ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 80% |
| persoană | 20% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 974.087 RON | 63.012 RON | 828.231 RON | 305.423 RON | 683.181 RON | 160.373 RON | 4 |
| 2024 | 2.210.370 RON | 1.233.053 RON | 157.517 RON | 188.804 RON | 1.299.127 RON | 1.330.414 RON | 5 |
| 2023 | 1.134.004 RON | 271.118 RON | 253.008 RON | 26.743 RON | 594.744 RON | 368.479 RON | 6 |
| 2022 | 1.660.307 RON | 938.602 RON | 155.161 RON | 26.748 RON | 1.164.376 RON | 1.035.963 RON | 6 |
| 2021 | 937.522 RON | 284.836 RON | 87.088 RON | 26.742 RON | 1.056.436 RON | 996.090 RON | 6 |
| 2020 | 1.155.028 RON | 613.860 RON | 139.971 RON | 26.742 RON | 1.569.983 RON | 1.456.754 RON | 3 |
| 2019 | 1.404.527 RON | 745.020 RON | 187.463 RON | 34.764 RON | 1.169.263 RON | 1.016.564 RON | 3 |
| 2018 | 503.456 RON | 267.848 RON | 79.191 RON | 188.030 RON | 436.547 RON | 545.386 RON | 3 |
| 2017 | 451.247 RON | 218.853 RON | 73.080 RON | 213.730 RON | 153.142 RON | 293.792 RON | 3 |
| 2016 | 367.872 RON | 99.527 RON | 103.334 RON | 239.742 RON | 234.637 RON | 371.045 RON | 3 |
| 2015 | 439.722 RON | 170.985 RON | 81.076 RON | 263.571 RON | 589.022 RON | 771.517 RON | 3 |
| 2014 | 268.575 RON | 19.221 RON | 51.539 RON | 285.915 RON | 365.160 RON | 599.536 RON | 5 |
| 2013 | 273.464 RON | 7.927 RON | 51.552 RON | 312.855 RON | 560.707 RON | 822.010 RON | 5 |
| 2012 | 332.515 RON | 78.687 RON | 54.010 RON | 246.344 RON | 670.928 RON | 863.262 RON | 5 |
| 2011 | 400.482 RON | 133.529 RON | 88.947 RON | 229.120 RON | 650.542 RON | 790.715 RON | 5 |
| 2010 | 413.358 RON | 74.182 RON | 99.271 RON | 203.786 RON | 740.435 RON | 844.950 RON | 5 |
| 2009 | 655.608 RON | 329.237 RON | 148.919 RON | 233.642 RON | 686.044 RON | 770.767 RON | 5 |
| 2008 | 433.320 RON | 59.570 RON | 190.402 RON | 216.602 RON | 402.670 RON | 428.870 RON | 5 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 974.087 RON | 2.210.370 RON | 1.134.004 RON | 1.660.307 RON | 937.522 RON | 1.155.028 RON | 1.404.527 RON | 503.456 RON | 451.247 RON | 367.872 RON | 439.722 RON | 268.575 RON | 273.464 RON | 332.515 RON | 400.482 RON | 413.358 RON | 655.608 RON | 433.320 RON |
| Venituri totale | 974.582 RON | 2.210.781 RON | 1.134.589 RON | 1.660.969 RON | 938.439 RON | 1.166.873 RON | 1.586.332 RON | 503.493 RON | 451.301 RON | 368.281 RON | 440.591 RON | 271.452 RON | 277.703 RON | 343.558 RON | 421.223 RON | 420.834 RON | 674.781 RON | 442.022 RON |
| Cheltuieli totale | 899.852 RON | 913.127 RON | 852.352 RON | 706.089 RON | 644.407 RON | 541.717 RON | 825.448 RON | 230.611 RON | 227.935 RON | 265.071 RON | 256.388 RON | 244.088 RON | 261.445 RON | 254.539 RON | 275.058 RON | 331.586 RON | 282.510 RON | 371.040 RON |
| Profit brut | 74.730 RON | 1.297.654 RON | 282.237 RON | 954.880 RON | 294.032 RON | 625.156 RON | 760.884 RON | 272.882 RON | 223.366 RON | 103.210 RON | 184.203 RON | 27.364 RON | 16.258 RON | 89.019 RON | 146.165 RON | 89.248 RON | 392.271 RON | 70.982 RON |
| Profit net | 63.012 RON | 1.233.053 RON | 271.118 RON | 938.602 RON | 284.836 RON | 613.860 RON | 745.020 RON | 267.848 RON | 218.853 RON | 99.527 RON | 170.985 RON | 19.221 RON | 7.927 RON | 78.687 RON | 133.529 RON | 74.182 RON | 329.237 RON | 59.570 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 305.423 RON | 188.804 RON | 26.743 RON | 26.748 RON | 26.742 RON | 26.742 RON | 34.764 RON | 188.030 RON | 213.730 RON | 239.742 RON | 263.571 RON | 285.915 RON | 312.855 RON | 246.344 RON | 229.120 RON | 203.786 RON | 233.642 RON | 216.602 RON |
| Active circulante | 683.181 RON | 1.299.127 RON | 594.744 RON | 1.164.376 RON | 1.056.436 RON | 1.569.983 RON | 1.169.263 RON | 436.547 RON | 153.142 RON | 234.637 RON | 589.022 RON | 365.160 RON | 560.707 RON | 670.928 RON | 650.542 RON | 740.435 RON | 686.044 RON | 402.670 RON |
| Stocuri | 2.910 RON | 2.910 RON | — | — | — | 3.135 RON | 1.887 RON | 639 RON | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Creante | 88.838 RON | 5.971 RON | 18.115 RON | 31.820 RON | 190.355 RON | 186.170 RON | 299.818 RON | 20.244 RON | 19.840 RON | 21.941 RON | 190.787 RON | 8.119 RON | 36.715 RON | 175.475 RON | 234.639 RON | 69.867 RON | 245.429 RON | 32.707 RON |
| Casa si conturi la banci | 591.433 RON | 1.290.246 RON | 576.629 RON | 1.132.556 RON | 866.081 RON | 1.380.678 RON | 867.558 RON | 415.664 RON | 133.302 RON | 212.696 RON | 398.235 RON | 357.041 RON | 523.992 RON | 495.453 RON | 415.903 RON | 670.568 RON | 440.615 RON | 369.963 RON |
| Datorii totale | 828.231 RON | 157.517 RON | 253.008 RON | 155.161 RON | 87.088 RON | 139.971 RON | 187.463 RON | 79.191 RON | 73.080 RON | 103.334 RON | 81.076 RON | 51.539 RON | 51.552 RON | 54.010 RON | 88.947 RON | 99.271 RON | 148.919 RON | 190.402 RON |
| Capitaluri proprii | 160.373 RON | 1.330.414 RON | 368.479 RON | 1.035.963 RON | 996.090 RON | 1.456.754 RON | 1.016.564 RON | 545.386 RON | 293.792 RON | 371.045 RON | 771.517 RON | 599.536 RON | 822.010 RON | 863.262 RON | 790.715 RON | 844.950 RON | 770.767 RON | 428.870 RON |
| Capital subscris varsat | 25.000 RON | 25.000 RON | 25.000 RON | 25.000 RON | 25.000 RON | 25.000 RON | 25.000 RON | 25.000 RON | 25.000 RON | 25.000 RON | — | 25.000 RON | 25.000 RON | 25.000 RON | 25.000 RON | 25.000 RON | 25.000 RON | 25.000 RON |
| Nr. mediu salariati | 4 | 5 | 6 | 6 | 6 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
129 de contracte atribuite, in valoare de 11.124.608 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 10.580.438 lei.
Achizitii directe
122 de contracte
10.580.316 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
7 contracte
544.292 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.291 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.937.090 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.446 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.485 din cele 393.291 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,4% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.231.847 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 02.09.2026, 15:41).
Apar in aceeasi oferta, dar nu ca parteneri de asociere: ori unul e ofertantul si celalalt il sustine (subcontractant / tert sustinator), ori amandoi sustin acelasi ofertant. Rolul exact e pe fiecare rand.
| Firma | Licitatii comune | Rol in oferta | Proceduri | Concurenti | |
|---|---|---|---|---|---|
DRUMURI BIHOR SACUI 10980670 | 1 | ofertant · l-a avut subcontractant | 1 | — | vezi ↗ |
„Licitatii comune" = toate procedurile in care apar amandoua firmele, indiferent de relatie — exact cate se deschid la „vezi". Coloanele de dupa numara doar procedurile cu relatia de pe rand, deci sunt mereu mai mici sau egale. Derivat din declaratiile de participare depuse in SICAP, nu din rezultatul procedurii — deci acopera si ofertele care nu au castigat. Denumirile sunt cele CURENTE din registru; firmele straine pastreaza numele din anunt. „Concurenti = Da" inseamna ca aceleasi doua firme au fost, in alta procedura, in grupuri diferite pe acelasi lot. Informativ, nu dovada.