Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 262.437 RON | 6.474 RON | 93.642 RON | 51.715 RON | 608.861 RON | 586.522 RON | 1 |
| 2024 | 834.019 RON | 36.096 RON | 229.694 RON | 65.298 RON | 737.573 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| 592.648 RON |
| 4 |
| 2023 | 1.036.717 RON | 18.157 RON | 427.231 RON | 82.869 RON | 881.777 RON | 556.552 RON | 7 |
| 2022 | 1.403.812 RON | 56.052 RON | 461.733 RON | 100.588 RON | 892.122 RON | 538.395 RON | 10 |
| 2021 | 1.331.328 RON | 58.362 RON | 436.336 RON | 110.646 RON | 830.615 RON | 512.343 RON | 11 |
| 2020 | 1.140.826 RON | -51.424 RON | 377.080 RON | 114.698 RON | 719.471 RON | 464.507 RON | 11 |
| 2019 | 987.384 RON | 10.606 RON | 166.387 RON | 83.553 RON | 591.304 RON | 515.931 RON | 10 |
| 2018 | 1.004.434 RON | 64.412 RON | 136.060 RON | 80.081 RON | 570.801 RON | 521.114 RON | 11 |
| 2017 | 847.626 RON | 53.438 RON | 88.531 RON | 79.218 RON | 481.915 RON | 478.807 RON | 13 |
| 2016 | 1.136.835 RON | 717 RON | 187.847 RON | 73.645 RON | 526.239 RON | 433.788 RON | 16 |
| 2015 | 968.445 RON | 64.636 RON | 206.978 RON | 66.089 RON | 590.798 RON | 449.581 RON | 14 |
| 2014 | 718.152 RON | 21.889 RON | 167.582 RON | 60.629 RON | 503.362 RON | 396.849 RON | 12 |
| 2013 | 1.573.774 RON | 53.880 RON | 72.461 RON | 67.318 RON | 380.102 RON | 374.959 RON | 13 |
| 2012 | 1.023.868 RON | 98.091 RON | 113.102 RON | 88.193 RON | 413.884 RON | 390.128 RON | 15 |
| 2011 | 1.015.565 RON | 21.849 RON | 101.583 RON | 117.175 RON | 341.935 RON | 361.086 RON | 16 |
| 2010 | 906.180 RON | 43.104 RON | 101.314 RON | 123.524 RON | 359.202 RON | 382.224 RON | 16 |
| 2009 | 950.217 RON | 64.206 RON | 126.297 RON | 162.240 RON | 327.871 RON | 364.597 RON | 18 |
| 2008 | 1.051.359 RON | 140.600 RON | 54.671 RON | 129.376 RON | 343.500 RON | 419.081 RON | 18 |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| 2013 |
|---|
| 2012 |
|---|
| 2011 |
|---|
| 2010 |
|---|
| 2009 |
|---|
| 2008 |
|---|
| Cifra de afaceri | 262.437 RON | 834.019 RON | 1.036.717 RON | 1.403.812 RON | 1.331.328 RON | 1.140.826 RON | 987.384 RON | 1.004.434 RON | 847.626 RON | 1.136.835 RON | 968.445 RON | 718.152 RON | 1.573.774 RON | 1.023.868 RON | 1.015.565 RON | 906.180 RON | 950.217 RON | 1.051.359 RON |
| Venituri totale | 313.107 RON | 890.834 RON | 1.086.172 RON | 1.409.682 RON | 1.336.243 RON | 1.160.019 RON | 994.830 RON | 1.022.682 RON | 851.073 RON | 1.172.422 RON | 976.011 RON | 758.650 RON | 1.579.787 RON | 1.034.699 RON | ||||
| Cheltuieli totale | 302.493 RON | 834.594 RON | 1.058.131 RON | 1.340.661 RON | 1.264.785 RON | 1.200.656 RON | 974.340 RON | 948.208 RON | 789.044 RON | 1.169.408 RON | 896.154 RON | 729.679 RON | 1.512.809 RON | 915.586 RON | ||||
| Profit brut | 10.614 RON | 56.240 RON | 28.041 RON | 69.021 RON | 71.458 RON | 0 RON | 20.490 RON | 74.474 RON | 62.029 RON | 3.014 RON | 79.857 RON | 28.971 RON | 66.978 RON | 119.113 RON | ||||
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 40.637 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | ||||
| Profit net | 6.474 RON | 36.096 RON | 18.157 RON | 56.052 RON | 58.362 RON | 0 RON | 10.606 RON | 64.412 RON | 53.438 RON | 717 RON | 64.636 RON | 21.889 RON | 53.880 RON | 98.091 RON | ||||
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 51.424 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | ||||
| Active fixe (imobilizate) | 51.715 RON | 65.298 RON | 82.869 RON | 100.588 RON | 110.646 RON | 114.698 RON | 83.553 RON | 80.081 RON | 79.218 RON | 73.645 RON | 66.089 RON | 60.629 RON | 67.318 RON | 88.193 RON | ||||
| Active circulante | 608.861 RON | 737.573 RON | 881.777 RON | 892.122 RON | 830.615 RON | 719.471 RON | 591.304 RON | 570.801 RON | 481.915 RON | 526.239 RON | 590.798 RON | 503.362 RON | 380.102 RON | 413.884 RON | ||||
| Stocuri | 470.520 RON | 522.677 RON | 592.899 RON | 559.783 RON | 532.772 RON | 456.391 RON | 391.227 RON | 337.338 RON | 318.818 RON | 310.343 RON | 340.930 RON | 299.081 RON | 183.434 RON | 175.793 RON | ||||
| Creante | 125.454 RON | 183.561 RON | 236.679 RON | 256.060 RON | 242.600 RON | 204.509 RON | 186.480 RON | 164.950 RON | 137.801 RON | 160.987 RON | 191.835 RON | 128.031 RON | 97.069 RON | 227.417 RON | ||||
| Casa si conturi la banci | 12.887 RON | 31.335 RON | 52.199 RON | 76.279 RON | 55.243 RON | 58.571 RON | 13.597 RON | 68.513 RON | 25.296 RON | 54.909 RON | 58.033 RON | 76.250 RON | 99.599 RON | 10.674 RON | ||||
| Cheltuieli in avans | 19.598 RON | 19.481 RON | 19.147 RON | 7.428 RON | 7.428 RON | 7.428 RON | 7.471 RON | 6.292 RON | 6.205 RON | 23.419 RON | 1.340 RON | 440 RON | — | 1.153 RON | ||||
| Datorii totale | 93.642 RON | 229.694 RON | 427.231 RON | 461.733 RON | 436.336 RON | 377.080 RON | 166.387 RON | 136.060 RON | 88.531 RON | 187.847 RON | 206.978 RON | 167.582 RON | 72.461 RON | 113.102 RON | ||||
| Venituri in avans | 10 RON | 10 RON | 10 RON | 10 RON | 10 RON | 10 RON | 10 RON | — | — | 1.668 RON | 1.668 RON | — | — | — | ||||
| Capitaluri proprii | 586.522 RON | 592.648 RON | 556.552 RON | 538.395 RON | 512.343 RON | 464.507 RON | 515.931 RON | 521.114 RON | 478.807 RON | 433.788 RON | 449.581 RON | 396.849 RON | 374.959 RON | 390.128 RON | ||||
| Capital subscris varsat | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | — | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | ||||
| Nr. mediu salariati | 1 | 4 | 7 | 10 | 11 | 11 | 10 | 11 | 13 | 16 | 14 | 12 | 13 | 15 | 16 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
| 1.045.968 RON |
| 913.149 RON |
| 975.467 RON |
| 1.066.740 RON |
| 1.015.552 RON |
| 854.650 RON |
| 894.086 RON |
| 898.814 RON |
| 30.416 RON |
| 58.499 RON |
| 81.381 RON |
| 167.926 RON |
| 0 RON |
| — |
| — |
| — |
| 21.849 RON |
| 43.104 RON |
| 64.206 RON |
| 140.600 RON |
| 0 RON |
| — |
| — |
| — |
| 117.175 RON |
| 123.524 RON |
| 162.240 RON |
| 129.376 RON |
| 341.935 RON |
| 359.202 RON |
| 327.871 RON |
| 343.500 RON |
| 153.189 RON |
| 165.096 RON |
| 177.991 RON |
| 162.769 RON |
| 124.621 RON |
| 104.435 RON |
| 142.838 RON |
| 83.409 RON |
| 64.125 RON |
| 89.671 RON |
| 7.042 RON |
| 97.322 RON |
| 3.559 RON |
| 812 RON |
| 783 RON |
| 876 RON |
| 101.583 RON |
| 101.314 RON |
| 126.297 RON |
| 54.671 RON |
| — |
| — |
| — |
| — |
| 361.086 RON |
| 382.224 RON |
| 364.597 RON |
| 419.081 RON |
| 1.000 RON |
| 1.000 RON |
| 1.000 RON |
| 1.000 RON |
| 16 |
| 18 |
| 18 |
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
22 de contracte atribuite, in valoare de 91.817 lei
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
22 de contracte
91.817 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.559 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.942.446 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 222.691 de documente constatatoare — adica sub 5,7% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 66.676 din cele 393.559 au macar un document publicat, adica 16,9%. Pentru celelalte 83,1% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.032 documente la 19.239.988 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 153 de zile de la data documentului, iar 28,4% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 03.09.2026, 19:43).
Nu am gasit contracte publice pentru aceasta firma in SEAP/SICAP.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 4 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.