ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
sectorul 3
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Respinge cererea formulată, ca neîntemeiată Cu drept de cerere în anulare în termen de 10 zile de la data comunicării prezentei hotărâri pentru creditoare, cererea urmând a se depune la Judecătoria Sectorului 4 Bucureşti. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, astăzi, 17.04.2025.
Amână pronunţarea în cauză la data de 17.04.2025. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, astăzi, 03.04.2025.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 350.134 RON | -18.903 RON | 924.652 RON | 217 RON | 569.577 RON | -278.270 RON | 1 |
| 2024 | 336.108 RON | 6.945 RON | 719.574 RON | 217 RON | 383.403 RON | -259.366 RON | 1 |
| 2023 | 673.331 RON | 6.905 RON | 664.610 RON | 30.217 RON | 291.494 RON | -266.311 RON | 3 |
| 2020 | 697.098 RON | -102.032 RON | 914.095 RON | 138.217 RON | 493.556 RON | -205.734 RON | — |
| 2019 | 4.269.823 RON | 360.897 RON | 846.609 RON | 174.217 RON | 492.102 RON | -103.702 RON | 5 |
| 2018 | 799.237 RON | -97.447 RON | 4.256.678 RON | 302.210 RON | 3.413.281 RON | -464.599 RON | 7 |
| 2017 | 2.087.750 RON | -296.255 RON | 3.871.172 RON | 143.001 RON | 3.285.333 RON | -367.151 RON | 7 |
| 2016 | 727.080 RON | -77.806 RON | 3.852.391 RON | 1.050 RON | 3.780.445 RON | -70.896 RON | 9 |
| 2015 | 2.616.511 RON | 11.464 RON | 1.684.527 RON | 1.050 RON | 1.690.387 RON | 6.910 RON | 7 |
| 2014 | 1.093.578 RON | 1.871 RON | 1.584.714 RON | 9.108 RON | 1.571.142 RON | -4.554 RON | 10 |
| 2013 | 1.182.334 RON | 23.705 RON | 845.760 RON | 28.875 RON | 810.550 RON | -6.425 RON | 6 |
| 2012 | 729.014 RON | 12.316 RON | 695.376 RON | 61.216 RON | 604.120 RON | -30.130 RON | 4 |
| 2011 | 435.995 RON | -32.650 RON | 303.344 RON | 63.813 RON | 197.176 RON | -42.445 RON | 4 |
| 2010 | 561.391 RON | 22.193 RON | 350.319 RON | 3.097 RON | 337.517 RON | -9.795 RON | 2 |
| 2009 | 540.117 RON | 4.966 RON | 188.826 RON | 3.338 RON | 153.589 RON | -31.989 RON | 3 |
| 2008 | 409.648 RON | 2.053 RON | 191.315 RON | 236 RON | 154.214 RON | -36.955 RON | 3 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 350.134 RON | 336.108 RON | 673.331 RON | 697.098 RON | 4.269.823 RON | 799.237 RON | 2.087.750 RON | 727.080 RON | 2.616.511 RON | 1.093.578 RON | 1.182.334 RON | 729.014 RON | 435.995 RON | 561.391 RON | 540.117 RON | 409.648 RON |
| Venituri totale | 350.275 RON | 392.097 RON | 673.946 RON | 699.427 RON | 4.272.020 RON | 802.294 RON | 2.091.137 RON | 736.599 RON | 2.622.516 RON | 1.094.067 RON | 1.182.669 RON | 729.422 RON | 441.307 RON | 561.460 RON | 540.143 RON | 412.700 RON |
| Cheltuieli totale | 361.733 RON | 381.231 RON | 660.301 RON | 795.768 RON | 3.868.403 RON | 891.718 RON | 2.366.984 RON | 814.405 RON | 2.609.253 RON | 1.091.526 RON | 1.158.964 RON | 716.922 RON | 473.957 RON | 528.030 RON | 528.787 RON | 407.194 RON |
| Profit brut | 0 RON | 10.866 RON | 13.645 RON | 0 RON | 403.617 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 13.263 RON | 2.541 RON | 23.705 RON | 12.500 RON | 0 RON | 33.430 RON | 11.356 RON | 5.506 RON |
| Pierdere bruta | 11.458 RON | 0 RON | 0 RON | 96.341 RON | 0 RON | 89.424 RON | 275.847 RON | 77.806 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 32.650 RON | — | — | — |
| Profit net | 0 RON | 6.945 RON | 6.905 RON | 0 RON | 360.897 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 11.464 RON | 1.871 RON | 23.705 RON | 12.316 RON | 0 RON | 22.193 RON | 4.966 RON | 2.053 RON |
| Pierdere neta | 18.903 RON | 0 RON | 0 RON | 102.032 RON | 0 RON | 97.447 RON | 296.255 RON | 77.806 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 32.650 RON | — | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | 217 RON | 217 RON | 30.217 RON | 138.217 RON | 174.217 RON | 302.210 RON | 143.001 RON | 1.050 RON | 1.050 RON | 9.108 RON | 28.875 RON | 61.216 RON | 63.813 RON | 3.097 RON | 3.338 RON | 236 RON |
| Active circulante | 569.577 RON | 383.403 RON | 291.494 RON | 493.556 RON | 492.102 RON | 3.413.281 RON | 3.285.333 RON | 3.780.445 RON | 1.690.387 RON | 1.571.142 RON | 810.550 RON | 604.120 RON | 197.176 RON | 337.517 RON | 153.589 RON | 154.214 RON |
| Stocuri | 324.172 RON | 115.161 RON | 4.044 RON | 205.568 RON | 169.151 RON | 2.725.105 RON | 2.493.336 RON | 3.013.783 RON | 1.188.741 RON | 1.299.630 RON | 594.567 RON | 480.998 RON | 123.354 RON | 143.328 RON | 100.880 RON | 97.585 RON |
| Creante | 238.162 RON | 256.454 RON | 278.993 RON | 278.472 RON | 291.822 RON | 647.376 RON | 748.555 RON | 733.454 RON | 365.242 RON | 245.835 RON | 94.165 RON | 89.522 RON | 12.175 RON | 7.467 RON | 6.384 RON | 7.201 RON |
| Casa si conturi la banci | 7.243 RON | 11.788 RON | 8.457 RON | 9.516 RON | 31.129 RON | 40.800 RON | 43.442 RON | 33.208 RON | 136.404 RON | 25.677 RON | 121.818 RON | 33.600 RON | 61.647 RON | 186.722 RON | 46.325 RON | 49.428 RON |
| Cheltuieli in avans | 76.588 RON | 76.588 RON | 76.588 RON | 76.588 RON | 76.588 RON | 76.588 RON | 75.687 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii totale | 924.652 RON | 719.574 RON | 664.610 RON | 914.095 RON | 846.609 RON | 4.256.678 RON | 3.871.172 RON | 3.852.391 RON | 1.684.527 RON | 1.584.714 RON | 845.760 RON | 695.376 RON | 303.344 RON | 350.319 RON | 188.826 RON | 191.315 RON |
| Venituri in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | 90 RON | 90 RON | 90 RON | 90 RON | 90 RON | 90 RON | 90 RON |
| Capitaluri proprii | -278.270 RON | -259.366 RON | -266.311 RON | -205.734 RON | -103.702 RON | -464.599 RON | -367.151 RON | -70.896 RON | 6.910 RON | -4.554 RON | -6.425 RON | -30.130 RON | -42.445 RON | -9.795 RON | -31.989 RON | -36.955 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 3 | — | 5 | 7 | 7 | 9 | 7 | 10 | 6 | 4 | 4 | 2 | 3 | 3 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
117 contracte atribuite, in valoare de 114.042 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 114.159 lei.
Achizitii directe
117 contracte
114.042 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
0 contracte
0 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.503 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.931.110 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.287 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.431 din cele 392.503 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.016 documente la 19.218.031 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 31.08.2026, 05:07).