Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante |
|---|
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
| Capitaluri proprii |
|---|
| Nr. salariati |
|---|
| 2025 | 4.900 RON | -11.945 RON | 194.269 RON | 18.666 RON | 5.920 RON | -169.683 RON | 0 |
| 2024 | 0 RON | -8.864 RON | 191.808 RON | 33.050 RON | 1.020 RON | -157.738 RON | — |
| 2023 | 0 RON | -8.864 RON | 199.001 RON | 40.244 RON | 1.020 RON | -157.737 RON | — |
| 2022 | 0 RON | -27.750 RON | 197.720 RON | 47.439 RON | 1.607 RON | -148.674 RON | — |
| 2021 | 0 RON | -29.334 RON | 195.391 RON | 72.633 RON | 1.834 RON | -120.924 RON | — |
| 2020 | 0 RON | -9.685 RON | 218.644 RON | 97.827 RON | 9.857 RON | -110.960 RON | — |
| 2019 | 0 RON | -18.012 RON | 245.419 RON | 104.126 RON | 43.991 RON | -97.302 RON | — |
| 2018 | 26.738 RON | -12.303 RON | 367.732 RON | 112.523 RON | 175.919 RON | -79.290 RON | — |
| 2017 | 52.064 RON | 5.011 RON | 323.263 RON | 61.644 RON | 194.632 RON | -66.987 RON | — |
| 2016 | 31.890 RON | -22.559 RON | 322.663 RON | 64.042 RON | 186.623 RON | -71.998 RON | — |
| 2015 | 42.582 RON | 13.461 RON | 313.726 RON | 66.002 RON | 198.286 RON | -49.438 RON | — |
| 2014 | 49.161 RON | -19.127 RON | 311.554 RON | 67.962 RON | 180.693 RON | -62.899 RON | — |
| 2013 | 78.028 RON | -23.225 RON | 287.046 RON | 70.901 RON | 172.372 RON | -43.773 RON | — |
| 2012 | 72.611 RON | -26.054 RON | 150.135 RON | 73.131 RON | 52.808 RON | -24.196 RON | — |
| 2011 | 47.181 RON | -1.925 RON | 136.054 RON | 79.010 RON | 58.902 RON | 1.858 RON | — |
| 2010 | 71.422 RON | -18.474 RON | 194.367 RON | 77.785 RON | 113.262 RON | -3.320 RON | — |
| 2009 | 41.654 RON | -36.311 RON | 91.037 RON | 86.083 RON | 80.108 RON | 15.154 RON | — |
| 2008 | 40.051 RON | -5.421 RON | 96.105 RON | 91.962 RON | 115.609 RON | 51.466 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 4.900 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 26.738 RON | 52.064 RON | 31.890 RON | 42.582 RON | 49.161 RON | 78.028 RON | 72.611 RON |
| Nume | Cotă Capital |
|---|
| 47.181 RON |
| 71.422 RON |
| 41.654 RON |
| 40.051 RON |
| Venituri totale | 4.900 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 26.739 RON | 52.066 RON | 31.891 RON | 42.584 RON | 49.199 RON | 78.044 RON | 72.681 RON | 47.280 RON | 71.440 RON | 41.664 RON | 40.073 RON |
| Cheltuieli totale | 16.845 RON | 8.864 RON | 8.864 RON | 27.750 RON | 29.334 RON | 9.685 RON | 18.012 RON | 38.240 RON | 45.456 RON | 54.450 RON | 26.559 RON | 68.326 RON | 101.269 RON | 98.735 RON | 49.205 RON | 88.264 RON | 76.509 RON | 45.464 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 6.610 RON | 0 RON | 16.025 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Pierdere bruta | 11.945 RON | 8.864 RON | 8.864 RON | 27.750 RON | 29.334 RON | 9.685 RON | 18.012 RON | 11.501 RON | 0 RON | 22.559 RON | 0 RON | 19.127 RON | 23.225 RON | 26.054 RON | 1.925 RON | 16.824 RON | 34.845 RON | 5.391 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 5.011 RON | 0 RON | 13.461 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Pierdere neta | 11.945 RON | 8.864 RON | 8.864 RON | 27.750 RON | 29.334 RON | 9.685 RON | 18.012 RON | 12.303 RON | 0 RON | 22.559 RON | 0 RON | 19.127 RON | 23.225 RON | 26.054 RON | 1.925 RON | 18.474 RON | 36.311 RON | 5.421 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 18.666 RON | 33.050 RON | 40.244 RON | 47.439 RON | 72.633 RON | 97.827 RON | 104.126 RON | 112.523 RON | 61.644 RON | 64.042 RON | 66.002 RON | 67.962 RON | 70.901 RON | 73.131 RON | 79.010 RON | 77.785 RON | 86.083 RON | 91.962 RON |
| Active circulante | 5.920 RON | 1.020 RON | 1.020 RON | 1.607 RON | 1.834 RON | 9.857 RON | 43.991 RON | 175.919 RON | 194.632 RON | 186.623 RON | 198.286 RON | 180.693 RON | 172.372 RON | 52.808 RON | 58.902 RON | 113.262 RON | 80.108 RON | 115.609 RON |
| Creante | 0 RON | — | — | — | — | — | 41.597 RON | 175.236 RON | 179.076 RON | 171.816 RON | 172.908 RON | 178.140 RON | 164.341 RON | 42.652 RON | 40.464 RON | 44.153 RON | 43.858 RON | 40.757 RON |
| Casa si conturi la banci | 5.920 RON | 1.020 RON | 1.020 RON | 1.607 RON | 1.834 RON | 9.857 RON | 2.394 RON | 683 RON | 15.556 RON | 14.807 RON | 25.378 RON | 2.553 RON | 8.031 RON | 10.156 RON | 18.438 RON | 69.109 RON | 36.250 RON | 74.852 RON |
| Datorii totale | 194.269 RON | 191.808 RON | 199.001 RON | 197.720 RON | 195.391 RON | 218.644 RON | 245.419 RON | 367.732 RON | 323.263 RON | 322.663 RON | 313.726 RON | 311.554 RON | 287.046 RON | 150.135 RON | 136.054 RON | 194.367 RON | 91.037 RON | 96.105 RON |
| Venituri in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 60.000 RON | 60.000 RON |
| Capitaluri proprii | -169.683 RON | -157.738 RON | -157.737 RON | -148.674 RON | -120.924 RON | -110.960 RON | -97.302 RON | -79.290 RON | -66.987 RON | -71.998 RON | -49.438 RON | -62.899 RON | -43.773 RON | -24.196 RON | 1.858 RON | -3.320 RON | 15.154 RON | 51.466 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
11 contracte atribuite, in valoare de 7.752 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 7.763 lei.
Achizitii directe
11 contracte
7.752 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
0 contracte
0 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.559 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.942.446 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 222.847 de documente constatatoare — adica sub 5,7% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 66.706 din cele 393.559 au macar un document publicat, adica 17%. Pentru celelalte 83,1% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.034 documente la 19.239.988 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 156 de zile de la data documentului, iar 28,4% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 03.09.2026, 22:09).
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.