ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
spaţiu comercial
Poiana Mărului
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 5.849.881 RON | 134.579 RON | 1.019.755 RON | 982.095 RON | 509.550 RON | 471.890 RON | 6 |
| 2024 | 4.158.145 RON | 231.109 RON | 775.448 RON | 903.282 RON | 289.477 RON | 417.311 RON | 3 |
| 2023 | 3.782.451 RON | 202.694 RON | 820.274 RON | 881.769 RON | 223.907 RON | 285.402 RON | 3 |
| 2022 | 3.303.550 RON | 236.990 RON | 221.308 RON | 136.121 RON | 567.895 RON | 482.708 RON | 3 |
| 2021 | 2.369.320 RON | 212.884 RON | 168.804 RON | 160.294 RON | 284.228 RON | 275.718 RON | 2 |
| 2020 | 1.764.307 RON | 116.414 RON | 110.716 RON | 138.554 RON | 384.996 RON | 412.834 RON | 1 |
| 2019 | 1.499.537 RON | 107.654 RON | 98.042 RON | 152.966 RON | 266.496 RON | 321.420 RON | 2 |
| 2018 | 1.119.504 RON | 63.163 RON | 95.689 RON | 137.348 RON | 172.107 RON | 213.766 RON | 2 |
| 2017 | 728.180 RON | 68.600 RON | 93.980 RON | 141.448 RON | 103.136 RON | 150.604 RON | 2 |
| 2016 | 548.871 RON | 47.279 RON | 130.042 RON | 145.548 RON | 76.497 RON | 92.003 RON | 2 |
| 2015 | 414.842 RON | 11.350 RON | 159.416 RON | 150.242 RON | 53.898 RON | 44.724 RON | 2 |
| 2014 | 204.885 RON | 8.446 RON | 166.238 RON | 135.603 RON | 64.009 RON | 33.374 RON | — |
| 2013 | 51.776 RON | -2.940 RON | 168.081 RON | 141.308 RON | 51.701 RON | 24.928 RON | — |
| 2012 | 169.100 RON | -9.972 RON | 175.601 RON | 147.013 RON | 56.456 RON | 27.868 RON | — |
| 2011 | 173.311 RON | -44.277 RON | 165.317 RON | 155.266 RON | 47.891 RON | 37.840 RON | 1 |
| 2010 | 380.115 RON | 14.893 RON | 157.777 RON | 161.237 RON | 78.657 RON | 82.117 RON | 1 |
| 2009 | 35.385 RON | 4.124 RON | 138.041 RON | 165.732 RON | 27.326 RON | 55.017 RON | 1 |
| 2008 | 38.081 RON | -37.392 RON | 149.899 RON | 166.917 RON | 33.875 RON | 50.893 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 5.849.881 RON | 4.158.145 RON | 3.782.451 RON | 3.303.550 RON | 2.369.320 RON | 1.764.307 RON | 1.499.537 RON | 1.119.504 RON | 728.180 RON | 548.871 RON | 414.842 RON | 204.885 RON | 51.776 RON | 169.100 RON | 173.311 RON | 380.115 RON | 35.385 RON | 38.081 RON |
| Venituri totale | 5.941.240 RON | 4.194.687 RON | 3.809.495 RON | 3.326.661 RON | 2.378.309 RON | 1.786.116 RON | 1.504.288 RON | 1.122.044 RON | 729.039 RON | 549.990 RON | 415.199 RON | 205.146 RON | 51.821 RON | 169.150 RON | 173.311 RON | 387.835 RON | 35.385 RON | 39.133 RON |
| Cheltuieli totale | 5.787.033 RON | 3.925.673 RON | 3.568.622 RON | 3.064.398 RON | 2.145.218 RON | 1.655.802 RON | 1.382.341 RON | 1.047.661 RON | 653.655 RON | 498.605 RON | 403.849 RON | 190.546 RON | 53.500 RON | 179.122 RON | 217.481 RON | 367.321 RON | 29.794 RON | 76.525 RON |
| Profit brut | 154.207 RON | 269.014 RON | 240.873 RON | 262.263 RON | 233.091 RON | 130.314 RON | 121.947 RON | 74.383 RON | 75.384 RON | 51.385 RON | 11.350 RON | 14.600 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 20.514 RON | 5.591 RON | — |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 1.679 RON | 9.972 RON | 44.170 RON | — | — | 37.392 RON |
| Profit net | 134.579 RON | 231.109 RON | 202.694 RON | 236.990 RON | 212.884 RON | 116.414 RON | 107.654 RON | 63.163 RON | 68.600 RON | 47.279 RON | 11.350 RON | 8.446 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 14.893 RON | 4.124 RON | — |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 2.940 RON | 9.972 RON | 44.277 RON | — | — | 37.392 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 982.095 RON | 903.282 RON | 881.769 RON | 136.121 RON | 160.294 RON | 138.554 RON | 152.966 RON | 137.348 RON | 141.448 RON | 145.548 RON | 150.242 RON | 135.603 RON | 141.308 RON | 147.013 RON | 155.266 RON | 161.237 RON | 165.732 RON | 166.917 RON |
| Active circulante | 509.550 RON | 289.477 RON | 223.907 RON | 567.895 RON | 284.228 RON | 384.996 RON | 266.496 RON | 172.107 RON | 103.136 RON | 76.497 RON | 53.898 RON | 64.009 RON | 51.701 RON | 56.456 RON | 47.891 RON | 78.657 RON | 27.326 RON | 33.875 RON |
| Stocuri | 364.830 RON | 200.316 RON | 145.360 RON | 158.808 RON | 131.392 RON | 79.377 RON | 91.716 RON | 61.753 RON | 72.764 RON | 68.987 RON | 42.956 RON | 57.512 RON | 41.802 RON | 52.505 RON | 45.003 RON | 67.014 RON | 26.648 RON | 26.649 RON |
| Creante | 62.176 RON | 33.482 RON | 13.036 RON | 2.765 RON | 2.278 RON | 132 RON | 482 RON | 342 RON | 0 RON | 0 RON | 9.163 RON | 3.415 RON | 3.955 RON | 3.415 RON | 667 RON | 11.163 RON | 9 RON | 7.065 RON |
| Casa si conturi la banci | 82.544 RON | 55.679 RON | 65.511 RON | 406.322 RON | 150.558 RON | 305.487 RON | 174.298 RON | 110.012 RON | 30.372 RON | 7.510 RON | 1.779 RON | 3.082 RON | 5.944 RON | 536 RON | 2.221 RON | 480 RON | 669 RON | 161 RON |
| Datorii totale | 1.019.755 RON | 775.448 RON | 820.274 RON | 221.308 RON | 168.804 RON | 110.716 RON | 98.042 RON | 95.689 RON | 93.980 RON | 130.042 RON | 159.416 RON | 166.238 RON | 168.081 RON | 175.601 RON | 165.317 RON | 157.777 RON | 138.041 RON | 149.899 RON |
| Capitaluri proprii | 471.890 RON | 417.311 RON | 285.402 RON | 482.708 RON | 275.718 RON | 412.834 RON | 321.420 RON | 213.766 RON | 150.604 RON | 92.003 RON | 44.724 RON | 33.374 RON | 24.928 RON | 27.868 RON | 37.840 RON | 82.117 RON | 55.017 RON | 50.893 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 6 | 3 | 3 | 3 | 2 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
1 contract atribuit, in valoare de 84 lei
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
1 contract
84 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.503 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.931.110 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.287 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.431 din cele 392.503 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.016 documente la 19.218.031 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 31.08.2026, 05:25).
Nu am gasit contracte publice pentru aceasta firma in SEAP/SICAP.