ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 RON | -9.138 RON | 382.199 RON | 228.308 RON | 145.003 RON | -8.888 RON | 0 |
| 2024 | — | -51.657 RON | 499.629 RON | 228.727 RON | 146.783 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
| -124.119 RON |
| — |
| 2023 | 630.539 RON | -72.712 RON | 504.176 RON | 230.868 RON | 199.927 RON | -72.462 RON | 2 |
| 2022 | 1.625.918 RON | 30.182 RON | 623.355 RON | 245.584 RON | 407.284 RON | 30.432 RON | 2 |
| 2021 | 1.401.007 RON | 62.781 RON | 572.076 RON | 254.525 RON | 380.582 RON | 63.031 RON | 2 |
| 2020 | 1.667.731 RON | 231.032 RON | 188.567 RON | 82.352 RON | 337.497 RON | 231.282 RON | 2 |
| 2019 | 2.976.258 RON | 245.863 RON | 138.019 RON | 4.611 RON | 506.561 RON | 373.153 RON | 4 |
| 2018 | 1.573.848 RON | 83.100 RON | 51.415 RON | — | 178.705 RON | 127.290 RON | 3 |
| 2017 | 1.571.472 RON | -20.455 RON | 22.102 RON | 3.567 RON | 754.198 RON | 770.689 RON | 4 |
| 2016 | 2.271.139 RON | 147.483 RON | 57.168 RON | 4.046 RON | 809.240 RON | 791.144 RON | — |
| 2015 | 2.172.601 RON | 192.678 RON | 21 RON | 3.856 RON | 707.852 RON | 711.687 RON | 5 |
| 2014 | 2.187.061 RON | 118.164 RON | 39.840 RON | 14.089 RON | 544.760 RON | 519.009 RON | 5 |
| 2013 | 2.454.768 RON | 133.175 RON | 29.693 RON | 17.079 RON | 413.459 RON | 400.845 RON | 5 |
| 2012 | 2.611.993 RON | 55.198 RON | 238.669 RON | 18.589 RON | 487.750 RON | 267.670 RON | 5 |
| 2011 | 2.585.713 RON | 51.429 RON | 386.898 RON | 82.221 RON | 517.149 RON | 212.472 RON | 5 |
| 2010 | 2.136.221 RON | 51.818 RON | 337.754 RON | 118.169 RON | 380.628 RON | 161.043 RON | 5 |
| 2009 | 2.443.317 RON | 45.644 RON | 354.818 RON | 183.166 RON | 280.877 RON | 109.225 RON | 6 |
| 2008 | 3.166.171 RON | 36.138 RON | 390.209 RON | 163.983 RON | 289.808 RON | 63.582 RON | 8 |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| 2013 |
|---|
| 2012 |
|---|
| 2011 |
|---|
| 2010 |
|---|
| 2009 |
|---|
| 2008 |
|---|
| Cifra de afaceri | 0 RON | — | 630.539 RON | 1.625.918 RON | 1.401.007 RON | 1.667.731 RON | 2.976.258 RON | 1.573.848 RON | 1.571.472 RON | 2.271.139 RON | 2.172.601 RON | 2.187.061 RON | 2.454.768 RON | 2.611.993 RON | 2.585.713 RON | 2.136.221 RON | 2.443.317 RON | 3.166.171 RON |
| Venituri totale | 0 RON | 2.000 RON | 630.758 RON | 1.628.063 RON | 1.403.439 RON | 1.683.398 RON | 3.025.005 RON | 1.615.158 RON | 1.584.747 RON | 2.271.139 RON | 2.172.605 RON | 2.187.070 RON | 2.454.902 RON | 2.612.766 RON | ||||
| Cheltuieli totale | 9.138 RON | 53.657 RON | 697.279 RON | 1.581.927 RON | 1.326.623 RON | 1.435.880 RON | 2.748.892 RON | 1.516.006 RON | 1.598.679 RON | 2.095.530 RON | 1.943.227 RON | 2.046.399 RON | 2.296.477 RON | 2.547.054 RON | ||||
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 46.136 RON | 76.816 RON | 247.518 RON | 276.113 RON | 99.152 RON | 0 RON | 175.609 RON | 229.378 RON | 140.671 RON | 158.425 RON | 65.712 RON | ||||
| Pierdere bruta | 9.138 RON | 51.657 RON | 66.521 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 13.932 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | ||||
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 30.182 RON | 62.781 RON | 231.032 RON | 245.863 RON | 83.100 RON | 0 RON | 147.483 RON | 192.678 RON | 118.164 RON | 133.175 RON | 55.198 RON | ||||
| Pierdere neta | 9.138 RON | 51.657 RON | 72.712 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 20.455 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | ||||
| Active fixe (imobilizate) | 228.308 RON | 228.727 RON | 230.868 RON | 245.584 RON | 254.525 RON | 82.352 RON | 4.611 RON | — | 3.567 RON | 4.046 RON | 3.856 RON | 14.089 RON | 17.079 RON | 18.589 RON | ||||
| Active circulante | 145.003 RON | 146.783 RON | 199.927 RON | 407.284 RON | 380.582 RON | 337.497 RON | 506.561 RON | 178.705 RON | 754.198 RON | 809.240 RON | 707.852 RON | 544.760 RON | 413.459 RON | 487.750 RON | ||||
| Stocuri | 6.579 RON | 6.579 RON | 6.562 RON | 45.014 RON | 55.985 RON | 7.657 RON | 20.159 RON | 55.570 RON | 106.347 RON | 105.911 RON | 5.741 RON | 38.788 RON | 156.208 RON | 219.468 RON | ||||
| Creante | 127.244 RON | 135.974 RON | 142.375 RON | 137.009 RON | 260.255 RON | 142.346 RON | 277.975 RON | 93.834 RON | 567.225 RON | 579.522 RON | 607.212 RON | 457.255 RON | 235.274 RON | 216.662 RON | ||||
| Casa si conturi la banci | 11.180 RON | 4.230 RON | 50.990 RON | 225.261 RON | 64.342 RON | 187.494 RON | 208.427 RON | 29.301 RON | 80.626 RON | 123.807 RON | 94.899 RON | 48.717 RON | 21.977 RON | 51.620 RON | ||||
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | 919 RON | 919 RON | — | — | — | — | 35.026 RON | 35.026 RON | — | — | — | — | ||||
| Datorii totale | 382.199 RON | 499.629 RON | 504.176 RON | 623.355 RON | 572.076 RON | 188.567 RON | 138.019 RON | 51.415 RON | 22.102 RON | 57.168 RON | 21 RON | 39.840 RON | 29.693 RON | 238.669 RON | ||||
| Capitaluri proprii | -8.888 RON | -124.119 RON | -72.462 RON | 30.432 RON | 63.031 RON | 231.282 RON | 373.153 RON | 127.290 RON | 770.689 RON | 791.144 RON | 711.687 RON | 519.009 RON | 400.845 RON | 267.670 RON | ||||
| Capital subscris varsat | 210 RON | 210 RON | 210 RON | 210 RON | 210 RON | 210 RON | 210 RON | 210 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | ||||
| Nr. mediu salariati | 0 | — | 2 | 2 | 2 | 2 | 4 | 3 | 4 | — | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
| 2.588.200 RON |
| 2.152.682 RON |
| 2.460.529 RON |
| 3.396.671 RON |
| 2.526.975 RON |
| 2.090.613 RON |
| 2.406.191 RON |
| 3.353.648 RON |
| 61.225 RON |
| 62.069 RON |
| 54.338 RON |
| 43.023 RON |
| 0 RON |
| — |
| — |
| — |
| 51.429 RON |
| 51.818 RON |
| 45.644 RON |
| 36.138 RON |
| 0 RON |
| — |
| — |
| — |
| 82.221 RON |
| 118.169 RON |
| 183.166 RON |
| 163.983 RON |
| 517.149 RON |
| 380.628 RON |
| 280.877 RON |
| 289.808 RON |
| 202.923 RON |
| 131.421 RON |
| 32.820 RON |
| 35.728 RON |
| 286.038 RON |
| 232.444 RON |
| 220.302 RON |
| 249.161 RON |
| 28.188 RON |
| 16.763 RON |
| 27.755 RON |
| 4.919 RON |
| — |
| — |
| — |
| — |
| 386.898 RON |
| 337.754 RON |
| 354.818 RON |
| 390.209 RON |
| 212.472 RON |
| 161.043 RON |
| 109.225 RON |
| 63.582 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 5 |
| 6 |
| 8 |
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
496 de contracte atribuite, in valoare de 1.147.931 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 1.092.412 lei.
Achizitii directe
478 de contracte
1.091.934 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
18 contracte
55.997 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.559 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.942.446 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 222.691 de documente constatatoare — adica sub 5,7% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 66.676 din cele 393.559 au macar un document publicat, adica 16,9%. Pentru celelalte 83,1% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.032 documente la 19.239.988 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 153 de zile de la data documentului, iar 28,4% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 03.09.2026, 16:37).
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 5 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Vecinii nu se pot numara: adresa publicata nu ajunge pana la numar, deci cheia ar aduna toata strada.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.