Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.662.531 RON | 28.902 RON | 2.048.637 RON | 171.804 RON | 2.707.689 RON | 832.204 RON | 5 |
| 2024 | 2.640.223 RON | 59.844 RON | 2.199.934 RON | 138.802 RON | 2.863.398 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
| 803.301 RON |
| 7 |
| 2023 | 2.361.574 RON | 84.143 RON | 2.067.305 RON | 150.278 RON | 2.705.979 RON | 788.952 RON | 8 |
| 2022 | 1.973.438 RON | 113.489 RON | 1.655.108 RON | 162.124 RON | 2.197.793 RON | 704.809 RON | 8 |
| 2021 | 2.894.776 RON | 224.326 RON | 1.937.683 RON | 182.967 RON | 2.344.767 RON | 591.321 RON | 10 |
| 2020 | 1.369.692 RON | 91.556 RON | 1.783.427 RON | 204.947 RON | 1.945.475 RON | 366.995 RON | 8 |
| 2019 | 1.393.162 RON | -69.237 RON | 1.779.475 RON | 227.488 RON | 1.827.426 RON | 275.439 RON | — |
| 2018 | 2.682.258 RON | 144.398 RON | 1.605.535 RON | 250.134 RON | 1.700.076 RON | 344.675 RON | 12 |
| 2017 | 2.284.454 RON | 59.235 RON | 1.763.096 RON | 272.781 RON | 2.640.097 RON | 1.149.782 RON | 9 |
| 2016 | 2.492.698 RON | 7.782 RON | 1.920.689 RON | 292.910 RON | 2.718.326 RON | 1.090.547 RON | 11 |
| 2015 | 2.835.158 RON | -89.188 RON | 1.864.268 RON | 335.001 RON | 2.612.033 RON | 1.082.766 RON | 12 |
| 2014 | 4.245.199 RON | -86.473 RON | 1.720.937 RON | 416.510 RON | 2.520.571 RON | 1.216.144 RON | 19 |
| 2013 | 5.124.088 RON | -368.496 RON | 1.630.688 RON | 464.576 RON | 2.468.729 RON | 1.302.617 RON | 28 |
| 2012 | 7.197.294 RON | -87.294 RON | 1.714.469 RON | 506.501 RON | 2.879.081 RON | 1.671.113 RON | — |
| 2011 | 8.118.727 RON | 3.967 RON | 1.599.844 RON | 322.289 RON | 2.845.748 RON | 1.568.193 RON | 40 |
| 2010 | 8.530.035 RON | 162.283 RON | 1.424.012 RON | 343.046 RON | 2.645.192 RON | 1.564.226 RON | 34 |
| 2009 | 5.469.590 RON | 4.307 RON | 1.382.566 RON | 159.417 RON | 2.625.093 RON | 1.401.944 RON | 26 |
| 2008 | 8.450.870 RON | 200.412 RON | 1.257.774 RON | 150.700 RON | 2.485.614 RON | 1.378.540 RON | 31 |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| 2013 |
|---|
| 2012 |
|---|
| 2011 |
|---|
| 2010 |
|---|
| 2009 |
|---|
| 2008 |
|---|
| Cifra de afaceri | 1.662.531 RON | 2.640.223 RON | 2.361.574 RON | 1.973.438 RON | 2.894.776 RON | 1.369.692 RON | 1.393.162 RON | 2.682.258 RON | 2.284.454 RON | 2.492.698 RON | 2.835.158 RON | 4.245.199 RON | 5.124.088 RON | 7.197.294 RON | 8.118.727 RON | 8.530.035 RON | 5.469.590 RON | 8.450.870 RON |
| Venituri totale | 1.662.855 RON | 2.640.223 RON | 2.361.574 RON | 1.974.492 RON | 2.901.320 RON | 1.396.867 RON | 1.402.246 RON | 2.687.689 RON | 2.291.843 RON | 2.497.324 RON | 2.836.553 RON | 4.252.957 RON | 5.206.382 RON | 7.203.304 RON | ||||
| Cheltuieli totale | 1.620.069 RON | 2.566.006 RON | 2.273.621 RON | 1.861.003 RON | 2.676.994 RON | 1.305.311 RON | 1.471.483 RON | 2.536.714 RON | 2.232.608 RON | 2.489.542 RON | 2.925.741 RON | 4.339.430 RON | 5.574.878 RON | 7.290.598 RON | ||||
| Profit brut | 42.786 RON | 74.217 RON | 87.953 RON | 113.489 RON | 224.326 RON | 91.556 RON | 0 RON | 150.975 RON | 59.235 RON | 7.782 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | ||||
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 69.237 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 89.188 RON | 86.473 RON | 368.496 RON | 87.294 RON | ||||
| Profit net | 28.902 RON | 59.844 RON | 84.143 RON | 113.489 RON | 224.326 RON | 91.556 RON | 0 RON | 144.398 RON | 59.235 RON | 7.782 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | ||||
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 69.237 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 89.188 RON | 86.473 RON | 368.496 RON | 87.294 RON | ||||
| Active fixe (imobilizate) | 171.804 RON | 138.802 RON | 150.278 RON | 162.124 RON | 182.967 RON | 204.947 RON | 227.488 RON | 250.134 RON | 272.781 RON | 292.910 RON | 335.001 RON | 416.510 RON | 464.576 RON | 506.501 RON | ||||
| Active circulante | 2.707.689 RON | 2.863.398 RON | 2.705.979 RON | 2.197.793 RON | 2.344.767 RON | 1.945.475 RON | 1.827.426 RON | 1.700.076 RON | 2.640.097 RON | 2.718.326 RON | 2.612.033 RON | 2.520.571 RON | 2.468.729 RON | 2.879.081 RON | ||||
| Stocuri | 1.092.143 RON | 1.284.205 RON | 1.126.430 RON | 735.666 RON | 861.946 RON | 473.385 RON | 547.348 RON | 350.901 RON | 297.696 RON | 442.659 RON | 840.555 RON | 814.246 RON | 409.869 RON | 520.088 RON | ||||
| Creante | 1.600.323 RON | 1.573.881 RON | 1.568.954 RON | 1.449.306 RON | 1.446.578 RON | 1.466.465 RON | 1.276.987 RON | 1.337.606 RON | 2.322.391 RON | 2.271.215 RON | 1.768.925 RON | 1.664.588 RON | 2.053.876 RON | 2.353.607 RON | ||||
| Casa si conturi la banci | 13.163 RON | 5.312 RON | 10.595 RON | 12.821 RON | 36.243 RON | 5.625 RON | 3.091 RON | 11.569 RON | 20.010 RON | 4.452 RON | 2.553 RON | 41.737 RON | 4.984 RON | 5.386 RON | ||||
| Cheltuieli in avans | 1.348 RON | 1.035 RON | — | — | 1.270 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | ||||
| Datorii totale | 2.048.637 RON | 2.199.934 RON | 2.067.305 RON | 1.655.108 RON | 1.937.683 RON | 1.783.427 RON | 1.779.475 RON | 1.605.535 RON | 1.763.096 RON | 1.920.689 RON | 1.864.268 RON | 1.720.937 RON | 1.630.688 RON | 1.714.469 RON | ||||
| Capitaluri proprii | 832.204 RON | 803.301 RON | 788.952 RON | 704.809 RON | 591.321 RON | 366.995 RON | 275.439 RON | 344.675 RON | 1.149.782 RON | 1.090.547 RON | 1.082.766 RON | 1.216.144 RON | 1.302.617 RON | 1.671.113 RON | ||||
| Capital subscris varsat | 37.470 RON | 37.470 RON | 37.470 RON | 37.470 RON | 37.470 RON | 37.470 RON | 37.470 RON | 37.470 RON | 37.470 RON | 37.470 RON | 37.470 RON | 37.470 RON | 37.470 RON | 37.470 RON | ||||
| Nr. mediu salariati | 5 | 7 | 8 | 8 | 10 | 8 | — | 12 | 9 | 11 | 12 | 19 | 28 | — | 40 |
| 8.119.434 RON |
| 8.532.911 RON |
| 5.476.027 RON |
| 8.457.436 RON |
| 8.104.803 RON |
| 8.314.318 RON |
| 5.444.596 RON |
| 8.246.414 RON |
| 14.631 RON |
| 218.593 RON |
| 31.431 RON |
| 211.022 RON |
| 0 RON |
| — |
| — |
| — |
| 3.967 RON |
| 162.283 RON |
| 4.307 RON |
| 200.412 RON |
| 0 RON |
| — |
| — |
| — |
| 322.289 RON |
| 343.046 RON |
| 159.417 RON |
| 150.700 RON |
| 2.845.748 RON |
| 2.645.192 RON |
| 2.625.093 RON |
| 2.485.614 RON |
| 617.353 RON |
| 424.145 RON |
| 508.407 RON |
| 496.385 RON |
| 2.023.938 RON |
| 2.009.312 RON |
| 2.079.139 RON |
| 1.956.112 RON |
| 204.457 RON |
| 211.735 RON |
| 37.547 RON |
| 33.117 RON |
| — |
| — |
| — |
| — |
| 1.599.844 RON |
| 1.424.012 RON |
| 1.382.566 RON |
| 1.257.774 RON |
| 1.568.193 RON |
| 1.564.226 RON |
| 1.401.944 RON |
| 1.378.540 RON |
| 100.000 RON |
| 100.000 RON |
| 100.000 RON |
| 100.000 RON |
| 34 |
| 26 |
| 31 |
Fără denumire: codul înseamnă altceva în Rev.2 față de Rev.3, iar revizia nu e înregistrată.
Ia act de renunţarea creditoarei COLECT METAL S.R.L. cu sediul procesual ales la Societatea civilă de avocaţi Dumitrache - Chironda, Ivu şi Asociaţii, în ..., la judecata cererii pentru emiterea ordonanţei de plată împotriva debitoarei REMAT CÂMPENI SEBES SA, cu sediul în ... Fără cheltuieli de judecată. Cu drept de recurs în 30 de zile de la comunicare. Recursul se depune la Tribunalul Alba, potrivit art. 490 alin. 1 Noul Cod de procedură civilă. Dată la 10.03.2026. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor de către grefa instanţei, potrivit art. 402 Codul de procedură civilă 2010.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Admite excepţia necompetenţei materiale a Judecătoriei Câmpeni, invocată din oficiu. Declină cererea de chemare în judecată formulată de creditorul COLECT METAL SRL PRIN SOC. CIV. DE AV. ''DUMITRACHE-CHIRONDA, IVU SI ASOC.'' cu sediul ales pt. com. actelor, în contradictoriu cu debitorul REMAT CIMPENI SEBES SA, , spre competentă soluţionare în favoarea Tribunalului Alba. Fără cale de atac.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
1 contract atribuit, in valoare de 66.800 lei
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
1 contract
66.800 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.559 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.942.446 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 222.691 de documente constatatoare — adica sub 5,7% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 66.676 din cele 393.559 au macar un document publicat, adica 16,9%. Pentru celelalte 83,1% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.032 documente la 19.239.988 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 153 de zile de la data documentului, iar 28,4% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 03.09.2026, 16:22).
Nu am gasit contracte publice pentru aceasta firma in SEAP/SICAP.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.