ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
Fără denumire: codul înseamnă altceva în Rev.2 față de Rev.3, iar revizia nu e înregistrată.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 122.706 RON | -70.156 RON | 436.749 RON | 10 RON | 28.751 RON | -407.988 RON | 2 |
| 2024 | 126.871 RON | -61.672 RON | 365.480 RON | 10 RON | 27.974 RON | -337.496 RON | 2 |
| 2023 | 132.077 RON | -42.478 RON | 318.731 RON | 10 RON | 42.898 RON | -275.823 RON | 2 |
| 2022 | 128.445 RON | -8.965 RON | 272.609 RON | 10 RON | 39.254 RON | -233.345 RON | 1 |
| 2021 | 90.816 RON | -10.034 RON | 884.494 RON | 10 RON | 660.103 RON | -224.381 RON | 1 |
| 2020 | 44.719 RON | -1.149 RON | 892.732 RON | 10 RON | 678.375 RON | -214.347 RON | 1 |
| 2019 | 238.822 RON | -16.317 RON | 889.572 RON | 10 RON | 676.365 RON | -213.197 RON | 1 |
| 2018 | 344.590 RON | 2.361 RON | 852.970 RON | 10 RON | 661.050 RON | -191.910 RON | 1 |
| 2017 | 467.989 RON | 12.580 RON | 777.914 RON | — | 583.643 RON | -194.271 RON | 1 |
| 2016 | 478.437 RON | -5.456 RON | 662.208 RON | — | 455.357 RON | -206.851 RON | 2 |
| 2015 | 318.539 RON | -7.365 RON | 452.849 RON | — | 251.454 RON | -201.395 RON | 1 |
| 2014 | 31.628 RON | -456 RON | 249.665 RON | — | 55.635 RON | -194.030 RON | — |
| 2013 | 21.607 RON | -20.664 RON | 249.072 RON | — | 55.498 RON | -193.574 RON | 1 |
| 2012 | 12.768 RON | -22.081 RON | 225.641 RON | 7.247 RON | 45.484 RON | -172.910 RON | 1 |
| 2011 | 14.151 RON | -32.028 RON | 200.773 RON | 18.118 RON | 31.825 RON | -150.830 RON | — |
| 2010 | 24.906 RON | -37.071 RON | 197.896 RON | 44.681 RON | 34.413 RON | -118.802 RON | — |
| 2009 | 57.252 RON | -33.584 RON | 180.816 RON | 71.245 RON | 27.841 RON | -81.730 RON | — |
| 2008 | 25.647 RON | -34.686 RON | 115.111 RON | 47.079 RON | 19.885 RON | -48.147 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 122.706 RON | 126.871 RON | 132.077 RON | 128.445 RON | 90.816 RON | 44.719 RON | 238.822 RON | 344.590 RON | 467.989 RON | 478.437 RON | 318.539 RON | 31.628 RON | 21.607 RON | 12.768 RON | 14.151 RON | 24.906 RON | 57.252 RON | 25.647 RON |
| Venituri totale | 122.706 RON | 126.871 RON | 132.080 RON | 128.446 RON | 90.816 RON | 44.719 RON | 238.822 RON | 344.590 RON | 467.989 RON | 478.437 RON | 318.539 RON | 31.628 RON | 21.607 RON | 12.768 RON | 14.151 RON | 24.906 RON | 57.252 RON | 25.647 RON |
| Cheltuieli totale | 191.634 RON | 187.274 RON | 173.237 RON | 136.134 RON | 98.656 RON | 44.593 RON | 252.571 RON | 338.783 RON | 450.728 RON | 480.235 RON | 325.035 RON | 31.136 RON | 41.662 RON | 34.849 RON | 46.179 RON | 58.752 RON | 89.369 RON | 60.333 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 126 RON | 0 RON | 5.807 RON | 17.261 RON | 0 RON | 0 RON | 492 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Pierdere bruta | 68.928 RON | 60.403 RON | 41.157 RON | 7.688 RON | 7.840 RON | 0 RON | 13.749 RON | 0 RON | 0 RON | 1.798 RON | — | 0 RON | 20.055 RON | 22.081 RON | 32.028 RON | 33.846 RON | 32.117 RON | 34.686 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 2.361 RON | 12.580 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Pierdere neta | 70.156 RON | 61.672 RON | 42.478 RON | 8.965 RON | 10.034 RON | 1.149 RON | 16.317 RON | 0 RON | 0 RON | 5.456 RON | 7.365 RON | 456 RON | 20.664 RON | 22.081 RON | 32.028 RON | 37.071 RON | 33.584 RON | 34.686 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 10 RON | 10 RON | 10 RON | 10 RON | 10 RON | 10 RON | 10 RON | 10 RON | — | — | — | — | — | 7.247 RON | 18.118 RON | 44.681 RON | 71.245 RON | 47.079 RON |
| Active circulante | 28.751 RON | 27.974 RON | 42.898 RON | 39.254 RON | 660.103 RON | 678.375 RON | 676.365 RON | 661.050 RON | 583.643 RON | 455.357 RON | 251.454 RON | 55.635 RON | 55.498 RON | 45.484 RON | 31.825 RON | 34.413 RON | 27.841 RON | 19.885 RON |
| Stocuri | 18.868 RON | 23.048 RON | 28.326 RON | 11.232 RON | 591.666 RON | 603.999 RON | 602.396 RON | 583.997 RON | 515.423 RON | 398.784 RON | 211.133 RON | 47.924 RON | 44.848 RON | 35.679 RON | 24.509 RON | 23.610 RON | 21.609 RON | 19.205 RON |
| Creante | 1.644 RON | 1.724 RON | 1.670 RON | 1.679 RON | 63.840 RON | 70.540 RON | 72.735 RON | 76.989 RON | 67.775 RON | 56.569 RON | 40.257 RON | 7.611 RON | 10.644 RON | 9.561 RON | 7.316 RON | 10.803 RON | 6.206 RON | 666 RON |
| Casa si conturi la banci | 8.239 RON | 3.202 RON | 12.902 RON | 26.343 RON | 4.597 RON | 3.836 RON | 1.234 RON | 64 RON | 445 RON | 4 RON | 64 RON | 100 RON | 6 RON | 244 RON | — | — | 26 RON | 14 RON |
| Datorii totale | 436.749 RON | 365.480 RON | 318.731 RON | 272.609 RON | 884.494 RON | 892.732 RON | 889.572 RON | 852.970 RON | 777.914 RON | 662.208 RON | 452.849 RON | 249.665 RON | 249.072 RON | 225.641 RON | 200.773 RON | 197.896 RON | 180.816 RON | 115.111 RON |
| Capitaluri proprii | -407.988 RON | -337.496 RON | -275.823 RON | -233.345 RON | -224.381 RON | -214.347 RON | -213.197 RON | -191.910 RON | -194.271 RON | -206.851 RON | -201.395 RON | -194.030 RON | -193.574 RON | -172.910 RON | -150.830 RON | -118.802 RON | -81.730 RON | -48.147 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | — | 1 | 1 | — | — | — | — |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
32 de contracte atribuite, in valoare de 61.824 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 61.856 lei.
Achizitii directe
32 de contracte
61.824 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
0 contracte
0 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.503 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.931.110 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.287 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.431 din cele 392.503 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.016 documente la 19.218.031 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 31.08.2026, 15:35).