ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
sector 4, etaj 1
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Admite cererea. Dispune suspendarea provizorie a executării silite în dosarul de executare silită nr. 237/ DV / 2024 al *** până la soluţionarea cererii de suspendare a executării silite formulată în cadrul contestaţiei la executare înregistrată pe rolul Judecătoriei Constan?a sub nr. 35984/212/2024. Recipisa de consemnare a cauţiunii nr. 2133954651 /1 din 17.07.2026 pentru suma de 20.223,30 lei eliberata de CEC Bank –Constan?a se va depune la Registrul de Valori al instanţei. Fără cale de atac. Prezenta încheiere se va comunica de îndată executorului judecătoresc. Pronunţată în şedinţă publică, 21.07.2026.
Respinge excep?ia tardivită?ii formulării cererii de validare a popririi, invocată de către debitor, ca neîntemeiată. Admite cererea de validare poprire formulată de creditorul SC ALTSTIL CONSTRUCT SRL, în contradictoriu cu debitorul BOLDEA MIHAIL ?i ter?ul poprit Revolut BANK UAB VILNIUS - SUCURSALA BUCURESTI. Validează popirea înfiin?ată prin adresa emisă de B.E.J. Munteanu Paraschiva Laura la data de 20.10.2025 în dosarul de executare nr. 39/ES-MPL/2021. Obligă ter?ul poprit să-i plătească creditoarei, cu respectarea art. 729 C.pr.civ., sumele deţinute pentru debitorul BOLDEA MIHAIL, precum şi să consemneze la dispoziţia executorului judecătoresc sumele pe care le va deţine şi în viitor pentru debitor, până la concurenţa sumei de 210.000,00 EUR (la cursul BNR din ziua plă?ii) ?i 458.776,28 lei. Respinge cererea de amendare a ter?ului poprit, ca neîntemeiată. Obligă terţul poprit la plata către creditor a sumei de 20 lei reprezentând cheltuieli de judecată. Cu drept de apel în termen de 5 zile de la comunicare. Cererea de apel se depune la Judecătoria Gala?i. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin grefa instanţei, astăzi, 13.03.2026.
amana pronuntarea la data de 13.03.2026
Având în vedere Decizia nr. 47/17.06.2026, prin care s-a stabilit desfiinţarea completului C15 ?i repartizarea dosarelor, prin metoda de repartizare aleatorie în sistem ciclic, către celelalte completuri alocate judecătorilor definitivi, se acordă termen de judecată la data de 09.11.2026
Se acordă termen la data de: 21.07.2026 în vederea depunerii unor rela?ii
Admite cererea formulată de reclamanta SC Altstil Construct SRL, în contradictoriu cu pârâtul Lupoae Paul-Viorel. Obligă pârâtul la plata către reclamantă a sumei de 3282,56 lei, cu titlu de debit principal. Obligă pârâtul la plata către reclamantă a dobânzii legale penalizatoare asupra debitului principal, de la scaden?a facturii nr. 17865/08.07.2025 ?i până la achitarea integrală a debitelor. Obligă pârâtul la plata către reclamantă a sumei de 1200 de lei, cu titlu de cheltuieli de judecată, reprezentând taxă judiciară de timbru ?i onorariu avoca?ial. Executorie de drept. Cu drept de apel în termen de 30 de zile de la comunicare. Cererea de apel se depune la Judecătoria Gala?i. Pronun?ată prin punerea solu?iei la dispozi?ia păr?ilor prin mijlocirea grefei instan?ei, astăzi, 15.12.2025.
Amână pronun?area la data de 15.12.2025.Pronun?area hotărârii se va face prin punerea solu?iei la dispozi?ia păr?ilor prin mijlocirea grefei instan?ei. Pronun?ată azi, 08.12.2025, în ?edin?ă publică.
Respinge cererea în anulare ca nefondată. Respinge cererea intimatei-creditoare Altstil Construct S.R.L. de obligare a contestatoarei-debitoare Liberty Gala?i S.A. la plata cheltuielilor de judecată ca nefondată. Definitivă. Pronun?area hotărârii s-a făcut prin punerea solu?iei la dispozi?ia păr?ilor prin mijlocirea grefei instan?ei, astăzi, 13.05.2026, în conformitate cu dispozi?iile art. 396 alin. 2 Cod procedură civilă.
Amână pronunţarea la data de 13.05.2026
Amână pronunţarea la data de 29.04.2026.
Amână pronunţarea la data de 16.04.2026.
Amână pronunţarea la data de 01.04.2026.
Amână pronunţarea la data de 18.03.2026.
Amână pronunţarea la data de 04.03.2026.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3.525.589 RON | 155.497 RON | 1.077.504 RON | 5.468.611 RON | 6.615.863 RON | 10.944.847 RON | 29 |
| 2024 | 4.471.484 RON | 740.974 RON | 1.186.383 RON | 5.382.245 RON | 7.012.647 RON | 11.146.376 RON | 31 |
| 2023 | 4.074.524 RON | 233.625 RON | 630.732 RON | 9.336.279 RON | 4.082.961 RON | 12.726.497 RON | 34 |
| 2022 | 3.849.723 RON | 356.167 RON | 788.910 RON | 10.263.770 RON | 3.693.112 RON | 13.106.351 RON | 34 |
| 2021 | 4.119.595 RON | 3.825.131 RON | 804.833 RON | 11.244.308 RON | 3.825.666 RON | 14.207.522 RON | 36 |
| 2020 | 4.094.289 RON | 316.342 RON | 7.367.245 RON | 15.460.040 RON | 2.873.647 RON | 10.908.425 RON | 42 |
| 2019 | 4.963.760 RON | 699.466 RON | 7.097.407 RON | 15.858.611 RON | 2.674.493 RON | 11.370.513 RON | 46 |
| 2018 | 7.874.613 RON | 1.708.743 RON | 8.495.679 RON | 16.582.311 RON | 3.015.129 RON | 11.084.423 RON | 53 |
| 2017 | 5.037.292 RON | 135.011 RON | 10.613.850 RON | 16.996.243 RON | 2.870.514 RON | 9.375.679 RON | 52 |
| 2016 | 5.127.135 RON | 25.015 RON | 13.219.670 RON | 17.756.876 RON | 4.444.133 RON | 9.240.668 RON | 60 |
| 2015 | 7.721.669 RON | 556.140 RON | 15.035.268 RON | 19.150.456 RON | 5.097.125 RON | 9.215.654 RON | 66 |
| 2014 | 4.978.854 RON | -580.799 RON | 16.842.940 RON | 20.592.436 RON | 4.898.697 RON | 8.659.514 RON | 52 |
| 2013 | 8.170.745 RON | 16.144 RON | 17.714.249 RON | 21.471.474 RON | 5.434.856 RON | 9.240.313 RON | 63 |
| 2012 | 20.134.031 RON | 2.351 RON | 29.931.172 RON | 22.409.029 RON | 15.006.379 RON | 9.315.762 RON | 70 |
| 2011 | 19.875.664 RON | 263.176 RON | 32.556.434 RON | 24.911.787 RON | 15.408.998 RON | 9.457.161 RON | 81 |
| 2010 | 15.678.082 RON | 261.436 RON | 36.637.272 RON | 30.093.639 RON | 12.372.725 RON | 8.106.016 RON | 65 |
| 2009 | 11.538.929 RON | 106.104 RON | 33.936.887 RON | 28.608.762 RON | 10.270.727 RON | 8.148.519 RON | 82 |
| 2008 | 13.133.074 RON | 563.495 RON | 32.856.515 RON | 39.350.384 RON | 5.381.988 RON | 11.944.388 RON | 142 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 3.525.589 RON | 4.471.484 RON | 4.074.524 RON | 3.849.723 RON | 4.119.595 RON | 4.094.289 RON | 4.963.760 RON | 7.874.613 RON | 5.037.292 RON | 5.127.135 RON | 7.721.669 RON | 4.978.854 RON | 8.170.745 RON | 20.134.031 RON | 19.875.664 RON | 15.678.082 RON | 11.538.929 RON | 13.133.074 RON |
| Venituri totale | 4.010.677 RON | 7.653.020 RON | 4.870.626 RON | 4.749.075 RON | 11.674.802 RON | 4.671.277 RON | 5.686.570 RON | 8.537.990 RON | 6.323.712 RON | 5.533.628 RON | 7.949.588 RON | 5.339.053 RON | 8.990.154 RON | 21.465.126 RON | 22.999.661 RON | 17.432.931 RON | 14.825.260 RON | 24.335.135 RON |
| Cheltuieli totale | 3.834.972 RON | 6.785.755 RON | 4.589.033 RON | 4.339.389 RON | 7.724.814 RON | 4.291.231 RON | 4.865.850 RON | 6.507.529 RON | 6.158.446 RON | 5.498.757 RON | 7.366.012 RON | 5.919.852 RON | 8.946.377 RON | 21.408.029 RON | 22.667.248 RON | 17.153.965 RON | 14.711.823 RON | 23.771.640 RON |
| Profit brut | 175.705 RON | 867.265 RON | 281.593 RON | 409.686 RON | 3.949.988 RON | 380.046 RON | 820.720 RON | 2.030.461 RON | 165.266 RON | 34.871 RON | 583.576 RON | 0 RON | 43.777 RON | 57.097 RON | 332.413 RON | 278.966 RON | 113.437 RON | 563.495 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 580.799 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Profit net | 155.497 RON | 740.974 RON | 233.625 RON | 356.167 RON | 3.825.131 RON | 316.342 RON | 699.466 RON | 1.708.743 RON | 135.011 RON | 25.015 RON | 556.140 RON | 0 RON | 16.144 RON | 2.351 RON | 263.176 RON | 261.436 RON | 106.104 RON | 563.495 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 580.799 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | 5.468.611 RON | 5.382.245 RON | 9.336.279 RON | 10.263.770 RON | 11.244.308 RON | 15.460.040 RON | 15.858.611 RON | 16.582.311 RON | 16.996.243 RON | 17.756.876 RON | 19.150.456 RON | 20.592.436 RON | 21.471.474 RON | 22.409.029 RON | 24.911.787 RON | 30.093.639 RON | 28.608.762 RON | 39.350.384 RON |
| Active circulante | 6.615.863 RON | 7.012.647 RON | 4.082.961 RON | 3.693.112 RON | 3.825.666 RON | 2.873.647 RON | 2.674.493 RON | 3.015.129 RON | 2.870.514 RON | 4.444.133 RON | 5.097.125 RON | 4.898.697 RON | 5.434.856 RON | 15.006.379 RON | 15.408.998 RON | 12.372.725 RON | 10.270.727 RON | 5.381.988 RON |
| Stocuri | 257.784 RON | 282.127 RON | 325.153 RON | 330.101 RON | 313.698 RON | 655.605 RON | 673.373 RON | 690.042 RON | 723.341 RON | 689.707 RON | 747.453 RON | 773.302 RON | 677.158 RON | 9.661.647 RON | 10.583.448 RON | 7.835.640 RON | 7.068.614 RON | 467.403 RON |
| Creante | 3.915.947 RON | 3.839.293 RON | 1.968.160 RON | 1.635.047 RON | 1.480.881 RON | 1.739.114 RON | 1.676.510 RON | 2.119.151 RON | 1.949.247 RON | 3.514.142 RON | 3.784.525 RON | 3.885.712 RON | 4.032.684 RON | 4.621.409 RON | 4.792.633 RON | 4.285.545 RON | 2.835.633 RON | 4.494.033 RON |
| Casa si conturi la banci | 342.132 RON | 691.227 RON | 89.648 RON | 127.964 RON | 2.031.087 RON | 478.928 RON | 324.610 RON | 205.936 RON | 197.926 RON | 240.284 RON | 565.147 RON | 239.683 RON | 725.014 RON | 723.323 RON | 32.917 RON | 251.540 RON | 366.480 RON | 420.552 RON |
| Cheltuieli in avans | 528 RON | 518 RON | 640 RON | 1.030 RON | 5.032 RON | 4.634 RON | — | 47.846 RON | 187.956 RON | 324.513 RON | 68.900 RON | 76.880 RON | 76.880 RON | 1.858.969 RON | 1.719.253 RON | 2.276.924 RON | 3.205.917 RON | 68.531 RON |
| Datorii totale | 1.077.504 RON | 1.186.383 RON | 630.732 RON | 788.910 RON | 804.833 RON | 7.367.245 RON | 7.097.407 RON | 8.495.679 RON | 10.613.850 RON | 13.219.670 RON | 15.035.268 RON | 16.842.940 RON | 17.714.249 RON | 29.931.172 RON | 32.556.434 RON | 36.637.272 RON | 33.936.887 RON | 32.856.515 RON |
| Venituri in avans | 62.651 RON | 62.651 RON | 62.651 RON | 62.651 RON | 62.651 RON | 62.651 RON | 65.184 RON | 65.184 RON | 65.184 RON | 65.184 RON | 65.559 RON | 65.559 RON | 28.648 RON | 27.443 RON | 26.443 RON | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 10.944.847 RON | 11.146.376 RON | 12.726.497 RON | 13.106.351 RON | 14.207.522 RON | 10.908.425 RON | 11.370.513 RON | 11.084.423 RON | 9.375.679 RON | 9.240.668 RON | 9.215.654 RON | 8.659.514 RON | 9.240.313 RON | 9.315.762 RON | 9.457.161 RON | 8.106.016 RON | 8.148.519 RON | 11.944.388 RON |
| Capital subscris varsat | 1.550.000 RON | 1.550.000 RON | 1.550.000 RON | 1.550.000 RON | 1.550.000 RON | 1.550.000 RON | 1.550.000 RON | 1.550.000 RON | 1.550.000 RON | 1.550.000 RON | 1.550.000 RON | 1.550.000 RON | 1.550.000 RON | 1.550.000 RON | 1.550.000 RON | 402.600 RON | 402.600 RON | 402.600 RON |
| Nr. mediu salariati | 29 | 31 | 34 | 34 | 36 | 42 | 46 | 53 | 52 | 60 | 66 | 52 | 63 | 70 | 81 | 65 | 82 | 142 |
6 contracte atribuite, in valoare de 105.773 lei
In valoarea licitatiilor intra si plafoanele acordurilor-cadru: bani promisi, nu incasati. Defalcarea pe feluri de achizitie e in pagina de contracte.
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
1 contract
90.000 lei
Achizitii offline
5 contracte
15.773 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.941 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.934.337 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.374 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.460 din cele 392.941 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.224.692 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 01.09.2026, 07:02).