ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Vecinii nu se pot numara: adresa publicata nu ajunge nici pana la strada, deci cheia ar aduna toata localitatea.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Amână pronunţarea în cauză la data de 17.08.2026. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 03.08.2026.
Amână pronunţarea în cauză la data de 03.08.2026. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 21.07.2026.
Amână pronunţarea în cauză la data de 21.07.2026. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 07.07.2026.
Amână pronunţarea în cauză la data de 07.07.2026. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 22.06.2026.
Amână pronunţarea în cauză la data de 22.06.2026. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 08.06.2026.
Amână pronunţarea în cauză la data de 08.06.2026. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 28.05.2026.
Amână judecarea cauzei la data de 28.05.2026.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 759.335 RON | -103.001 RON | 400.828 RON | 10.294 RON | 51.450 RON | -308.643 RON | 8 |
| 2024 | 767.163 RON | -10.369 RON | 351.451 RON | 10.294 RON | 105.074 RON | -205.642 RON | 8 |
| 2023 | 807.858 RON | 2.629 RON | 366.659 RON | 10.859 RON | 130.086 RON | -195.273 RON | 9 |
| 2022 | 721.797 RON | -84.428 RON | 453.668 RON | 5.435 RON | 250.330 RON | -197.903 RON | 9 |
| 2021 | 473.754 RON | -80.953 RON | 261.117 RON | 5.435 RON | 142.208 RON | -113.474 RON | 8 |
| 2020 | 374.438 RON | -36.521 RON | 200.768 RON | 5.435 RON | 162.812 RON | -32.521 RON | 7 |
| 2019 | 988.538 RON | 202.725 RON | 175.146 RON | 5.435 RON | 441.341 RON | 271.630 RON | 9 |
| 2018 | 834.918 RON | 163.339 RON | 93.984 RON | 5.435 RON | 157.454 RON | 68.905 RON | 8 |
| 2017 | 622.809 RON | 80.731 RON | 155.331 RON | 5.435 RON | 55.462 RON | -94.434 RON | 6 |
| 2016 | 348.224 RON | -173.512 RON | 249.066 RON | 5.435 RON | 68.466 RON | -175.165 RON | 3 |
| 2015 | 445.442 RON | 65.389 RON | 304.978 RON | 266.907 RON | 36.418 RON | -1.653 RON | 4 |
| 2014 | 169.951 RON | -7.598 RON | 406.856 RON | 266.907 RON | 72.907 RON | -67.042 RON | 3 |
| 2013 | 161.445 RON | -48.682 RON | 373.683 RON | 266.907 RON | 47.332 RON | -59.444 RON | 5 |
| 2012 | 232.369 RON | 2.327 RON | 312.465 RON | 266.907 RON | 34.796 RON | -10.762 RON | 5 |
| 2011 | 152.275 RON | -35.321 RON | 263.191 RON | 215.299 RON | 34.803 RON | -13.089 RON | 2 |
| 2010 | 11.249 RON | -44.285 RON | 228.483 RON | 216.988 RON | 33.727 RON | 22.232 RON | 1 |
| 2008 | 79.941 RON | 14.314 RON | 185.992 RON | 234.641 RON | 49.207 RON | 97.856 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 759.335 RON | 767.163 RON | 807.858 RON | 721.797 RON | 473.754 RON | 374.438 RON | 988.538 RON | 834.918 RON | 622.809 RON | 348.224 RON | 445.442 RON | 169.951 RON | 161.445 RON | 232.369 RON | 152.275 RON | 11.249 RON | 79.941 RON |
| Venituri totale | 759.996 RON | 767.940 RON | 837.941 RON | 723.766 RON | 532.735 RON | 397.427 RON | 991.870 RON | 838.283 RON | 625.145 RON | 416.739 RON | 446.341 RON | 173.805 RON | 161.445 RON | 232.386 RON | 152.275 RON | 19.849 RON | 79.955 RON |
| Cheltuieli totale | 862.997 RON | 778.309 RON | 827.191 RON | 800.960 RON | 608.937 RON | 430.193 RON | 779.226 RON | 666.561 RON | 538.163 RON | 586.084 RON | 380.952 RON | 176.189 RON | 205.761 RON | 230.059 RON | 187.596 RON | 62.484 RON | 62.914 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 10.750 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 212.644 RON | 171.722 RON | 86.982 RON | 0 RON | 65.389 RON | 0 RON | 0 RON | 2.327 RON | 0 RON | — | 17.041 RON |
| Pierdere bruta | 103.001 RON | 10.369 RON | 0 RON | 77.194 RON | 76.202 RON | 32.766 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 169.345 RON | — | 2.384 RON | 44.316 RON | 0 RON | 35.321 RON | 42.635 RON | — |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 2.629 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 202.725 RON | 163.339 RON | 80.731 RON | 0 RON | 65.389 RON | 0 RON | 0 RON | 2.327 RON | 0 RON | — | 14.314 RON |
| Pierdere neta | 103.001 RON | 10.369 RON | 0 RON | 84.428 RON | 80.953 RON | 36.521 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 173.512 RON | 0 RON | 7.598 RON | 48.682 RON | 0 RON | 35.321 RON | 44.285 RON | — |
| Active fixe (imobilizate) | 10.294 RON | 10.294 RON | 10.859 RON | 5.435 RON | 5.435 RON | 5.435 RON | 5.435 RON | 5.435 RON | 5.435 RON | 5.435 RON | 266.907 RON | 266.907 RON | 266.907 RON | 266.907 RON | 215.299 RON | 216.988 RON | 234.641 RON |
| Active circulante | 51.450 RON | 105.074 RON | 130.086 RON | 250.330 RON | 142.208 RON | 162.812 RON | 441.341 RON | 157.454 RON | 55.462 RON | 68.466 RON | 36.418 RON | 72.907 RON | 47.332 RON | 34.796 RON | 34.803 RON | 33.727 RON | 49.207 RON |
| Stocuri | 14.195 RON | 24.321 RON | 39.558 RON | 37.340 RON | 64.638 RON | 41.388 RON | 32.211 RON | 74.427 RON | 47.706 RON | 45.570 RON | 35.376 RON | 60.637 RON | 40.466 RON | 31.940 RON | 26.158 RON | 22.054 RON | 36.091 RON |
| Creante | 24.570 RON | 45.434 RON | 61.144 RON | 182.878 RON | 63.349 RON | 30.473 RON | 23.343 RON | 9.473 RON | 6.554 RON | 23.703 RON | 1.234 RON | 1.619 RON | 2.785 RON | 2.252 RON | 5.568 RON | 8.648 RON | 5.229 RON |
| Casa si conturi la banci | 12.685 RON | 35.319 RON | 29.384 RON | 30.112 RON | 14.221 RON | 90.951 RON | 385.787 RON | 73.554 RON | 1.202 RON | -807 RON | -192 RON | 10.651 RON | 4.081 RON | 604 RON | 3.077 RON | 3.025 RON | 7.887 RON |
| Cheltuieli in avans | 30.441 RON | 30.441 RON | 30.441 RON | — | — | — | — | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — | — | — |
| Datorii totale | 400.828 RON | 351.451 RON | 366.659 RON | 453.668 RON | 261.117 RON | 200.768 RON | 175.146 RON | 93.984 RON | 155.331 RON | 249.066 RON | 304.978 RON | 406.856 RON | 373.683 RON | 312.465 RON | 263.191 RON | 228.483 RON | 185.992 RON |
| Capitaluri proprii | -308.643 RON | -205.642 RON | -195.273 RON | -197.903 RON | -113.474 RON | -32.521 RON | 271.630 RON | 68.905 RON | -94.434 RON | -175.165 RON | -1.653 RON | -67.042 RON | -59.444 RON | -10.762 RON | -13.089 RON | 22.232 RON | 97.856 RON |
| Capital subscris varsat | 4.000 RON | 4.000 RON | 4.000 RON | 4.000 RON | 4.000 RON | 4.000 RON | 4.000 RON | 4.000 RON | 4.000 RON | 4.000 RON | — | 4.000 RON | 4.000 RON | 4.000 RON | 4.000 RON | 4.000 RON | 2.000 RON |
| Nr. mediu salariati | 8 | 8 | 9 | 9 | 8 | 7 | 9 | 8 | 6 | 3 | 4 | 3 | 5 | 5 | 2 | 1 | 1 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
11 contracte atribuite, in valoare de 286.618 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 286.629 lei.
Achizitii directe
11 contracte
286.618 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
0 contracte
0 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.941 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.934.337 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.374 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.460 din cele 392.941 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.224.692 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 01.09.2026, 08:58).