ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | — |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 210.771 RON | -478.069 RON | 78.973 RON | 401.798 RON | 46.018 RON | 401.532 RON | 3 |
| 2024 | 1.153.817 RON | 9.233 RON | 233.851 RON | 596.760 RON | 554.193 RON | 968.496 RON | 3 |
| 2023 | 1.175.765 RON | 435.812 RON | 359.936 RON | 814.186 RON | 555.624 RON | 1.039.699 RON | 3 |
| 2022 | 1.523.700 RON | 1.007.269 RON | 365.147 RON | 181.432 RON | 1.183.540 RON | 1.019.847 RON | 2 |
| 2021 | 551.190 RON | 164.541 RON | 52.139 RON | 205.512 RON | 125.883 RON | 299.401 RON | 3 |
| 2020 | 383.399 RON | 14.044 RON | 169.383 RON | 125.401 RON | 177.109 RON | 134.860 RON | 3 |
| 2019 | 526.162 RON | 4.752 RON | 164.224 RON | 204.853 RON | 77.255 RON | 120.816 RON | 4 |
| 2018 | 487.449 RON | 38.161 RON | 236.339 RON | 255.131 RON | 94.474 RON | 116.064 RON | 5 |
| 2017 | 423.454 RON | 134.484 RON | 226.333 RON | 216.630 RON | 84.833 RON | 77.904 RON | 5 |
| 2016 | 231.920 RON | 1.832 RON | 127.120 RON | 32.422 RON | 35.380 RON | -56.580 RON | 5 |
| 2015 | 133.695 RON | -80.669 RON | 158.895 RON | 11.731 RON | 85.053 RON | -58.412 RON | 4 |
| 2014 | 231.734 RON | 8.525 RON | 75.885 RON | 20.631 RON | 73.536 RON | 22.257 RON | 4 |
| 2013 | 202.021 RON | 1.154 RON | 36.741 RON | 25.883 RON | 21.735 RON | 13.732 RON | 4 |
| 2012 | 212.705 RON | 16.782 RON | 29.230 RON | 34.387 RON | 55.270 RON | 60.895 RON | 4 |
| 2011 | 233.049 RON | 3.840 RON | 48.290 RON | 36.453 RON | 55.516 RON | 44.113 RON | 6 |
| 2010 | 350.885 RON | 30.126 RON | 86.223 RON | 45.751 RON | 83.176 RON | 42.704 RON | 6 |
| 2009 | 399.737 RON | 111.641 RON | 114.088 RON | 40.594 RON | 183.811 RON | 124.219 RON | 6 |
| 2008 | 334.823 RON | 70.011 RON | 60.501 RON | 52.022 RON | 89.534 RON | 104.519 RON | 4 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 210.771 RON | 1.153.817 RON | 1.175.765 RON | 1.523.700 RON | 551.190 RON | 383.399 RON | 526.162 RON | 487.449 RON | 423.454 RON | 231.920 RON | 133.695 RON | 231.734 RON | 202.021 RON | 212.705 RON | 233.049 RON | 350.885 RON | 399.737 RON | 334.823 RON |
| Venituri totale | 255.185 RON | 1.154.169 RON | 1.223.295 RON | 1.523.701 RON | 551.292 RON | 383.705 RON | 527.953 RON | 497.451 RON | 426.480 RON | 241.587 RON | 136.321 RON | 232.808 RON | 202.348 RON | 213.157 RON | 233.513 RON | 353.202 RON | 408.594 RON | 338.976 RON |
| Cheltuieli totale | 730.497 RON | 1.115.505 RON | 777.098 RON | 501.500 RON | 381.734 RON | 365.956 RON | 517.921 RON | 454.332 RON | 287.731 RON | 237.373 RON | 212.979 RON | 217.298 RON | 195.123 RON | 189.980 RON | 222.668 RON | 309.449 RON | 284.696 RON | 260.491 RON |
| Profit brut | 0 RON | 38.664 RON | 446.197 RON | 1.022.201 RON | 169.558 RON | 17.749 RON | 10.032 RON | 43.119 RON | 138.749 RON | 4.214 RON | 0 RON | 15.510 RON | 7.225 RON | 23.177 RON | 10.845 RON | 43.753 RON | 123.898 RON | 78.485 RON |
| Pierdere bruta | 475.312 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Profit net | 0 RON | 9.233 RON | 435.812 RON | 1.007.269 RON | 164.541 RON | 14.044 RON | 4.752 RON | 38.161 RON | 134.484 RON | 1.832 RON | 0 RON | 8.525 RON | 1.154 RON | 16.782 RON | 3.840 RON | 30.126 RON | 111.641 RON | 70.011 RON |
| Pierdere neta | 478.069 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 80.669 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | 401.798 RON | 596.760 RON | 814.186 RON | 181.432 RON | 205.512 RON | 125.401 RON | 204.853 RON | 255.131 RON | 216.630 RON | 32.422 RON | 11.731 RON | 20.631 RON | 25.883 RON | 34.387 RON | 36.453 RON | 45.751 RON | 40.594 RON | 52.022 RON |
| Active circulante | 46.018 RON | 554.193 RON | 555.624 RON | 1.183.540 RON | 125.883 RON | 177.109 RON | 77.255 RON | 94.474 RON | 84.833 RON | 35.380 RON | 85.053 RON | 73.536 RON | 21.735 RON | 55.270 RON | 55.516 RON | 83.176 RON | 183.811 RON | 89.534 RON |
| Stocuri | 48.440 RON | 65.267 RON | 24.367 RON | 3.755 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 718 RON | 718 RON |
| Creante | 95.823 RON | 448.959 RON | 458.536 RON | 1.160.168 RON | 52.910 RON | 105.350 RON | 24.918 RON | 51.560 RON | 33.368 RON | 22.350 RON | 9.057 RON | 69.673 RON | 4.764 RON | 21.539 RON | 34.851 RON | 47.728 RON | 106.330 RON | 23.361 RON |
| Casa si conturi la banci | -98.245 RON | 39.967 RON | 72.721 RON | 19.617 RON | 72.973 RON | 71.759 RON | 52.337 RON | 42.914 RON | 51.465 RON | 13.030 RON | 75.996 RON | 3.863 RON | 16.971 RON | 33.731 RON | 20.665 RON | 35.448 RON | 76.763 RON | 65.455 RON |
| Cheltuieli in avans | 32.689 RON | 51.394 RON | 29.825 RON | 20.022 RON | 20.145 RON | 1.733 RON | 2.932 RON | 2.798 RON | 2.774 RON | 2.738 RON | 3.699 RON | 3.975 RON | 2.855 RON | 468 RON | 434 RON | — | 13.902 RON | 23.464 RON |
| Datorii totale | 78.973 RON | 233.851 RON | 359.936 RON | 365.147 RON | 52.139 RON | 169.383 RON | 164.224 RON | 236.339 RON | 226.333 RON | 127.120 RON | 158.895 RON | 75.885 RON | 36.741 RON | 29.230 RON | 48.290 RON | 86.223 RON | 114.088 RON | 60.501 RON |
| Capitaluri proprii | 401.532 RON | 968.496 RON | 1.039.699 RON | 1.019.847 RON | 299.401 RON | 134.860 RON | 120.816 RON | 116.064 RON | 77.904 RON | -56.580 RON | -58.412 RON | 22.257 RON | 13.732 RON | 60.895 RON | 44.113 RON | 42.704 RON | 124.219 RON | 104.519 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 3 | 3 | 3 | 2 | 3 | 3 | 4 | 5 | 5 | 5 | 4 | 4 | 4 | 4 | 6 | 6 | 6 | 4 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
13 contracte atribuite, in valoare de 380.695 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 291.747 lei.
Achizitii directe
12 contracte
291.735 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
1 contract
88.960 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.503 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.931.110 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.287 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.431 din cele 392.503 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.016 documente la 19.217.988 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 31.08.2026, 00:39).