REALTY INVESTMENTS S.R.L.
- POZZO IMPEX SRLdocumentat 2018 – 2026
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Afisate primele 50. Pagina persoanei le arata pe toate.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 98% |
| persoană | 2% |
| persoanăadministrator | — |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Stabileşte competenţa de soluţionare a acţiunii formulată de reclamanta Pozzo Impex SRL în contradictoriu cu pârâta Administra?ia Jude?eană a Finan?elor Publice Sibiu din cadrul Direc?iei Generale a Finan?elor Publice Bra?ov, în favoarea Tribunalului Sibiu - Sec?ia a II a Civilă, de Contencios Administrativ ?i Fiscal. Definitivă. Pronunţată prin punerea solu?iei la dispozi?ia păr?ilor de către grefa instan?ei, la data 17 iunie 2026.
Admite excepţia necompetenţei materiale a Tribunalului Sibiu –Sectia a II a de contencios administrativ si Fiscal , exceptie invocata de reclamant şi în consecinţă: Declina solu?ionarea cauzei având ca obiect actiunea formulată de reclamanta POZZO IMPEX SRL, în contradictoriu cu pârâta AGENTIA JUDETEANA A FINANTELOR PUBLICE SIBIU, în favoarea Tribunalului Sibiu. Constată ivit un conflict negativ de competen?ă între Tribunalul Sibiu si Judecatoria Sibiu, drept pentru care suspendă din oficiu orice altă procedură cu privire la prezenta cauză ?i înaintează dosarul nr. 1537/306/2025 instan?ei în drept să hotărască asupra conflictului, ?i anume Curtea de Apel Alba Iulia -Sectia de Contencios Administrativ si Fiscal. Fără cale de atac. Pronunţată azi, 19.05.2026, soluţia fiind pusă la dispoziţia părţilor de către grefa instanţei.
Sursa (ECRIS) taie lista partilor pe fiecare etapa, deci numarul de mai sus e un minim: dosarul are cel putin atatea parti, posibil mai multe.
În temeiul art. 68 Cod de procedura penală, raportat la art. 64 alin.1 lit. f Cod de procedură penală, admite declaraţia de abţinere formulată de d-na judecător C.B.G.G., de la judecarea cauzei ce formează obiectul dosarului nr. 1566/102/2025* al Tribunalului Mure?. Constată că d-na judecător nu a dispus acte sau măsuri în cauză. Dispune trimiterea dosarului în vederea repartizării aleatorii. Fără cale de atac. Pronunţată în camera de consiliu azi, 02.04.2026.
Sursa (ECRIS) taie lista partilor pe fiecare etapa, deci numarul de mai sus e un minim: dosarul are cel putin atatea parti, posibil mai multe.
În baza art. 68 din Codul de procedură penală raportat la art. 64 alin. 1 lit. f) din Codul de procedură penală, admite declaraţia de abţinere formulată de doamna judecător G. C. R. de la judecarea cauzei înregistrată pe rolul Tribunalului Mureş la data de 25.08.2025, sub număr de dosar 1566/102/2025*. Constată că doamna judecător G. C. R. nu a efectuat acte de procedură în prezenta cauză până la data formulării declara?iei de ab?inere. În baza art. 109 alin. 2 din Regulamentul de ordine interioară a instan?elor judecătore?ti aprobat de C.S.M. prin Hotărârea nr. 3243/2022 dispune trimiterea dosarului cu numărul 1566/102/2025* pentru a fi repartizat aleatoriu. Fără cale de atac. Pronunţată azi, 30 martie 2026, ora 13:10, prin punerea solu?iei la dispozi?ie, prin mijlocirea grefei instan?ei.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Procedura deschisa la 25.11.2011
Notificare privind deschiderea procedurii de insolvenţă prin procedură generală · BPI 2/2012
Tabel preliminar al creanţelor · BPI 1050/2012
Tabel definitiv al creanţelor · BPI 6153/2012
Sentinţă privind confirmarea planului de reorganizare · BPI 6556/2016
Sentinţă de deschidere a procedurii falimentului în formă generală · BPI 4879/2024
Sentinţă de închidere a procedurii · BPI 15467/2025
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 528.490 RON | 645.227 RON | 5.063.753 RON | 3.038.833 RON | 2.239.814 RON | 214.894 RON | 0 |
| 2024 | 384.667 RON | -374.222 RON | 5.181.255 RON | 3.501.280 RON | 1.249.643 RON | -430.332 RON | — |
| 2023 | 793.400 RON | 11.357 RON | 8.542.453 RON | 3.531.380 RON | 8.371.637 RON | 3.511.232 RON | 1 |
| 2022 | 1.000.415 RON | 132.270 RON | 9.462.241 RON | 3.567.326 RON | 9.244.122 RON | 3.499.875 RON | 1 |
| 2020 | 1.439.592 RON | 1.974.624 RON | 9.528.171 RON | 3.612.726 RON | 7.827.722 RON | 2.062.945 RON | 2 |
| 2019 | 580.948 RON | 53.076 RON | 12.258.148 RON | 3.661.996 RON | 8.864.932 RON | 419.448 RON | 2 |
| 2018 | 1.892.202 RON | 1.159.987 RON | 12.725.731 RON | 3.740.806 RON | 9.223.350 RON | 389.093 RON | 3 |
| 2017 | 2.232.884 RON | -210.365 RON | 14.842.542 RON | 3.791.806 RON | 10.899.581 RON | -487 RON | — |
| 2016 | 2.666.889 RON | 90.072 RON | 13.398.585 RON | 3.815.272 RON | 9.642.524 RON | 209.879 RON | 7 |
| 2015 | 1.571.348 RON | 637 RON | 12.575.684 RON | 4.185.295 RON | 8.360.877 RON | 119.807 RON | 5 |
| 2014 | 559.654 RON | 12.650 RON | 12.224.414 RON | 4.233.144 RON | 7.963.031 RON | 119.170 RON | 3 |
| 2013 | 107.098 RON | -55.189 RON | 11.974.843 RON | 4.272.356 RON | 7.683.022 RON | 108.564 RON | 6 |
| 2012 | 517.440 RON | -202.146 RON | 11.882.117 RON | 4.424.094 RON | 7.579.503 RON | 270.938 RON | 12 |
| 2011 | 1.134.520 RON | 7.153 RON | 11.205.696 RON | 4.616.997 RON | 6.805.139 RON | 365.898 RON | 11 |
| 2010 | 3.393.232 RON | 22.051 RON | 9.007.970 RON | 6.302.818 RON | 2.906.440 RON | 354.529 RON | 27 |
| 2009 | 7.882.307 RON | 98.710 RON | 8.752.296 RON | 6.370.704 RON | 2.339.405 RON | 332.478 RON | 44 |
| 2008 | 13.635.794 RON | 31.883 RON | 15.413.831 RON | 292.479 RON | 15.437.499 RON | 338.871 RON | 78 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 528.490 RON | 384.667 RON | 793.400 RON | 1.000.415 RON | 1.439.592 RON | 580.948 RON | 1.892.202 RON | 2.232.884 RON | 2.666.889 RON | 1.571.348 RON | 559.654 RON | 107.098 RON | 517.440 RON | 1.134.520 RON | 3.393.232 RON | 7.882.307 RON | 13.635.794 RON |
| Venituri totale | 1.780.799 RON | 389.185 RON | 871.533 RON | 1.014.032 RON | 2.592.519 RON | 584.800 RON | 3.002.135 RON | 2.298.529 RON | 3.870.080 RON | 1.595.888 RON | 564.994 RON | 110.408 RON | 641.479 RON | 3.383.446 RON | 3.414.336 RON | 10.663.415 RON | 13.683.309 RON |
| Cheltuieli totale | 1.103.649 RON | 763.407 RON | 855.527 RON | 871.952 RON | 591.970 RON | 522.547 RON | 1.842.148 RON | 2.502.081 RON | 3.763.720 RON | 1.590.813 RON | 552.344 RON | 165.597 RON | 840.983 RON | 3.372.456 RON | 3.379.835 RON | 10.541.268 RON | 13.642.216 RON |
| Profit brut | 677.150 RON | 0 RON | 16.006 RON | 142.080 RON | 2.000.549 RON | 62.253 RON | 1.159.987 RON | 0 RON | 106.360 RON | 5.075 RON | 12.650 RON | 0 RON | 0 RON | 10.990 RON | 34.501 RON | 122.147 RON | 41.093 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 374.222 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 203.552 RON | 0 RON | — | 0 RON | 55.189 RON | 199.504 RON | 0 RON | — | — | — |
| Profit net | 645.227 RON | 0 RON | 11.357 RON | 132.270 RON | 1.974.624 RON | 53.076 RON | 1.159.987 RON | 0 RON | 90.072 RON | 637 RON | 12.650 RON | 0 RON | 0 RON | 7.153 RON | 22.051 RON | 98.710 RON | 31.883 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 374.222 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 210.365 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 55.189 RON | 202.146 RON | 0 RON | — | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | 3.038.833 RON | 3.501.280 RON | 3.531.380 RON | 3.567.326 RON | 3.612.726 RON | 3.661.996 RON | 3.740.806 RON | 3.791.806 RON | 3.815.272 RON | 4.185.295 RON | 4.233.144 RON | 4.272.356 RON | 4.424.094 RON | 4.616.997 RON | 6.302.818 RON | 6.370.704 RON | 292.479 RON |
| Active circulante | 2.239.814 RON | 1.249.643 RON | 8.371.637 RON | 9.244.122 RON | 7.827.722 RON | 8.864.932 RON | 9.223.350 RON | 10.899.581 RON | 9.642.524 RON | 8.360.877 RON | 7.963.031 RON | 7.683.022 RON | 7.579.503 RON | 6.805.139 RON | 2.906.440 RON | 2.339.405 RON | 15.437.499 RON |
| Stocuri | 119.525 RON | 10.090 RON | 689.579 RON | 976.950 RON | 262.191 RON | 602.453 RON | 542.312 RON | 659.409 RON | 521.894 RON | 428.960 RON | 337.815 RON | 200.062 RON | 187.482 RON | 92.339 RON | 852.597 RON | 59.259 RON | 2.799 RON |
| Creante | 988.703 RON | 929.209 RON | 7.194.156 RON | 8.204.669 RON | 7.182.547 RON | 8.234.843 RON | 8.532.202 RON | 9.744.261 RON | 8.999.965 RON | 7.726.161 RON | 7.414.727 RON | 7.406.715 RON | 7.329.328 RON | 6.651.393 RON | 2.047.525 RON | 2.270.936 RON | 15.251.997 RON |
| Casa si conturi la banci | 1.131.586 RON | 310.344 RON | 487.902 RON | 62.503 RON | 382.984 RON | 27.636 RON | 148.836 RON | 495.911 RON | 120.665 RON | 205.756 RON | 210.489 RON | 76.245 RON | 62.693 RON | 61.407 RON | 6.318 RON | 9.210 RON | 182.703 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | 150.668 RON | 150.668 RON | 150.668 RON | 150.668 RON | 150.668 RON | 150.668 RON | 150.668 RON | 150.668 RON | 149.458 RON | 149.458 RON | 149.458 RON | 149.458 RON | 153.241 RON | 374.665 RON | 22.724 RON |
| Datorii totale | 5.063.753 RON | 5.181.255 RON | 8.542.453 RON | 9.462.241 RON | 9.528.171 RON | 12.258.148 RON | 12.725.731 RON | 14.842.542 RON | 13.398.585 RON | 12.575.684 RON | 12.224.414 RON | 11.974.843 RON | 11.882.117 RON | 11.205.696 RON | 9.007.970 RON | 8.752.296 RON | 15.413.831 RON |
| Venituri in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | 1.349 RON | 2.049 RON | 21.429 RON | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 214.894 RON | -430.332 RON | 3.511.232 RON | 3.499.875 RON | 2.062.945 RON | 419.448 RON | 389.093 RON | -487 RON | 209.879 RON | 119.807 RON | 119.170 RON | 108.564 RON | 270.938 RON | 365.898 RON | 354.529 RON | 332.478 RON | 338.871 RON |
| Capital subscris varsat | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | — | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON |
| Nr. mediu salariati | 0 | — | 1 | 1 | 2 | 2 | 3 | — | 7 | 5 | 3 | 6 | 12 | 11 | 27 | 44 | 78 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.