21 |
| Indicator | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 3.200.876 RON | 7.567.426 RON | 8.835.301 RON | 8.796.396 RON |
| Venituri totale | 3.259.846 RON | 7.930.729 RON | 8.885.630 RON | 8.881.952 RON |
| Cheltuieli totale | 3.680.002 RON | 7.637.703 RON | 8.354.426 RON | 7.108.167 RON |
| Profit brut | 0 RON | 293.026 RON | 531.204 RON | 1.773.785 RON |
| Pierdere bruta | 420.156 RON | — | — | — |
| Profit net | 0 RON | 167.536 RON | 430.245 RON | 1.544.913 RON |
| Pierdere neta | 420.156 RON | — | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | 891.737 RON | 324.064 RON | 452.350 RON | 552.758 RON |
| Active circulante | 4.066.729 RON | 5.586.800 RON | 8.235.301 RON | 4.336.691 RON |
| Stocuri | 2.743.307 RON | 3.718.365 RON | 5.771.058 RON | 2.389.529 RON |
| Creante | 1.321.834 RON | 1.474.198 RON | 1.969.771 RON | 1.461.383 RON |
| Casa si conturi la banci | 1.588 RON | 394.237 RON | 494.472 RON | 485.779 RON |
| Cheltuieli in avans | 4.352 RON | 13.396 RON | 37.833 RON | 54.629 RON |
| Datorii totale | 3.155.136 RON | 3.714.266 RON | 6.675.889 RON | 3.324.728 RON |
| Venituri in avans | 17.844 RON | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 1.789.838 RON | 2.209.994 RON | 2.049.595 RON | 1.619.350 RON |
| Capital subscris varsat | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON |
| Nr. mediu salariati | 13 | 22 | 23 | 21 |