ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Respinge apelul ca nefondat. Obligă apelanta să plătească intimatei suma de 2000 lei cu titlu de cheltuieli de judecată. Cu recurs în termen de 30 zile de la comunicare. Cererea de recurs se depune la Tribunalul Bucureşti Secţia a VI-a Civilă. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor de grefa instanţei.
Amână pronun?area la data de 02.10.2023. Pronun?ată astăzi, 20.09.2023, prin punerea solu?iei la dispozi?ia păr?ilor de grefa instan?ei.
În temeiul art. 396 C.pr.civ., având nevoie de timp pentru a delibera, amână pronunţarea la data de 20.09.2023, când soluţia va fi pusă la dispoziţia părţilor prin intermediul grefei instanţei. Pronunţată în şedinţă publică astăzi, 07.09.2023.
Respinge ca neîntemeiată cererea. Obligă pe reclamant la plata către pârât a sumei de 2000 lei cu titlu de cheltuieli de judecată. Cu drept de apel în termen de 30 zile de la comunicare.Apelul şi motivele de apel se depun la Judecătoria Sectorului 1 Bucureşti. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, astăzi, 27.04.2022.
Amână pronunţarea la 27.04.2022.
Amână pronunţarea la 21.04.2022.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3.295.973 RON | 1.243.912 RON | 1.113.118 RON | 329.457 RON | 2.025.531 RON | 1.248.963 RON | 9 |
| 2024 | 3.487.895 RON | 1.363.114 RON | 151.151 RON | 312.951 RON | 1.199.584 RON | 1.368.165 RON | 9 |
| 2023 | 2.973.643 RON | 1.374.757 RON | 115.744 RON | 234.734 RON | 1.255.421 RON | 1.379.808 RON | 9 |
| 2022 | 2.788.256 RON | 1.544.860 RON | 1.273.596 RON | 256.087 RON | 2.565.397 RON | 1.549.911 RON | 7 |
| 2021 | 2.544.947 RON | 1.327.534 RON | 194.159 RON | 64.450 RON | 1.461.508 RON | 1.332.585 RON | 9 |
| 2020 | 2.245.430 RON | 984.059 RON | 369.684 RON | 40.419 RON | 1.313.308 RON | 989.110 RON | 10 |
| 2019 | 2.248.200 RON | 897.539 RON | 427.438 RON | 69.238 RON | 1.255.732 RON | 902.590 RON | 10 |
| 2018 | 2.125.529 RON | 832.192 RON | 701.899 RON | 156.498 RON | 1.371.579 RON | 834.376 RON | 8 |
| 2017 | 1.874.982 RON | 626.826 RON | 292.279 RON | 218.623 RON | 1.210.058 RON | 1.137.442 RON | 8 |
| 2016 | 1.774.233 RON | 505.565 RON | 823.240 RON | 275.841 RON | 1.056.376 RON | 510.616 RON | 9 |
| 2015 | 1.498.185 RON | 377.941 RON | 366.433 RON | 101.113 RON | 878.910 RON | 615.989 RON | 7 |
| 2014 | 959.214 RON | 73.817 RON | 480.186 RON | 125.124 RON | 588.863 RON | 238.048 RON | 6 |
| 2013 | 672.907 RON | 144.136 RON | 576.474 RON | 226.711 RON | 493.021 RON | 153.246 RON | 6 |
| 2012 | 782.918 RON | 315.237 RON | 279.966 RON | 146.583 RON | 446.622 RON | 320.288 RON | 5 |
| 2011 | 1.064.715 RON | 586.344 RON | 554.736 RON | 153.632 RON | 986.457 RON | 591.395 RON | 6 |
| 2010 | 1.165.862 RON | 656.319 RON | 79.104 RON | 88.208 RON | 647.027 RON | 661.370 RON | 6 |
| 2009 | 828.984 RON | 360.664 RON | 38.128 RON | 112.012 RON | 287.686 RON | 365.715 RON | 4 |
| 2008 | 546.900 RON | 240.135 RON | 192.175 RON | 154.907 RON | 282.337 RON | 245.186 RON | 3 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 3.295.973 RON | 3.487.895 RON | 2.973.643 RON | 2.788.256 RON | 2.544.947 RON | 2.245.430 RON | 2.248.200 RON | 2.125.529 RON | 1.874.982 RON | 1.774.233 RON | 1.498.185 RON | 959.214 RON | 672.907 RON | 782.918 RON | 1.064.715 RON | 1.165.862 RON | 828.984 RON | 546.900 RON |
| Venituri totale | 3.320.992 RON | 3.513.691 RON | 2.975.034 RON | 2.914.117 RON | 2.545.366 RON | 2.246.071 RON | 2.250.351 RON | 2.126.093 RON | 1.915.025 RON | 1.840.944 RON | 1.503.026 RON | 1.087.647 RON | 676.033 RON | 785.245 RON | 1.066.096 RON | 1.170.167 RON | 831.443 RON | 550.837 RON |
| Cheltuieli totale | 1.842.438 RON | 1.894.522 RON | 1.535.704 RON | 1.346.517 RON | 1.197.874 RON | 1.246.216 RON | 1.333.842 RON | 1.272.638 RON | 1.264.408 RON | 1.241.010 RON | 1.057.471 RON | 998.734 RON | 500.012 RON | 408.896 RON | 365.819 RON | 386.527 RON | 400.462 RON | 264.562 RON |
| Profit brut | 1.478.554 RON | 1.619.169 RON | 1.439.330 RON | 1.567.600 RON | 1.347.492 RON | 999.855 RON | 916.509 RON | 853.455 RON | 650.617 RON | 599.934 RON | 445.555 RON | 88.913 RON | 176.021 RON | 376.349 RON | 700.277 RON | 783.640 RON | 430.981 RON | 286.275 RON |
| Profit net | 1.243.912 RON | 1.363.114 RON | 1.374.757 RON | 1.544.860 RON | 1.327.534 RON | 984.059 RON | 897.539 RON | 832.192 RON | 626.826 RON | 505.565 RON | 377.941 RON | 73.817 RON | 144.136 RON | 315.237 RON | 586.344 RON | 656.319 RON | 360.664 RON | 240.135 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 329.457 RON | 312.951 RON | 234.734 RON | 256.087 RON | 64.450 RON | 40.419 RON | 69.238 RON | 156.498 RON | 218.623 RON | 275.841 RON | 101.113 RON | 125.124 RON | 226.711 RON | 146.583 RON | 153.632 RON | 88.208 RON | 112.012 RON | 154.907 RON |
| Active circulante | 2.025.531 RON | 1.199.584 RON | 1.255.421 RON | 2.565.397 RON | 1.461.508 RON | 1.313.308 RON | 1.255.732 RON | 1.371.579 RON | 1.210.058 RON | 1.056.376 RON | 878.910 RON | 588.863 RON | 493.021 RON | 446.622 RON | 986.457 RON | 647.027 RON | 287.686 RON | 282.337 RON |
| Stocuri | 497.931 RON | 505.533 RON | 818.657 RON | 1.033.973 RON | 1.143.754 RON | 1.063.483 RON | 984.862 RON | 937.180 RON | 838.000 RON | 777.998 RON | 705.979 RON | 413.231 RON | 395.222 RON | 248.701 RON | 225.748 RON | 180.437 RON | 125.792 RON | 124.870 RON |
| Creante | 983.255 RON | 20.469 RON | 27.530 RON | 1.246.996 RON | 16.854 RON | 16.630 RON | 29.370 RON | 31.617 RON | 28.245 RON | 23.082 RON | 35.792 RON | 30.385 RON | 16.374 RON | 29.323 RON | 31.833 RON | 11.976 RON | 27.383 RON | 34.230 RON |
| Casa si conturi la banci | 544.345 RON | 673.582 RON | 409.234 RON | 284.428 RON | 300.900 RON | 233.195 RON | 241.500 RON | 402.782 RON | 343.813 RON | 255.296 RON | 137.139 RON | 145.247 RON | 81.425 RON | 168.598 RON | 728.876 RON | 454.614 RON | 134.511 RON | 123.237 RON |
| Cheltuieli in avans | 7.093 RON | 6.781 RON | 5.397 RON | 2.023 RON | 786 RON | 5.067 RON | 5.058 RON | 8.198 RON | 1.040 RON | 1.639 RON | 2.399 RON | 4.247 RON | 9.988 RON | 7.049 RON | 6.042 RON | 5.239 RON | 4.145 RON | 117 RON |
| Datorii totale | 1.113.118 RON | 151.151 RON | 115.744 RON | 1.273.596 RON | 194.159 RON | 369.684 RON | 427.438 RON | 701.899 RON | 292.279 RON | 823.240 RON | 366.433 RON | 480.186 RON | 576.474 RON | 279.966 RON | 554.736 RON | 79.104 RON | 38.128 RON | 192.175 RON |
| Capitaluri proprii | 1.248.963 RON | 1.368.165 RON | 1.379.808 RON | 1.549.911 RON | 1.332.585 RON | 989.110 RON | 902.590 RON | 834.376 RON | 1.137.442 RON | 510.616 RON | 615.989 RON | 238.048 RON | 153.246 RON | 320.288 RON | 591.395 RON | 661.370 RON | 365.715 RON | 245.186 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 9 | 9 | 9 | 7 | 9 | 10 | 10 | 8 | 8 | 9 | 7 | 6 | 6 | 5 | 6 | 6 | 4 | 3 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
5 contracte atribuite, in valoare de 6.700 lei
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
5 contracte
6.700 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.503 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.931.110 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.287 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.431 din cele 392.503 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.016 documente la 19.217.988 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 31.08.2026, 01:11).
Nu am gasit contracte publice pentru aceasta firma in SEAP/SICAP.