ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | nepublicat |
| persoanăadministrator | nepublicat |
| persoanăadministrator | nepublicat |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 300.343 RON | -8.074 RON | 145.623 RON | 11.661 RON | 210.266 RON | 76.304 RON | 2 |
| 2024 | 262.785 RON | 517 RON | 160.950 RON | 11.661 RON | 233.667 RON | 84.378 RON | 1 |
| 2023 | 249.273 RON | 14.700 RON | 118.381 RON | 11.661 RON | 190.580 RON | 83.860 RON | — |
| 2022 | 223.697 RON | 449 RON | 112.177 RON | 11.661 RON | 169.676 RON | 69.160 RON | 1 |
| 2021 | 196.908 RON | 14.591 RON | 117.256 RON | 11.661 RON | 174.306 RON | 68.711 RON | 1 |
| 2020 | 140.264 RON | -9.844 RON | 167.830 RON | 17.661 RON | 203.376 RON | 54.121 RON | 2 |
| 2019 | 197.989 RON | 460 RON | 163.083 RON | 17.661 RON | 208.472 RON | 63.964 RON | 2 |
| 2018 | 204.148 RON | -1.325 RON | 161.836 RON | 17.661 RON | 206.765 RON | 63.504 RON | 2 |
| 2017 | 178.449 RON | 917 RON | 150.707 RON | 18.861 RON | 195.761 RON | 64.829 RON | 2 |
| 2016 | 163.408 RON | 13.177 RON | 183.902 RON | 33.861 RON | 213.039 RON | 63.912 RON | 2 |
| 2015 | 154.788 RON | 7.120 RON | 91.582 RON | 35.661 RON | 165.742 RON | 110.735 RON | 2 |
| 2014 | 131.475 RON | 2.315 RON | 101.172 RON | 33.874 RON | 169.999 RON | 103.615 RON | 2 |
| 2013 | 131.407 RON | 1.136 RON | 102.100 RON | 33.874 RON | 168.611 RON | 101.299 RON | 2 |
| 2012 | 130.591 RON | 12.636 RON | 82.685 RON | 33.874 RON | 148.060 RON | 100.163 RON | 1 |
| 2011 | 143.431 RON | 12.985 RON | 68.462 RON | 33.874 RON | 120.988 RON | 87.511 RON | 1 |
| 2010 | 142.142 RON | 9.951 RON | 41.530 RON | 37.474 RON | 77.125 RON | 74.180 RON | 1 |
| 2009 | 145.367 RON | 10.088 RON | 53.119 RON | 37.803 RON | 96.511 RON | 82.249 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 300.343 RON | 262.785 RON | 249.273 RON | 223.697 RON | 196.908 RON | 140.264 RON | 197.989 RON | 204.148 RON | 178.449 RON | 163.408 RON | 154.788 RON | 131.475 RON | 131.407 RON | 130.591 RON | 143.431 RON | 142.142 RON | 145.367 RON |
| Venituri totale | 300.350 RON | 263.043 RON | 249.279 RON | 223.704 RON | 196.914 RON | 145.216 RON | 197.994 RON | 204.153 RON | 178.456 RON | 163.413 RON | 154.794 RON | 131.483 RON | 131.445 RON | 130.651 RON | 143.443 RON | 142.358 RON | 145.939 RON |
| Cheltuieli totale | 307.847 RON | 259.894 RON | 232.087 RON | 221.018 RON | 180.457 RON | 153.642 RON | 195.554 RON | 203.436 RON | 175.754 RON | 146.967 RON | 143.050 RON | 125.225 RON | 126.627 RON | 115.614 RON | 127.985 RON | 127.844 RON | 132.984 RON |
| Profit brut | 0 RON | 3.149 RON | 17.192 RON | 2.686 RON | 16.457 RON | 0 RON | 2.440 RON | 717 RON | 2.702 RON | 16.446 RON | 11.744 RON | 6.258 RON | 4.818 RON | 15.037 RON | 15.458 RON | 14.514 RON | 12.955 RON |
| Pierdere bruta | 7.497 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 8.426 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — |
| Profit net | 0 RON | 517 RON | 14.700 RON | 449 RON | 14.591 RON | 0 RON | 460 RON | 0 RON | 917 RON | 13.177 RON | 7.120 RON | 2.315 RON | 1.136 RON | 12.636 RON | 12.985 RON | 9.951 RON | 10.088 RON |
| Pierdere neta | 8.074 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 9.844 RON | 0 RON | 1.325 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | 11.661 RON | 11.661 RON | 11.661 RON | 11.661 RON | 11.661 RON | 17.661 RON | 17.661 RON | 17.661 RON | 18.861 RON | 33.861 RON | 35.661 RON | 33.874 RON | 33.874 RON | 33.874 RON | 33.874 RON | 37.474 RON | 37.803 RON |
| Active circulante | 210.266 RON | 233.667 RON | 190.580 RON | 169.676 RON | 174.306 RON | 203.376 RON | 208.472 RON | 206.765 RON | 195.761 RON | 213.039 RON | 165.742 RON | 169.999 RON | 168.611 RON | 148.060 RON | 120.988 RON | 77.125 RON | 96.511 RON |
| Stocuri | 155.627 RON | 172.291 RON | 145.638 RON | 139.237 RON | 139.235 RON | 167.092 RON | 162.900 RON | 171.790 RON | 159.169 RON | 139.805 RON | 113.506 RON | 112.491 RON | 98.096 RON | 100.946 RON | 84.564 RON | 53.652 RON | 70.720 RON |
| Creante | 34.558 RON | 15.498 RON | 9.208 RON | 882 RON | 660 RON | 4.414 RON | 5.887 RON | 2.872 RON | 2.789 RON | 46 RON | 429 RON | 2.923 RON | 4.086 RON | 6.996 RON | 6.918 RON | 7.923 RON | 8.578 RON |
| Casa si conturi la banci | 20.081 RON | 45.878 RON | 35.734 RON | 29.557 RON | 34.411 RON | 31.870 RON | 39.685 RON | 32.103 RON | 33.803 RON | 73.188 RON | 51.807 RON | 54.585 RON | 66.429 RON | 40.118 RON | 29.506 RON | 15.550 RON | 17.213 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | — | — | 914 RON | 914 RON | 914 RON | 914 RON | 914 RON | 914 RON | 914 RON | 914 RON | 914 RON | 1.111 RON | 1.111 RON | 1.054 RON |
| Datorii totale | 145.623 RON | 160.950 RON | 118.381 RON | 112.177 RON | 117.256 RON | 167.830 RON | 163.083 RON | 161.836 RON | 150.707 RON | 183.902 RON | 91.582 RON | 101.172 RON | 102.100 RON | 82.685 RON | 68.462 RON | 41.530 RON | 53.119 RON |
| Capitaluri proprii | 76.304 RON | 84.378 RON | 83.860 RON | 69.160 RON | 68.711 RON | 54.121 RON | 63.964 RON | 63.504 RON | 64.829 RON | 63.912 RON | 110.735 RON | 103.615 RON | 101.299 RON | 100.163 RON | 87.511 RON | 74.180 RON | 82.249 RON |
| Capital subscris varsat | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | — | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON |
| Nr. mediu salariati | 2 | 1 | — | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
361 de contracte atribuite, in valoare de 580.696 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 579.556 lei.
Achizitii directe
359 de contracte
579.197 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
2 contracte
1.499 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.503 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.931.110 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.287 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.431 din cele 392.503 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.016 documente la 19.218.031 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 31.08.2026, 12:45).