ONRC
ONRC
ANAF · anul 2020
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP
Hala nr.8
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020 | 73.750 RON | 43.303 RON | 379.016 RON | 494.932 RON | 65.696 RON | 177.612 RON | 1 |
| 2019 | 46.650 RON | 1.269 RON | 429.202 RON | 504.124 RON | 62.387 RON | 134.309 RON | 1 |
| 2018 | 55.800 RON | 27.821 RON | 428.395 RON | 513.370 RON | 52.565 RON | 133.040 RON | 1 |
| 2017 | 49.200 RON | 21.166 RON | 464.538 RON | 523.486 RON | 50.771 RON | 105.219 RON | 1 |
| 2016 | 66.294 RON | 33.918 RON | 497.703 RON | 533.624 RON | 49.632 RON | 84.053 RON | — |
| 2015 | 64.090 RON | 29.253 RON | 370.067 RON | 543.764 RON | 53.015 RON | 224.462 RON | — |
| 2014 | 70.219 RON | 22.115 RON | 439.189 RON | 553.904 RON | 80.494 RON | 199.241 RON | 1 |
| 2013 | 116.341 RON | 23.489 RON | 439.604 RON | 564.044 RON | 48.654 RON | 177.126 RON | 1 |
| 2012 | 174.855 RON | -11.073 RON | 464.077 RON | 577.705 RON | 34.198 RON | 153.637 RON | 2 |
| 2011 | 277.836 RON | -32.770 RON | 474.314 RON | 547.086 RON | 35.511 RON | 115.236 RON | 3 |
| 2010 | 405.323 RON | -58.231 RON | 444.053 RON | 565.835 RON | 41.690 RON | 171.239 RON | 4 |
| 2009 | 499.208 RON | 35.702 RON | 495.635 RON | 673.522 RON | 46.739 RON | 235.410 RON | 6 |
| 2008 | 778.759 RON | 85.762 RON | 575.386 RON | 694.084 RON | 65.316 RON | 200.487 RON | 10 |
| Indicator | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 73.750 RON | 46.650 RON | 55.800 RON | 49.200 RON | 66.294 RON | 64.090 RON | 70.219 RON | 116.341 RON | 174.855 RON | 277.836 RON | 405.323 RON | 499.208 RON | 778.759 RON |
| Venituri totale | 73.750 RON | 46.736 RON | 55.859 RON | 49.300 RON | 66.294 RON | 67.004 RON | 70.221 RON | 116.389 RON | 174.856 RON | 281.018 RON | 415.943 RON | 506.289 RON | 780.620 RON |
| Cheltuieli totale | 28.324 RON | 44.296 RON | 26.223 RON | 26.926 RON | 30.386 RON | 35.828 RON | 46.000 RON | 89.482 RON | 185.924 RON | 313.725 RON | 467.724 RON | 463.716 RON | 678.483 RON |
| Profit brut | 45.426 RON | 2.440 RON | 29.636 RON | 22.374 RON | 35.908 RON | 31.176 RON | 24.221 RON | 26.907 RON | 0 RON | 0 RON | — | 42.573 RON | 102.137 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 11.068 RON | 32.707 RON | 51.781 RON | — | — |
| Profit net | 43.303 RON | 1.269 RON | 27.821 RON | 21.166 RON | 33.918 RON | 29.253 RON | 22.115 RON | 23.489 RON | 0 RON | 0 RON | — | 35.702 RON | 85.762 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 11.073 RON | 32.770 RON | 58.231 RON | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | 494.932 RON | 504.124 RON | 513.370 RON | 523.486 RON | 533.624 RON | 543.764 RON | 553.904 RON | 564.044 RON | 577.705 RON | 547.086 RON | 565.835 RON | 673.522 RON | 694.084 RON |
| Active circulante | 65.696 RON | 62.387 RON | 52.565 RON | 50.771 RON | 49.632 RON | 53.015 RON | 80.494 RON | 48.654 RON | 34.198 RON | 35.511 RON | 41.690 RON | 46.739 RON | 65.316 RON |
| Stocuri | 7.550 RON | 7.550 RON | 7.550 RON | 7.550 RON | 7.550 RON | 7.550 RON | 7.550 RON | 7.557 RON | 829 RON | 1.164 RON | 4.672 RON | 7.846 RON | 9.472 RON |
| Creante | 37.722 RON | 37.191 RON | 37.152 RON | 39.390 RON | 37.766 RON | 28.035 RON | 32.719 RON | 27.357 RON | 24.717 RON | 29.369 RON | 24.267 RON | 26.035 RON | 39.667 RON |
| Casa si conturi la banci | 20.424 RON | 17.646 RON | 7.863 RON | 3.831 RON | 4.316 RON | 17.430 RON | 40.225 RON | 13.740 RON | 8.652 RON | 4.978 RON | 12.751 RON | 12.858 RON | 16.177 RON |
| Cheltuieli in avans | — | — | — | — | — | — | 4.032 RON | 4.032 RON | 5.811 RON | 6.953 RON | 7.767 RON | 10.784 RON | 16.473 RON |
| Datorii totale | 379.016 RON | 429.202 RON | 428.395 RON | 464.538 RON | 497.703 RON | 370.067 RON | 439.189 RON | 439.604 RON | 464.077 RON | 474.314 RON | 444.053 RON | 495.635 RON | 575.386 RON |
| Venituri in avans | 4.000 RON | 3.000 RON | 4.500 RON | 4.500 RON | 1.500 RON | 2.250 RON | — | — | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 177.612 RON | 134.309 RON | 133.040 RON | 105.219 RON | 84.053 RON | 224.462 RON | 199.241 RON | 177.126 RON | 153.637 RON | 115.236 RON | 171.239 RON | 235.410 RON | 200.487 RON |
| Capital subscris varsat | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | 1 | 1 | 2 | 3 | 4 | 6 | 10 |