ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.440.626 RON | 225.937 RON | 676.645 RON | 113.478 RON | 1.224.249 RON | 661.082 RON | 3 |
| 2024 | 2.292.102 RON | 211.596 RON | 495.787 RON | 20.920 RON | 1.110.012 RON | 635.145 RON | 3 |
| 2023 | 2.307.997 RON | 222.453 RON | 409.669 RON | 20.381 RON | 812.837 RON | 423.549 RON | 3 |
| 2022 | 2.084.909 RON | 152.678 RON | 466.720 RON | 39.757 RON | 728.059 RON | 301.096 RON | 3 |
| 2021 | 1.102.503 RON | 64.395 RON | 379.534 RON | 60.085 RON | 467.867 RON | 148.418 RON | 1 |
| 2020 | 804.883 RON | 606 RON | 116.942 RON | 38.876 RON | 162.088 RON | 84.022 RON | 1 |
| 2019 | 754.879 RON | -3.801 RON | 132.394 RON | 73.100 RON | 142.711 RON | 83.417 RON | 1 |
| 2018 | 725.817 RON | 7.566 RON | 139.771 RON | 76.687 RON | 150.302 RON | 87.218 RON | 1 |
| 2017 | 640.873 RON | 1.697 RON | 171.183 RON | 79.653 RON | 171.182 RON | 79.652 RON | 1 |
| 2016 | 599.716 RON | 9.016 RON | 190.874 RON | 98.940 RON | 169.888 RON | 77.954 RON | 1 |
| 2015 | 511.577 RON | -7.908 RON | 215.696 RON | 120.866 RON | 163.768 RON | 68.938 RON | 1 |
| 2014 | 319.642 RON | 13.544 RON | 63.985 RON | 7.379 RON | 133.451 RON | 76.845 RON | 1 |
| 2013 | 224.479 RON | 2.632 RON | 28.335 RON | 4.877 RON | 86.759 RON | 63.301 RON | — |
| 2012 | 195.869 RON | 7.035 RON | 26.177 RON | 6.625 RON | 80.221 RON | 60.669 RON | 0 |
| 2011 | 204.399 RON | 5.818 RON | 38.405 RON | 8.260 RON | 83.780 RON | 53.635 RON | 0 |
| 2010 | 239.674 RON | 6.023 RON | 40.056 RON | 9.890 RON | 77.982 RON | 47.816 RON | — |
| 2009 | 218.717 RON | 11.853 RON | 75.802 RON | 3.782 RON | 113.813 RON | 41.793 RON | — |
| 2008 | 133.756 RON | 4.191 RON | 67.505 RON | 2.295 RON | 95.150 RON | 29.940 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 2.440.626 RON | 2.292.102 RON | 2.307.997 RON | 2.084.909 RON | 1.102.503 RON | 804.883 RON | 754.879 RON | 725.817 RON | 640.873 RON | 599.716 RON | 511.577 RON | 319.642 RON | 224.479 RON | 195.869 RON | 204.399 RON | 239.674 RON | 218.717 RON | 133.756 RON |
| Venituri totale | 2.441.076 RON | 2.317.597 RON | 2.324.560 RON | 2.097.849 RON | 1.135.613 RON | 804.883 RON | 754.879 RON | 725.817 RON | 640.873 RON | 599.716 RON | 511.577 RON | 319.642 RON | 224.480 RON | 195.871 RON | 204.401 RON | 239.676 RON | 218.720 RON | 133.765 RON |
| Cheltuieli totale | 2.177.131 RON | 2.065.258 RON | 2.082.348 RON | 1.927.340 RON | 1.060.997 RON | 796.712 RON | 751.095 RON | 710.957 RON | 632.884 RON | 588.281 RON | 519.485 RON | 303.518 RON | 215.451 RON | 187.495 RON | 197.468 RON | 228.599 RON | 203.485 RON | 128.776 RON |
| Profit brut | 263.945 RON | 252.339 RON | 242.212 RON | 170.509 RON | 74.616 RON | 8.171 RON | 3.784 RON | 14.860 RON | 7.989 RON | 11.435 RON | 0 RON | 16.124 RON | 9.029 RON | 8.376 RON | 6.933 RON | 11.077 RON | 15.235 RON | 4.989 RON |
| Profit net | 225.937 RON | 211.596 RON | 222.453 RON | 152.678 RON | 64.395 RON | 606 RON | 0 RON | 7.566 RON | 1.697 RON | 9.016 RON | 0 RON | 13.544 RON | 2.632 RON | 7.035 RON | 5.818 RON | 6.023 RON | 11.853 RON | 4.191 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 3.801 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 7.908 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | 113.478 RON | 20.920 RON | 20.381 RON | 39.757 RON | 60.085 RON | 38.876 RON | 73.100 RON | 76.687 RON | 79.653 RON | 98.940 RON | 120.866 RON | 7.379 RON | 4.877 RON | 6.625 RON | 8.260 RON | 9.890 RON | 3.782 RON | 2.295 RON |
| Active circulante | 1.224.249 RON | 1.110.012 RON | 812.837 RON | 728.059 RON | 467.867 RON | 162.088 RON | 142.711 RON | 150.302 RON | 171.182 RON | 169.888 RON | 163.768 RON | 133.451 RON | 86.759 RON | 80.221 RON | 83.780 RON | 77.982 RON | 113.813 RON | 95.150 RON |
| Stocuri | 1.131.055 RON | 1.065.959 RON | 788.723 RON | 691.607 RON | 411.012 RON | 148.782 RON | 121.844 RON | 140.799 RON | 138.743 RON | 137.769 RON | 110.218 RON | 121.999 RON | 77.056 RON | 76.144 RON | 69.582 RON | 64.373 RON | 87.259 RON | 64.450 RON |
| Creante | 32.455 RON | 16.645 RON | 6.476 RON | 28.698 RON | 41.613 RON | 8.263 RON | 8.574 RON | 8.016 RON | 7.063 RON | 27.905 RON | 39.031 RON | 11.397 RON | 8.321 RON | 2.809 RON | 3.136 RON | 8.199 RON | 25.159 RON | 25.328 RON |
| Casa si conturi la banci | 60.739 RON | 27.408 RON | 17.638 RON | 7.754 RON | 15.242 RON | 5.043 RON | 12.293 RON | 1.487 RON | 25.376 RON | 4.214 RON | 14.519 RON | 55 RON | 1.382 RON | 1.268 RON | 11.062 RON | 5.410 RON | 1.395 RON | 5.372 RON |
| Datorii totale | 676.645 RON | 495.787 RON | 409.669 RON | 466.720 RON | 379.534 RON | 116.942 RON | 132.394 RON | 139.771 RON | 171.183 RON | 190.874 RON | 215.696 RON | 63.985 RON | 28.335 RON | 26.177 RON | 38.405 RON | 40.056 RON | 75.802 RON | 67.505 RON |
| Capitaluri proprii | 661.082 RON | 635.145 RON | 423.549 RON | 301.096 RON | 148.418 RON | 84.022 RON | 83.417 RON | 87.218 RON | 79.652 RON | 77.954 RON | 68.938 RON | 76.845 RON | 63.301 RON | 60.669 RON | 53.635 RON | 47.816 RON | 41.793 RON | 29.940 RON |
| Capital subscris varsat | 230 RON | 230 RON | 230 RON | 230 RON | 230 RON | 230 RON | 230 RON | 230 RON | 230 RON | 230 RON | — | 230 RON | 230 RON | 230 RON | 230 RON | 230 RON | 230 RON | 230 RON |
| Nr. mediu salariati | 3 | 3 | 3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | 0 | 0 | — | — | — |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
2 contracte atribuite, in valoare de 15.414 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 15.416 lei.
Achizitii directe
2 contracte
15.414 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
0 contracte
0 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.941 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.934.337 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.446 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.485 din cele 392.941 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.224.692 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 02.09.2026, 02:32).