ONRC
ONRC
ANAF · anul 2024
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoană | 100% |
| persoanăadministrator | — |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | — | -50.838 RON | 0 RON | — | 102.922 RON | 102.922 RON | — |
| 2022 | — | -1.318 RON | 87.878 RON | — | 241.638 RON | 153.760 RON | — |
| 2021 | 150.384 RON | -5.420 RON | 184.627 RON | — | 339.706 RON | 155.079 RON | 1 |
| 2020 | 214.795 RON | -6.175 RON | 193.283 RON | — | 353.782 RON | 160.499 RON | 1 |
| 2019 | 345.469 RON | 41.920 RON | 194.395 RON | — | 361.069 RON | 166.674 RON | 1 |
| 2018 | 377.682 RON | 51.811 RON | 195.459 RON | — | 320.213 RON | 124.754 RON | 1 |
| 2017 | 374.225 RON | 52.984 RON | 194.532 RON | — | 267.475 RON | 72.943 RON | 1 |
| 2016 | 369.953 RON | 50.207 RON | 153.727 RON | — | 220.953 RON | 68.031 RON | 1 |
| 2015 | 293.505 RON | 17.061 RON | 153.630 RON | — | 171.200 RON | 17.824 RON | 2 |
| 2014 | 289.072 RON | -5.330 RON | 151.994 RON | — | 152.757 RON | 763 RON | 4 |
| 2013 | 306.632 RON | -6.852 RON | 180.474 RON | — | 186.567 RON | 6.093 RON | 5 |
| 2012 | 326.237 RON | -4.551 RON | 182.654 RON | — | 195.599 RON | 12.945 RON | 5 |
| 2011 | 374.577 RON | -2.463 RON | 185.540 RON | — | 203.036 RON | 17.496 RON | 5 |
| 2010 | 476.082 RON | 8.657 RON | 181.508 RON | — | 210.124 RON | 28.616 RON | 5 |
| 2009 | 547.079 RON | 22.026 RON | 174.413 RON | — | 216.398 RON | 41.985 RON | 5 |
| 2008 | 657.956 RON | 38.091 RON | 174.600 RON | — | 232.650 RON | 58.050 RON | 5 |
| Indicator | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | — | — | 150.384 RON | 214.795 RON | 345.469 RON | 377.682 RON | 374.225 RON | 369.953 RON | 293.505 RON | 289.072 RON | 306.632 RON | 326.237 RON | 374.577 RON | 476.082 RON | 547.079 RON | 657.956 RON |
| Venituri totale | 0 RON | 8 RON | 150.408 RON | 214.921 RON | 345.544 RON | 377.939 RON | 374.867 RON | 370.081 RON | 294.239 RON | 291.330 RON | 310.943 RON | 331.225 RON | 380.376 RON | 482.074 RON | 555.364 RON | 663.653 RON |
| Cheltuieli totale | 50.838 RON | 1.326 RON | 154.323 RON | 220.193 RON | 300.169 RON | 322.349 RON | 318.135 RON | 312.472 RON | 268.351 RON | 296.660 RON | 317.795 RON | 335.776 RON | 382.839 RON | 465.968 RON | 527.006 RON | 618.187 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 45.375 RON | 55.590 RON | 56.732 RON | 57.609 RON | 25.888 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 16.106 RON | 28.358 RON | 45.466 RON |
| Pierdere bruta | 50.838 RON | 1.318 RON | 3.915 RON | 5.272 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 5.330 RON | 6.852 RON | 4.551 RON | 2.463 RON | — | — | — |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 41.920 RON | 51.811 RON | 52.984 RON | 50.207 RON | 17.061 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 8.657 RON | 22.026 RON | 38.091 RON |
| Pierdere neta | 50.838 RON | 1.318 RON | 5.420 RON | 6.175 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 5.330 RON | 6.852 RON | 4.551 RON | 2.463 RON | — | — | — |
| Active circulante | 102.922 RON | 241.638 RON | 339.706 RON | 353.782 RON | 361.069 RON | 320.213 RON | 267.475 RON | 220.953 RON | 171.200 RON | 152.757 RON | 186.567 RON | 195.599 RON | 203.036 RON | 210.124 RON | 216.398 RON | 232.650 RON |
| Stocuri | — | 46.169 RON | 40.147 RON | 62.003 RON | 54.667 RON | 58.205 RON | 67.558 RON | 66.970 RON | 66.400 RON | 62.300 RON | 72.221 RON | 75.969 RON | 77.958 RON | 84.278 RON | 100.446 RON | 104.369 RON |
| Creante | 102.913 RON | 4.522 RON | 5.593 RON | 5.941 RON | 4.785 RON | 4.824 RON | 4.796 RON | 4.794 RON | 8.827 RON | 2.621 RON | 2.944 RON | 2.509 RON | 6.136 RON | 5.691 RON | 2.240 RON | 3.067 RON |
| Casa si conturi la banci | 9 RON | 190.947 RON | 293.966 RON | 285.838 RON | 301.617 RON | 257.184 RON | 195.121 RON | 149.189 RON | 95.973 RON | 87.836 RON | 111.402 RON | 117.121 RON | 118.942 RON | 120.155 RON | 113.712 RON | 125.214 RON |
| Cheltuieli in avans | — | — | — | — | — | — | — | 805 RON | 254 RON | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii totale | 0 RON | 87.878 RON | 184.627 RON | 193.283 RON | 194.395 RON | 195.459 RON | 194.532 RON | 153.727 RON | 153.630 RON | 151.994 RON | 180.474 RON | 182.654 RON | 185.540 RON | 181.508 RON | 174.413 RON | 174.600 RON |
| Capitaluri proprii | 102.922 RON | 153.760 RON | 155.079 RON | 160.499 RON | 166.674 RON | 124.754 RON | 72.943 RON | 68.031 RON | 17.824 RON | 763 RON | 6.093 RON | 12.945 RON | 17.496 RON | 28.616 RON | 41.985 RON | 58.050 RON |
| Capital subscris varsat | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | — | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON |
| Nr. mediu salariati | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 4 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
1 contract atribuit, in valoare de 740 lei
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
1 contract
740 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.503 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.931.110 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.287 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.431 din cele 392.503 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.016 documente la 19.217.988 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 30.08.2026, 21:47).
Nu am gasit contracte publice pentru aceasta firma in SEAP/SICAP.