ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | -8.877 RON | 0 RON | — | 994 RON | 994 RON | — |
| 2024 | 420 RON | -10.308 RON | 133.397 RON | 33.687 RON | 109.581 RON | 9.871 RON | — |
| 2023 | 25.218 RON | 1.263 RON | 134.346 RON | 33.687 RON | 119.056 RON | 20.179 RON | 1 |
| 2022 | 10.287 RON | -16.711 RON | 131.450 RON | 33.687 RON | 116.679 RON | 18.916 RON | 1 |
| 2021 | 3.531 RON | -11.222 RON | 404.454 RON | 37.750 RON | 192.171 RON | -179.557 RON | 1 |
| 2020 | 220 RON | 29.145 RON | 432.788 RON | 37.750 RON | 231.727 RON | -168.335 RON | 1 |
| 2019 | 8.782 RON | -40.099 RON | 427.016 RON | 48.993 RON | 185.568 RON | -197.479 RON | 1 |
| 2018 | 6.349 RON | -10.066 RON | 376.605 RON | 48.993 RON | 175.256 RON | -157.380 RON | 1 |
| 2017 | 45.450 RON | 3.459 RON | 360.851 RON | 72.710 RON | 176.411 RON | -147.314 RON | 1 |
| 2016 | 26.613 RON | -16.695 RON | 356.760 RON | 105.591 RON | 166.264 RON | -150.774 RON | 1 |
| 2015 | 9.380 RON | -27.300 RON | 359.077 RON | 165.347 RON | 165.900 RON | -134.079 RON | 1 |
| 2014 | 38.594 RON | -6.205 RON | 346.464 RON | 194.307 RON | 164.886 RON | -106.779 RON | 1 |
| 2013 | 18.312 RON | -13.223 RON | 345.632 RON | 313.656 RON | 166.266 RON | -100.574 RON | 2 |
| 2012 | 10.484 RON | -55.743 RON | 325.945 RON | 314.574 RON | 158.884 RON | -87.351 RON | 2 |
| 2011 | 57.942 RON | -34.265 RON | 382.169 RON | 315.350 RON | 270.075 RON | -31.608 RON | 5 |
| 2010 | 124.524 RON | 6.026 RON | 238.680 RON | 239.170 RON | 140.564 RON | 1.508 RON | 6 |
| 2009 | 232.852 RON | 8.340 RON | 290.295 RON | 96.108 RON | 187.667 RON | -4.518 RON | 4 |
| 2008 | 258.708 RON | -26.043 RON | 297.288 RON | 106.202 RON | 178.228 RON | -12.858 RON | 4 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | — | 420 RON | 25.218 RON | 10.287 RON | 3.531 RON | 220 RON | 8.782 RON | 6.349 RON | 45.450 RON | 26.613 RON | 9.380 RON | 38.594 RON | 18.312 RON | 10.484 RON | 57.942 RON | 124.524 RON | 232.852 RON | 258.708 RON |
| Venituri totale | 134.922 RON | 420 RON | 25.218 RON | 15.586 RON | 3.531 RON | 53.351 RON | 13.889 RON | 36.634 RON | 80.443 RON | 66.993 RON | 22.639 RON | 153.950 RON | 18.314 RON | 10.508 RON | 93.181 RON | 187.029 RON | 234.811 RON | 260.029 RON |
| Cheltuieli totale | 143.799 RON | 10.728 RON | 23.536 RON | 31.988 RON | 14.717 RON | 23.668 RON | 53.849 RON | 46.597 RON | 75.479 RON | 82.890 RON | 49.658 RON | 158.997 RON | 30.988 RON | 66.251 RON | 127.446 RON | 176.128 RON | 222.138 RON | 283.970 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 1.682 RON | 0 RON | 0 RON | 29.683 RON | 0 RON | 0 RON | 4.964 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 10.901 RON | 12.673 RON | — |
| Pierdere bruta | 8.877 RON | 10.308 RON | 0 RON | 16.402 RON | 11.186 RON | 0 RON | 39.960 RON | 9.963 RON | 0 RON | 15.897 RON | — | 5.047 RON | 12.674 RON | 55.743 RON | 34.265 RON | — | — | 23.941 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 1.263 RON | 0 RON | 0 RON | 29.145 RON | 0 RON | 0 RON | 3.459 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 6.026 RON | 8.340 RON | — |
| Pierdere neta | 8.877 RON | 10.308 RON | 0 RON | 16.711 RON | 11.222 RON | 0 RON | 40.099 RON | 10.066 RON | 0 RON | 16.695 RON | 27.300 RON | 6.205 RON | 13.223 RON | 55.743 RON | 34.265 RON | — | — | 26.043 RON |
| Active fixe (imobilizate) | — | 33.687 RON | 33.687 RON | 33.687 RON | 37.750 RON | 37.750 RON | 48.993 RON | 48.993 RON | 72.710 RON | 105.591 RON | 165.347 RON | 194.307 RON | 313.656 RON | 314.574 RON | 315.350 RON | 239.170 RON | 96.108 RON | 106.202 RON |
| Active circulante | 994 RON | 109.581 RON | 119.056 RON | 116.679 RON | 192.171 RON | 231.727 RON | 185.568 RON | 175.256 RON | 176.411 RON | 166.264 RON | 165.900 RON | 164.886 RON | 166.266 RON | 158.884 RON | 270.075 RON | 140.564 RON | 187.667 RON | 178.228 RON |
| Stocuri | — | 106.615 RON | 106.187 RON | 105.843 RON | 145.133 RON | 142.858 RON | 142.580 RON | 139.724 RON | 139.361 RON | 132.977 RON | 130.912 RON | 131.663 RON | 124.755 RON | 123.531 RON | 123.645 RON | 96.229 RON | 91.852 RON | 105.743 RON |
| Creante | 901 RON | 775 RON | 12 RON | 7.850 RON | 39.095 RON | 37.122 RON | 42.507 RON | 32.746 RON | 32.596 RON | 32.796 RON | 33.417 RON | 33.187 RON | 35.191 RON | 35.112 RON | 38.640 RON | 42.490 RON | 94.138 RON | 71.380 RON |
| Casa si conturi la banci | 93 RON | 2.191 RON | 12.857 RON | 2.986 RON | 7.943 RON | 51.747 RON | 481 RON | 2.786 RON | 4.454 RON | 491 RON | 1.571 RON | 36 RON | 6.320 RON | 241 RON | 107.790 RON | 1.845 RON | 1.677 RON | 1.105 RON |
| Cheltuieli in avans | — | — | 1.782 RON | — | 275 RON | 275 RON | 275 RON | 275 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | 2.002 RON | — |
| Datorii totale | 0 RON | 133.397 RON | 134.346 RON | 131.450 RON | 404.454 RON | 432.788 RON | 427.016 RON | 376.605 RON | 360.851 RON | 356.760 RON | 359.077 RON | 346.464 RON | 345.632 RON | 325.945 RON | 382.169 RON | 238.680 RON | 290.295 RON | 297.288 RON |
| Venituri in avans | — | — | — | — | 5.299 RON | 5.299 RON | 5.299 RON | 5.299 RON | 35.584 RON | 65.869 RON | 106.249 RON | 119.508 RON | 234.864 RON | 234.864 RON | 234.864 RON | 139.546 RON | — | — |
| Capitaluri proprii | 994 RON | 9.871 RON | 20.179 RON | 18.916 RON | -179.557 RON | -168.335 RON | -197.479 RON | -157.380 RON | -147.314 RON | -150.774 RON | -134.079 RON | -106.779 RON | -100.574 RON | -87.351 RON | -31.608 RON | 1.508 RON | -4.518 RON | -12.858 RON |
| Capital subscris varsat | 2.000 RON | 2.000 RON | 2.000 RON | 2.000 RON | 2.000 RON | 2.000 RON | 2.000 RON | 2.000 RON | 2.000 RON | 2.000 RON | — | 2.000 RON | 2.000 RON | 2.000 RON | 2.000 RON | 2.000 RON | 2.000 RON | 2.000 RON |
| Nr. mediu salariati | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 5 | 6 | 4 | 4 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
15 contracte atribuite, in valoare de 33.929 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 4.332 lei.
Achizitii directe
12 contracte
4.320 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
3 contracte
29.609 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.503 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.931.110 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.287 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.431 din cele 392.503 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.016 documente la 19.217.988 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 31.08.2026, 00:22).