ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Admite propunerea formulată de Parchetul de pe lângă Înalta Curte de Casaţie şi Justiţie-Direcţia Naţională Anticorupţie-Serviciul Teritorial Iaşi (dosar nr. 149/12/P/2022 din 16.12.2025). În baza art. 549 ind.1 alin. (5) lit. b( C. proc. pen.. dispune desfiinţarea următoarelor înscrisuri: 1. Procura notarială autentificată la Biroul Notarial Public Fînaru Lulu prin încheierea nr.26 din data de 11.09.2018( o filă în original); 2. Contractul individual de muncă nr.389 din data de 05.09.2018( nr.înregistrare 160/05.09.2018) încheiat între SC Ana Autocenter SRL şi Brumă Andrei(două file în original). În baza art. 275 alin. (3) C. proc. pen., cheltuielile judiciare rămân în sarcina statului. Cu drept de contestaţie în termen de 3 zile de la comunicare. Soluţionată în şedinţa camerei de consiliu şi pronunţată prin punerea minutei la dispoziţia părţilor şi a procurorului, prin mijlocirea grefei instanţei azi, 14.04.2026.
Stabileşte pronun?area la 14.04.2026, prin punerea la dispoziţie, prin mijlocirea grefei instanţei.
faţă de lipsa de procedură cu cei 3 inculpati.
În vederea administrării probelor propuse şi a îndeplinirii dispoziţiilor stabilite de instanţă în acest sens, amână judecarea cauzei la data de 27.10.2026.
Pentru studierea întâmpinării amână judecarea cauzei la 28.04.2026.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4.168.216 RON | 28.240 RON | 894.471 RON | 2.600.209 RON | 549.186 RON | 2.254.924 RON | 19 |
| 2024 | 3.616.575 RON | 32.215 RON | 1.064.113 RON | 2.008.575 RON | 777.352 RON | 1.721.814 RON | 20 |
| 2023 | 2.698.563 RON | 27.172 RON | 1.010.784 RON | 2.171.315 RON | 1.029.067 RON | 2.189.598 RON | 25 |
| 2022 | 2.540.547 RON | 15.658 RON | 1.413.966 RON | 2.218.879 RON | 1.357.513 RON | 2.162.426 RON | 31 |
| 2021 | 2.785.382 RON | 22.375 RON | 1.812.447 RON | 2.429.436 RON | 1.529.779 RON | 2.146.768 RON | 38 |
| 2020 | 3.102.987 RON | 31.714 RON | 2.078.710 RON | 2.823.563 RON | 1.379.540 RON | 2.124.393 RON | 44 |
| 2019 | 3.241.293 RON | 28.907 RON | 2.138.102 RON | 2.782.181 RON | 1.393.882 RON | 2.037.961 RON | 49 |
| 2018 | 2.961.069 RON | 16.496 RON | 2.528.227 RON | 3.326.741 RON | 1.710.541 RON | 2.509.055 RON | 53 |
| 2017 | 2.560.190 RON | 9.818 RON | 2.762.171 RON | 3.770.906 RON | 983.824 RON | 1.992.559 RON | 57 |
| 2016 | 2.493.051 RON | 8.290 RON | 2.504.055 RON | 3.311.232 RON | 975.564 RON | 1.782.741 RON | 57 |
| 2015 | 2.064.442 RON | 7.072 RON | 2.318.792 RON | 2.444.097 RON | 637.463 RON | 762.768 RON | 58 |
| 2014 | 2.119.713 RON | 5.308 RON | 2.446.162 RON | 2.645.095 RON | 556.763 RON | 755.696 RON | 60 |
| 2013 | 2.631.813 RON | 4.280 RON | 2.819.030 RON | 2.946.699 RON | 1.815.719 RON | 1.943.388 RON | 65 |
| 2012 | 2.448.904 RON | 25.788 RON | 2.785.679 RON | 2.781.502 RON | 1.787.285 RON | 1.783.108 RON | 61 |
| 2011 | 3.084.504 RON | 20.308 RON | 3.017.346 RON | 2.409.688 RON | 2.864.978 RON | 2.257.320 RON | — |
| 2010 | 3.436.830 RON | 47.322 RON | 2.115.126 RON | 2.222.649 RON | 2.260.478 RON | 2.237.012 RON | 67 |
| 2009 | 3.946.832 RON | 27.886 RON | 3.784.630 RON | 2.549.774 RON | 3.804.713 RON | 2.438.868 RON | 69 |
| 2008 | 5.842.974 RON | 42.542 RON | 5.126.442 RON | 2.418.381 RON | 3.748.976 RON | 909.926 RON | 73 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 4.168.216 RON | 3.616.575 RON | 2.698.563 RON | 2.540.547 RON | 2.785.382 RON | 3.102.987 RON | 3.241.293 RON | 2.961.069 RON | 2.560.190 RON | 2.493.051 RON | 2.064.442 RON | 2.119.713 RON | 2.631.813 RON | 2.448.904 RON | 3.084.504 RON | 3.436.830 RON | 3.946.832 RON | 5.842.974 RON |
| Venituri totale | 4.168.245 RON | 3.619.145 RON | 2.763.782 RON | 2.655.887 RON | 2.788.880 RON | 3.106.075 RON | 3.278.369 RON | 2.961.802 RON | 2.770.182 RON | 2.496.780 RON | 2.128.749 RON | 2.226.169 RON | 2.885.282 RON | 3.568.558 RON | 3.486.010 RON | 3.558.551 RON | 3.954.912 RON | 6.513.023 RON |
| Cheltuieli totale | 4.111.005 RON | 3.567.430 RON | 2.721.610 RON | 2.626.079 RON | 2.747.505 RON | 3.060.861 RON | 3.237.673 RON | 2.929.466 RON | 2.750.880 RON | 2.478.943 RON | 2.112.427 RON | 2.210.352 RON | 2.866.085 RON | 3.526.078 RON | 3.450.443 RON | 3.491.571 RON | 3.915.364 RON | 6.458.571 RON |
| Profit brut | 57.240 RON | 51.715 RON | 42.172 RON | 29.808 RON | 41.375 RON | 45.214 RON | 40.696 RON | 32.336 RON | 19.302 RON | 17.837 RON | 16.322 RON | 15.817 RON | 19.197 RON | 42.480 RON | 35.567 RON | 66.980 RON | 39.548 RON | 54.452 RON |
| Profit net | 28.240 RON | 32.215 RON | 27.172 RON | 15.658 RON | 22.375 RON | 31.714 RON | 28.907 RON | 16.496 RON | 9.818 RON | 8.290 RON | 7.072 RON | 5.308 RON | 4.280 RON | 25.788 RON | 20.308 RON | 47.322 RON | 27.886 RON | 42.542 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 2.600.209 RON | 2.008.575 RON | 2.171.315 RON | 2.218.879 RON | 2.429.436 RON | 2.823.563 RON | 2.782.181 RON | 3.326.741 RON | 3.770.906 RON | 3.311.232 RON | 2.444.097 RON | 2.645.095 RON | 2.946.699 RON | 2.781.502 RON | 2.409.688 RON | 2.222.649 RON | 2.549.774 RON | 2.418.381 RON |
| Active circulante | 549.186 RON | 777.352 RON | 1.029.067 RON | 1.357.513 RON | 1.529.779 RON | 1.379.540 RON | 1.393.882 RON | 1.710.541 RON | 983.824 RON | 975.564 RON | 637.463 RON | 556.763 RON | 1.815.719 RON | 1.787.285 RON | 2.864.978 RON | 2.260.478 RON | 3.804.713 RON | 3.748.976 RON |
| Stocuri | 517.278 RON | 485.363 RON | 537.009 RON | 1.255.735 RON | 1.227.280 RON | 1.207.012 RON | 1.152.811 RON | 1.050.257 RON | 697.182 RON | 721.347 RON | 545.533 RON | 461.969 RON | 1.741.815 RON | 1.606.662 RON | 2.302.628 RON | 1.665.628 RON | 3.145.386 RON | 2.948.445 RON |
| Creante | 169.018 RON | 234.635 RON | 486.035 RON | 85.242 RON | 259.147 RON | 73.413 RON | 223.565 RON | 630.300 RON | 248.914 RON | 231.559 RON | 85.112 RON | 70.031 RON | 65.945 RON | 166.202 RON | 555.206 RON | 556.818 RON | 633.477 RON | 736.005 RON |
| Casa si conturi la banci | -137.110 RON | 57.354 RON | 6.023 RON | 16.536 RON | 43.352 RON | 99.115 RON | 17.506 RON | 29.984 RON | 37.728 RON | 22.658 RON | 6.818 RON | 24.763 RON | 7.959 RON | 14.421 RON | 7.144 RON | 38.032 RON | 25.850 RON | 64.526 RON |
| Datorii totale | 894.471 RON | 1.064.113 RON | 1.010.784 RON | 1.413.966 RON | 1.812.447 RON | 2.078.710 RON | 2.138.102 RON | 2.528.227 RON | 2.762.171 RON | 2.504.055 RON | 2.318.792 RON | 2.446.162 RON | 2.819.030 RON | 2.785.679 RON | 3.017.346 RON | 2.115.126 RON | 3.784.630 RON | 5.126.442 RON |
| Venituri in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 130.989 RON | 130.989 RON | 130.989 RON |
| Capitaluri proprii | 2.254.924 RON | 1.721.814 RON | 2.189.598 RON | 2.162.426 RON | 2.146.768 RON | 2.124.393 RON | 2.037.961 RON | 2.509.055 RON | 1.992.559 RON | 1.782.741 RON | 762.768 RON | 755.696 RON | 1.943.388 RON | 1.783.108 RON | 2.257.320 RON | 2.237.012 RON | 2.438.868 RON | 909.926 RON |
| Capital subscris varsat | 500.000 RON | 500.000 RON | 500.000 RON | 500.000 RON | 500.000 RON | 500.000 RON | 500.000 RON | 500.000 RON | 500.000 RON | 500.000 RON | 500.000 RON | 500.000 RON | 500.000 RON | 500.000 RON | 500.000 RON | 500.000 RON | 500.000 RON | 500.000 RON |
| Nr. mediu salariati | 19 | 20 | 25 | 31 | 38 | 44 | 49 | 53 | 57 | 57 | 58 | 60 | 65 | 61 | — | 67 | 69 | 73 |
448 de contracte atribuite, in valoare de 2.920.362 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 2.411.638 lei.
Achizitii directe
378 de contracte
2.411.260 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
70 de contracte
509.102 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.941 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.934.337 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.374 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.460 din cele 392.941 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.224.692 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 01.09.2026, 18:47).